Co je Hypeauditor?
Jak poznat fake followers

 1. Má uživatelské jméno, za kterým následuje hodně čísel (např. marie248843692) nebo obsahuje jen čísla.
 2. Nemá profilovou fotku, a nebo má na profilu jen jednu fotku, která je zároveň profilová a přidaná před pár minutami nebo hodinami.
 3. Sleduje tisíce profilů

Jak zjistit, zda má influencer nakoupené sledující Podívat se můžete například na webu SocialBlade. Zde se můžete podívat i na skutečné dosahy influencera. Další možností je podívat se, jaký je poměr sledujících a aktivních uživatelů (jak často lajkují, komentují atd.).Kdo platí influencery

Influencery platí značky, které s nimi navazují spolupráci. Spolupráce s influencery může probíhat formou placené spolupráce nebo barterové spolupráce. Influencera můžete také pozvat na vámi pořádanou akci, ze které bude reportovat svým sledujícím (tj. také barter).

Kolik si berou Influenceri : Kolik si mám říct Není to jednoduchá otázka, na internetu najdete, že influencerům se platí v USA za příspěvek $10-25 za 1000 followerů, což je zhruba 220 – 550 Kč / 1000 followerů. Pokud bychom to přepočítali na platy v ČR, tak bychom došli zhruba k $ 4 – 10 za 1000 followerů, tedy 88 – 220 Kč / 1000 followerů.

Jak zjistit kdo mě přestal sledovat

Oblíbenou je pro zjištění toho, kdo vás přestal na Instagramu sledovat, aplikace Followers Track for Instagram (Google Play, App Store). Do aplikace se přihlásíte pomocí svého instagramového účtu a pak si v ní jednoduše zobrazíte přehled o tom, kdo vás sleduje a koho sledujete vy.

Jak získat sledující : 9 tipů, jak získat na Instagramu více sledujících (followerů)

 1. Vyplňte si všechny údaje.
 2. Používejte nejkvalitnější fotky.
 3. Najděte a používejte správné hashtagy.
 4. Publikujte ve správný čas a pravidelně
 5. Zaměřte se na followery konkurenčních účtů
 6. Využívejte Reels a Stories.
 7. Instagram Stories.
 8. Požádejte o sledování

Pokud se chcete podívat, kdo viděl váš příběh, otevřete si ho a přejeďte prstem nahoru. Zobrazí se vám počet a uživatelská jména lidí, kteří viděli jednotlivé fotky nebo videa v příběhu. Pokud jste příběh sdíleli na Facebook, posuňte se dolů a podívejte se, kdo ho viděl tady.

Influencer (přesněji ovlivňovač, anglické slova influence znamená česky „vliv'“) je označení pro osobnost známou na sociálních sítích nebo jiných sociálních médiích, která prostřednictvím nahraného obsahu (typicky autorská videa) ovlivňuje postoje, názory anebo chování významného množství lidí (svých sledujících).

Kolik si vydělá influencer

Zahraniční to mají za jednu fotku.Mikroinfluencerům (6 000-10 000 sledujících) můžete vydělat v průměru 88 dolarů za příspěvek. Influenceři s více než 100 000 sledujícími mohou očekávat výdělek 10 dolarů za každých 1 000 sledujících, které získají po. Influenceři mezi 250 000 a 500 000 mohou účtovat přibližně 670 dolarů za příspěvek.Často si influencer vydělává prostřednictvím takzvané affiliate spolupráce. Influencer propaguje konkrétní obchod, přičemž pokud si na něm zákazník nakoupí přes odkaz, který influencer nasdílí (případně použije jeho slevový kód), influencer získá finanční provizi.

Facebook neumožňuje uživatelům sledovat, kdo si prohlíží jejich profil. Ani aplikace jiných výrobců takovou funkci nabízet nemůžou.

Co kdyz mě nekdo sleduje : Kontaktujte Policii ČR v případě oprávněného pronásledování, obtěžování nebo napadení, je-li jednání pronásledovatele takové, že ve vás vzbuzuje strach, obavy, nepříjemné pocity apod.

Jak zjistit kdo mi dal Unfollow : Oblíbenou je pro zjištění toho, kdo vás přestal na Instagramu sledovat, aplikace Followers Track for Instagram (Google Play, App Store). Do aplikace se přihlásíte pomocí svého instagramového účtu a pak si v ní jednoduše zobrazíte přehled o tom, kdo vás sleduje a koho sledujete vy.

Kdo má nejvíc sledujících na Instagramu

První místo nepatří žádné celebritě. Když hvězdy typu Selena Gomez, Cristiano Ronaldo nebo Kylie Jenner dlouhodobě oslovují na Instagramu stovky milionů sledujících, nelze se příliš divit, že tahle platforma i v roce 2023 stále patří z hlediska celebritního statusu mezi ty nejdůležitější vůbec.

Facebook neumožňuje uživatelům sledovat, kdo si prohlíží jejich profil. Ani aplikace jiných výrobců takovou funkci nabízet nemůžou.Lidem, které zablokujete, o tom nepřijde žádné upozornění. Když někoho zablokujete, To se mi líbí a komentáře daného člověka u vašich fotek a videí zmizí. Když někoho zase odblokujete, předchozí To se mi líbí a komentáře daného člověka se tím neobnoví.

Jaký je rozdíl mezi Youtuberem a Influencerem : Nutno podotknout, že slovo influencer je zastřešující pojem. Influencerem může být i youtuber, tedy tvůrce videí na platformě YouTube, nebo tiktoker, který tvoří krátká videa na oblíbenou sociální síť TikTok. Zároveň je dobré vědět, že úspěšní influenceři mohou své sociální sítě využít jako zdroj obživy.