Co kdyz je z-box plny?
Pokud si příjemce doručený balíček nevyzvedne a ani neprodlouží lhůtu pro vyzvednutí, bude balíček vrácen odesílateli zpátky do Penguin Boxu, do kterého balíček vkládal.Z-BOX​ Na vyzvednutí máte 2 kalendářní dny. Prodloužení je možné maximálně o 1 den na celkové 3 kalendářní dny. Po uplynutí úložní doby se zásilka vrací zpět k odesílateli.Informaci o dostupnosti konkrétního Z-BOXu sdílí Zásilkovna s napojeným eshopem. Nicméně k fyzickému doručování dochází se zpožděním 1 i více dnů, kdy se kapacita mění. Zásilka čeká na vyzvednutí 3 dny.

Jak odeslat zasilku že z-BOXu : Jak služba funguje

  1. Opatřete zásilku podacím heslem. Zboží správně zabalte.
  2. Začíná to v aplikaci Zásilkovna. Zobrazí se vám 6místné podací heslo.
  3. Na místě u Z-BOXu. Zapněte si na telefonu mobilní data, Bluetooth a polohové služby.
  4. Vložte do Z-BOXu zásilku.

Co když odmítnu převzít zásilku

Podle odborníků nepřevzetí zásilky nic neřeší, naopak, může vést ke smluvním sankcím. „Tím, že spotřebitel odmítne balík převzít, nezačíná automaticky plynout lhůta pro odstoupení od smlouvy,“ vysvětluje vedoucí právního oddělení dTestu Lukáš Zelený.

Co kdyz si nestihnu vyzvednout zasilku : V případě, že si zásilku nestihnete vyzvednout, bude automaticky zaslána zpět odesílateli jako tzv. „vratka“ a odesílatel vám ji musí následně poslat znovu. Co když si zásilku nestihnu převzít Pokud zásilku nestihnete převzít, automaticky jí vracíme odesílateli. Tento proces nelze změnit.

Jakmile budete u Z-BOXu, zapněte mobilní aplikaci Zásilkovma, která se automaticky spáruje se Z-BOXem pomocí Bluetooth a sama Vás navede. Pak už jen stačí jedno kliknutí a Z-BOX otevře příslušnou schránku s Vaší zásilkou. Kolik času máte na vyzvednutí své zásilky v Z-BOXu 3 dny od doručení.

Návod: jak vyzvednout zásilku ze Z-BOXu bez dat

Appku najdete v Google Play a App Store, lze si ji nainstalovat také pomocí QR kódu, který najdete přímo na Z-BOXu. K Z-BOXu se vydejte poté, co obdržíte z aplikace Zásilkovna notifikaci, že je zásilka připravena k výdeji.

Jak vybrat zásilku že z-BOXu

Jak probíhá vyzvednutí zásilky v Z-BOXu Jakmile řidič doručí Vaši zásilku do Z-BOXu, obdržíte informační e-mail a SMS zprávu. V této chvíli můžete zásilku vyzvednout. Jakmile budete u Z-BOXu, zapněte mobilní aplikaci Zásilkovma, která se automaticky spáruje se Z-BOXem pomocí Bluetooth a sama Vás navede.Zásilku lze přesměrovat na kterékoli z výdejních míst s podmínkou, že provoz výdejního místa musí být otevřený a mít volnou kapacitu. Přesměrování trvá standardně 2-3 pracovní dny. Se žádostí o přesměrování se obraťte na infolinku Zásilkovny na tel. čísle +420 216 216 516 nebo kontaktním formulárem.Zákazník vhodně zabalí vracené zboží a do zásilky případně přidá vratkový formulář dodaný e-shopem. Na zásilku nalepí štítek. Ten mu buď pošlete společně se zásilkou, anebo si jej vytiskne a nalepí pomocí průhledné pásky. Zásilku opatřenou štítkem odnese na jakékoliv podací místo Zásilkovny.

K otevření Z-BOXu stačí mobilní aplikace Zásilkovna

Pomocí tlačítka v detailu zásilky ji otevřete. Pak už stačí jen vyzvednout zásilku a zavřít schránku. Zásilku na dobírku pomocí aplikace i zaplatíte, a pokud se vám nehodí datum vyzvednutí, můžete si přes appku prodloužit úložní dobu.

Co se stane když si nevyzvednete zásilku : Pokud jste si objednali zboží na dobírku a zásilku jste si nevyzvedli, jedná se o porušení zákona, konkrétně § 2118 zákona č. 89/2012 Sb., který jasně říká, že „Kupující zaplatí kupní cenu a věc převezme“.

Co dělat když je Alzabox plný : Co když je Alzabox plný Po neúspěšném pokusu doručení do Alzaboxu, GLS zásilku zaveze týž den na nejbližší výdejní místo GLS PARCEL!

Co kdyz Nevyzvednu zboží v Alzaboxu

Co se stane s objednávkou, když si ji nevyzvednu v termínu Zásilku dopravce vyzvedne a vrátí zpět odesílateli.

Návod: jak vyzvednout zásilku ze Z-BOXu bez dat

Appku najdete v Google Play a App Store, lze si ji nainstalovat také pomocí QR kódu, který najdete přímo na Z-BOXu. K Z-BOXu se vydejte poté, co obdržíte z aplikace Zásilkovna notifikaci, že je zásilka připravena k výdeji.K otevření Z-BOXu stačí mobilní aplikace Zásilkovna

Pomocí tlačítka v detailu zásilky ji otevřete. Pak už stačí jen vyzvednout zásilku a zavřít schránku. Zásilku na dobírku pomocí aplikace i zaplatíte, a pokud se vám nehodí datum vyzvednutí, můžete si přes appku prodloužit úložní dobu.

Proč mi nejde otevřít z BOX : Aby se vám otevřel Z-BOX, je nutné mít správně nastavený telefon a uhrazenou dobírku. Zkuste projít tyto kroky: Máte nainstalovanou nejaktuálnější verzi aplikace Zásilkovna – lze si ji nainstalovat i pomocí QR kódu, který najdete na Z-BOXu. Máte zapnutý Bluetooth ve vašem mobilním zařízení.