Co to je francouzsky?
Que fais-tu Co děláš Qu'est-ce que tu fais Co dělášJak se to řekne francouzsky Comment le dit – on en français , ( hovor .)PHRASES UTILES (užitečné fráze)

Bonjour / bonsoir / bonne nuit (bo~žur / bo~sua:r / bon nui) Dobrý den / dobrý večer / dobrou noc
Salut (saly) Ahoj / Nazdar
Au revoir / A bientôt (o r´vuar / a bje~to) Nashledanou / Brzy nashledanou

Jak se řekne francouzsky já : Zájmeno. (nesamostatně) je(samostatně) moiTo jsem já. C'est moi.

Co znamená est ce que

být: Co je ti

Co je to Felák : Mishell Ř.: FELÁK (kamarád), DRINKNOUT SI (napít se).

Quel âge a-t-il léto: Kolik je ti let Quel âge as-tu

vous: S'il vous plaît. Prosím vás. en: Je vous en prie. Prosím (vás o to).

Jak se řekne francouzsky Miluji tě

Je t'aime.penis {mužský rod }

cock {podstatné jméno} [vulg.] dong {podstatné jméno} [vulg.] pecker {podstatné jméno} [vulg.]amare: Ti amo. Miluji tě. milovat: Miluji tě. Ti amo.

Česko, plným názvem Česká republika, je stát ve střední Evropě. Samostatnosti nabylo 1. ledna 1993 jako nástupnický stát Československa, předtím (od 1. ledna 1969) existovalo jako jedna ze dvou republik československé federace.

Co je to fárat : Slovník spisovného jazyka českého uvádí dva významy slovesa fárat. Jednak "sestupovat, sjíždět do dolu, popřípadě vyjíždět z něho" a za druhé vůbec "pracovat v dole". Sloveso fárat se tedy v češtině vyskytuje v úzce vymezeném významovém okruhu, jen v souvislosti s hornictvím.

Co je to Chabr : Chábr – do slangu mladých tentokrát tento výraz nepronikl z angličtiny ale z vězeňského argotu. Chábr je nejlepší kamarád ve vězení – v on-line komunikaci pak je chábr kamarád mužského pohlaví nebo přítel.

Jak se řekne francouzsky 1

číslovky

1 2 6
un, une deux six
11 12 16
onze douze seize
21 22 26


láska

láska ž
1. ( citová náklonnost ) amour m , affection f , ( vášnivá ) passion f , ( spojená s úctou ) piété f , ( křesťanská ) charité f mateřská láska affection f maternelle láska na první pohled coup m de foudre láska k bližnímu amour m d'autrui žít jen pro lásku vivre d'amour et d'eau fraîche
4. ( miláček ) amour m

Francouz vyslovuje vždy velmi pečlivě. Mějte to vždy na paměti a vyslovujte opravdu pečlivě, napínejte a zaokrouhlujte ústa jakobyste mluvili s někým špatně slyšícím. (Všimněte si kolik francouzských hereček má kolem úst vrásky !) Co nejvíce využívejte čtečky a ostatních adres, na kterých najdete ukázky výslovnosti.

Jak se anglicky řekne H * * * * : shit {podstatné jméno} [vulg.]