Jak aplikovat sérum na obočí?
Sérum nanášejte vždy na důkladně vyčištěnou pleť před aplikací krému. Ideální množství je 3 až 5 kapek pro oblast tváře, krku a dekoltu. Pokud má sérum pipetku, nikdy se jejím koncem nedotýkejte pleti. Konečky prstů produkt jemně vklepávejte do pokožky.Na pleť obličeje, krku a dekoltu vždy naneste malé množství séra, jemně ho rozetřete a nechte vstřebat. Asi za 1 minutu pak aplikujte denní nebo noční krém jako obvykle.Naneste sérum: Jakmile máte pleť řádně vyčištěnou, naneste sérum na ruce, promněte je a poté je přitiskněte na pleť. Sérum naneste na pleť poklepáváním, a to jak na obličej, tak na krk. Nechte sérum několik minut vstřebávat do pokožky. To umožní účinným látkám, aby pronikly do pokožky a omladily ji.

Jak dlouho pouzivat sérum na řasy : Pokud přípravek nanášíte před líčením, dopřejte si mezi aplikací řasenky a séra na řasy rozestup cca 20 minut. Jak často mám používat sérum na řasy Synouvelle Nanášejte 2x denně po dobu 10 až 12 týdnů. Pro udržení dlouhých a hustých řas poté aplikujte 2-3x týdně.

Kdy se nanasi sérum

Sérum patří na vyčištěnou pleť a nanáší se před hutnějšími látkami a hydratačními krémy. Většinou obsahují vysokou koncentraci aktivních látek, které pronikají hluboko do pleti.

Co prvni sérum nebo krem : Bez ohledu na to, jaký typ séra používáte, ujistěte se, jaká je jeho konzistence a aplikujte je od nejlehčího po nejhustší, přičemž olejová séra aplikujte vždy až po denním krému.

JAK a KDY SÉRUM APLIKOVAT Pro maximální účinky je obecně doporučeno používat sérum pravidelně 2x denně na očištěnou pleť před aplikací krému.

Nejdůležitější je, pleť dobře vyčistit, aby účinné látky přešly do nižších vrstev pokožky. Poté nanést sérum, jemně do pokožky vmasírovat a nechat vsáknout. Na závěr aplikovat denní či noční krém a hotovo! Pozor však, pokud máte sérum určené na den s vysokým UV faktorem, nepoužívejte ho na noc.

Co se stane když přestanu používat sérum na řasy

Když přestanete sérum používat, kořínky řas již nebudou vyživovány a prokrvovány, řasy odrostou a narostou vám nové (v původní délce, geneticky dané).Sérum vždy aplikujte na čisté a odlíčené řasy. Produkt nanášejte pouze v malém množství (přebytečnou tekutinu na aplikátoru jemně otřete o hranu nádoby) a to přímo ke kořínkům spodních a horních řas (aplikátorem vždy přejíždějte po vnější straně řas, abyste zamezili tomu, že se produkt dostane do očí).Bez ohledu na to, jaký typ séra používáte, ujistěte se, jaká je jeho konzistence a aplikujte je od nejlehčího po nejhustší, přičemž olejová séra aplikujte vždy až po denním krému.

Krémy ve srovnání s nimi působí ve vrchních vrstvách pokožky. Sérum slouží jako podklad pod hydratační krém a tím zvyšuje hydratační účinky hydratačního krému. Tyto 2 přípravky jsou vhodné hlavně pro dehydratovanou pleť.

Kdy se dává sérum : JAK a KDY SÉRUM APLIKOVAT Pro maximální účinky je obecně doporučeno používat sérum pravidelně 2x denně na očištěnou pleť před aplikací krému.

Kdy si dát sérum : JAK a KDY SÉRUM APLIKOVAT Pro maximální účinky je obecně doporučeno používat sérum pravidelně 2x denně na očištěnou pleť před aplikací krému.

Kdy Nanaset sérum na pleť

Jak používat pleťové sérum

Pleťová séra se nanášejí na celou tvář a dekolt nejlépe 2x denně, ráno a večer před aplikací hydratačního krému. Podmínkou je aplikace na dokonale odlíčenou a vyčištěnou pleť. Aktivní složky v sérech bývají velmi koncentrované a u lidí s citlivou pletí mohou způsobit suchost a podráždění.

Proč se řasy lámou a vypadávají Padání řas často způsobuje jejich nadměrné přetěžování, jako třeba neustálé umělé prodlužování, aplikace většího množství nekvalitní kosmetiky, nedostatečné odličování nebo časté natáčení. Může však ukazovat i na vážnější nemoci, psychologické poruchy, alergie či nadměrný stres.Pleť kolem třicítky začíná projevovat první známky únavy (u sušší pleti zpravidla dříve), první vrásky, vyžaduje hlubší hydrataci, a v tento moment tedy začíná být pravidelné užívání sér na místě.

Jak casto pouzivat sérum na pleť : Zpravidla je vhodné sérum používat jednou až dvakrát denně při vaší běžné beauty rutině. Jde o krok, který následuje po čištění a tonizaci pleti. Po jemném nanesení malého množství séra, které zahřejete v dlaních a jemně zapracujete vklepáváním do pokožky krku a obličeje, je důležitá malá pauza.