Co by nemelo obsahovat sérum na řasy?
Ve složení sér hledejte látky, které podporují růst řas: mimo jiné je to třeba biotin, panthenol, aloe, kyselina hyaluronová apod. Právě díky těmto účinným složkám budou vaše brvy pevnější, hustší, pružné a zdravé.Smíchejte po lžičce ricinový a emu olej, dále půl lžičky kokosového nebo olivového oleje a pět kapek vitamínu E. Jako bonus můžete přidat jednu kapku levandulového esenciálního oleje. Sérum používejte každý den, nejlépe před spaním.Po čem rostou řasy: Základem jsou ořechy

Například minerály selen a zinek, omega mastné kyseliny a vitamin A, C a E. Velkým pomocníkem pro růst řas a vlasů jsou jádra – ať už jsou to ořechy, mandle, slunečnicová nebo lněná semínka. Kaše, saláty či polévky můžeme obohacovat také o blahodárný lněný nebo konopný olej.

Čím vyživit řasy : Jídelníček musí být komplexní a obsahovat bílkoviny i tuky, nenasycené mastné kyseliny i vitamíny (především A, B, E). Řasám, obočí i vlasům nejvíce prospívají selen, zinek a železo, proto jsou důležitá semínka, ořechy, luštěniny i oleje (například lněný a konopný).

Co obsahuje sérum

Sérum obsahuje přibližně:

  • 91 % vody,
  • 7 % proteinů – zejména sérový albumin a globuliny,
  • 2 % ostatních látek – zejména elektrolyty a živiny.

Co prodlužuje řasy : Řasenka optický zahušťuje a prodlužuje řasy. Řasenka se vyrábí z olejů, vosků a barevných pigmentů.

Růst řas lze podpořit doplněním vitamínů A, B-3 a C, biotinu či železa. Důležitá je i pravidelná masáž pomocí kokosového nebo ricinového oleje, která stimuluje růstové folikuly řas a zvyšuje v nich krevní průtok.

Olivový olej je bohatý na vitamin E a esenciální mastné kyseliny. Právě tyto látky působí příznivě na růst řas, hydratují je a zjemňují. Pokud chcete sílu olivového oleje vyzkoušet doslova na vlastní kůži, naneste před spaním trochu olivového oleje s vazelínou přímo na řasy.

Jak zvetsit objem řas

Chcete opravdu hodně zvětšit objem řas Ještě před použitím řasenky naneste na řasy štětcem jemný pudr a uvidíte ten výsledek! Raději než kleštičky na řasy používejte speciální řasenku pro natočení řas. Vše je totiž o štětečku.sérum s kyselinou hyaluronovou aplikujte pravidelně, vždy ráno a večer na odlíčenou pleť pro maximální účinnost naneste na pleť po zaschnutí séra vysoce vyživující hydratační krém HYDRATATION CREAM s kyselinou hyaluronovou, mořským kolagenem, extraktem z Aloe vera, arganovým a konopným olejem.Na pleť obličeje, krku a dekoltu vždy naneste malé množství séra, jemně ho rozetřete a nechte vstřebat. Asi za 1 minutu pak aplikujte denní nebo noční krém jako obvykle.

Růst řas lze podpořit doplněním vitamínů A, B-3 a C, biotinu či železa. Důležitá je i pravidelná masáž pomocí kokosového nebo ricinového oleje, která stimuluje růstové folikuly řas a zvyšuje v nich krevní průtok.

Co žere řasy : Šneky, ryby požírající řasy (Garra flavatra, Garra cambodgiensis a G. rufa, Crossocheilus siamensis, Ottocinclus affinis, Farlowera accus, Sturisoma panamensis, Glyptoperichtys gibbiceps…), výborné jsou také krevetky.

Po čem rostou vlasy : Lékaři specializující se na vypadávání vlasů doporučují zařadit také vitamíny na vlasy, které jsou nabité vitamíny a minerály pro posílení růstu vlasů a nehtů. Ve složení hledejte především biotin, hořčík, zinek, vitaminy A, B, C, E či kyselinu listovou nebo pantotenovou.

Co funguje na růst řas

Růst řas lze podpořit doplněním vitamínů A, B-3 a C, biotinu či železa. Důležitá je i pravidelná masáž pomocí kokosového nebo ricinového oleje, která stimuluje růstové folikuly řas a zvyšuje v nich krevní průtok.

Vyhněte se užívání aspirinu, nesteroidních antirevmatik. Je také vhodné se 1 – 2 dny po aplikaci vyvarovat přílišné tělesné námahy. Do týdne po aplikaci výplní je vhodné vyvarovat se masáží obličeje a jiných kosmetických ošetření obličeje. Po dobu 6 hodin omezte výraznější mimiku v ošetřené oblasti.Ano, botulotoxin je sice opravdu toxin, ale při minimálních dávkách, které aplikujeme, je velmi bezpečný. Kyselina hyaluronová v neprofesionálních rukách je naopak mnohem nebezpečnější a může způsobit závažné problémy, jako například nekrózu.

Jak spravne nanášet sérum : Sérum nanášejte vždy na důkladně vyčištěnou pleť před aplikací krému. Ideální množství je 3 až 5 kapek pro oblast tváře, krku a dekoltu. Pokud má sérum pipetku, nikdy se jejím koncem nedotýkejte pleti. Konečky prstů produkt jemně vklepávejte do pokožky.