Co dělá Lean manager?
Zodpovídat za manuály zaškolování nových pracovníků, inovovat je a rozvíjet; online “corporate learning” platformy pro týmy customer-care, clinical planning, sales či pro zdravotní personál. Reportovat návrhy a progres na pravidelných týdenních poradách.V době, kdy se společnosti snaží zvyšovat efektivitu a snižovat náklady, se koncept Lean Managementu prosadil jako velmi úspěšná metodika. Lean, známý také jako "štíhlá výroba" nebo "štíhlé řízení", je přístup, jehož cílem je snížit plýtvání a maximalizovat hodnotu pro zákazníky.Štíhlá výroba je vedle štíhlého vývoje, logistiky a administrativy jeden ze základních stavebních kamenů štíhlého podniku. Štíhlou výrobu můžeme chápat jako soubor metod, nástrojů a principů, kterými se soustřeďujeme na výrobu – výrobní pracoviště, linky, strojní zařízení, výrobní pracovníky.

Co je to metoda 5S : 5S je metoda uspořádání a udržení bezpečného, organizovaného a vysoce výkonného pracovního prostoru libovolného typu (výroba, sklad, administrativa) a rozsahu (sklad, výrobní linka, kancelář, pracovní stůl). 5S je součástí japonského konceptu Toyota Production System (TPS) a podporuje Just In Time způsob výroby.

Co to je Lean manufacturing

Lean production/manufacturing (česky Lean produkce nebo také tzv. štíhlá výroba) je přístup, který se snaží minimalizovat ztráty a zbytečné aktivity ve všech firemních procesech. Jejím hlavním cílem je maximalizovat hodnotu pro zákazníka a minimalizovat plýtvání zdroji, jako jsou čas, materiál nebo práce.

Kdy vznikl Lean : Kořeny a koncept lean managementu vznikly již na počátku 20. století a to v době, kdy H. Ford a W. F. Taylor spustili produkční systém v rámci výrobního závodu v Highland Parku.

6S – Zajištění bezpečnosti. Bezpečnost na pracovišti by měla být zaručena čistým a dobře organizovaným pracovištěm a také disciplinovaným dodržováním předpisů, avšak bezpečnost znamená více než čisté a strukturované pracoviště resp. dodržování stanovených standardů metody 5S.

Metoda (z řeckého met-hodos – "cesta, následování, postup") je postup nebo návod, jak získávat správné poznatky, prostředek poznání. Metoda a systém tvoří podstatu vědy, přičemž systém představuje její obsahovou stránku, zatímco metoda její stránku formální.

Jak chutna Lean

Jsou ideální svačinou, která uspokojí vaši chuť na sladké, ať jste kdekoli. Navíc jsou ve třech skvělých příchutích — brusinky a bílá čokoláda, citron a bílá čokoláda a hořká čokoláda s bobulovými plody.iPhone 7 a iPhone 7 Plus byly oznámeny 7. září 2016 v Bill Graham Civic Auditoriu v San Franciscu generálním ředitelem společnosti Timem Cookem. Do prodeje se dostaly 16. září 2016, v Česku o týden později, 23.

iPhone 6s
Rozměry a hmotnost
Rozměry 6s – 138,3 mm × 67,1 mm × 7,1 mm (V × Š × H) 6s Plus – 158,2 mm × 77,9 mm × 7,3 mm (V × Š × H)
Hmotnost 6s – 143 g 6s Plus – 192 g
Chronologie


Klasické výukové metody: – Metody slovní (vysvětlování, vyprávění, popis, přednáška, práce s textem, rozhovor). – Metody názorně- demonstrační (předvádění a pozorování, práce s obrazem, instruktáž). – Metody dovednostně – praktické (napodobování, laborování, experimentování, vytváření dovedností, produkční metody).

Jaké jsou metody výzkumu : Existují čtyři základní výzkumné metody – dotazování, pozorování, experiment a analýza dokumentů – v rámci kterých je možné použít různé techniky sběru dat.

Jak se uziva Lean : Dávkování: Užívejte 3 kapsle denně (ráno a/nebo před tréninkem). Složení: acetyl-l-karnitin hcl, extrakt zeleného čaje, transparentní želatinová tobolka, l-tyrosin, kofein bezvodý, kajenský pepř, protispékavé látky: fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, extrakt citrus aurantum (obsahuje synefrin).

Co je to Lin

LIN je jednoduchou jednovodičovou sběrnicí na bázi klasického sériové asynchronní komunikace UART/RS-232 , vhodnou pro přímou komunikace a přenos dat mezi řídící jednotkou (PC), inteligentním smart senzorem a aktuátorem (například v podobě krokového motoru).

Podle portálu Phonearena se totiž předpokládá, že předsériová výroba iPhonu 9 byla zahájena už začátkem února. Sériová produkce se pak měla rozeběhnout na začátku března. Na to ovšem kvůli opatřením čínské vlády v souvislosti s epidemií koronaviru nedošlo.iPhone 16 se blíží a už na podzim letošního roku se ho dočkáme. Jaké modely Apple vydá, co přinesou a kolik budou stát Fanoušci společnosti Apple, kteří přeskočili nejnovější modely iPhone 15, se již těší na vydání řady iPhone 16, která by měla debutovat v září 2024.

Jak dlouho bude fungovat iPhone 6s : Pokud hovoříme o řadě iPhone 6s, jde o kousky představené v září 2015, tedy před více než pěti lety. Jejich podpora tak ze strany Applu dosáhne na téměř 6 let. Jen o něco málo mladší je první iPhone SE z března 2016. V jeho případě tak Apple udrží podporu minimálně 5 let.