Jak casto si davat sérum?
Sérum nanášejte vždy na důkladně vyčištěnou pleť před aplikací krému. Ideální množství je 3 až 5 kapek pro oblast tváře, krku a dekoltu. Pokud má sérum pipetku, nikdy se jejím koncem nedotýkejte pleti. Konečky prstů produkt jemně vklepávejte do pokožky.Jejich molekuly pronikají do pokožky a hydratují ji na nejhlubší úrovni. Krémy ve srovnání s nimi působí ve vrchních vrstvách pokožky. Sérum slouží jako podklad pod hydratační krém a tím zvyšuje hydratační účinky hydratačního krému. Tyto 2 přípravky jsou vhodné hlavně pro dehydratovanou pleť.Nejdůležitější je, pleť dobře vyčistit, aby účinné látky přešly do nižších vrstev pokožky. Poté nanést sérum, jemně do pokožky vmasírovat a nechat vsáknout. Na závěr aplikovat denní či noční krém a hotovo! Pozor však, pokud máte sérum určené na den s vysokým UV faktorem, nepoužívejte ho na noc.

Co driv krem nebo sérum : Když to shrneme tedy, tak masky, krémy jsou produkty, u kterých vidíme v podstatě okamžitou změnu, ale nikdy nebude dlouhodobá, jelikož pracuje pouze na povrchu, zatímco při používání sér si sice na efekt musíme chvilku vyčkat, bude však dlouhodobý. Je ale nutné používat séra pravidelně, abyste na pleti viděla rozdíl.

Jak dlouho nechat působit sérum

Na pleť obličeje, krku a dekoltu vždy naneste malé množství séra, jemně ho rozetřete a nechte vstřebat. Asi za 1 minutu pak aplikujte denní nebo noční krém jako obvykle.

Kdy se nanasi sérum : Sérum patří na vyčištěnou pleť a nanáší se před hutnějšími látkami a hydratačními krémy. Většinou obsahují vysokou koncentraci aktivních látek, které pronikají hluboko do pleti.

Nadměrné vystavování pokožky UV záření způsobuje rozklad kolagenu, a tedy jeho snížený obsah v pokožce a následnou tvorbu vrásek. Zejména UV-A záření proniká do škáry, kde poškozuje kolagenová a elastinová vlákna. Neblahé účinky na elasticitu pokožky má také kouření, nadměrné používání mimických svalů nebo stres.

sérum s kyselinou hyaluronovou aplikujte pravidelně, vždy ráno a večer na odlíčenou pleť pro maximální účinnost naneste na pleť po zaschnutí séra vysoce vyživující hydratační krém HYDRATATION CREAM s kyselinou hyaluronovou, mořským kolagenem, extraktem z Aloe vera, arganovým a konopným olejem.

Jak casto pouzivat sérum na pleť

Zpravidla je vhodné sérum používat jednou až dvakrát denně při vaší běžné beauty rutině. Jde o krok, který následuje po čištění a tonizaci pleti. Po jemném nanesení malého množství séra, které zahřejete v dlaních a jemně zapracujete vklepáváním do pokožky krku a obličeje, je důležitá malá pauza.SÉRUM PRO OMLAZENÍ PLETI

Použití: Sérum je určeno pro každodenní použití a aplikuje se jako intenzivní péče pod denní krém nebo noční krém.sérum používat alespoň 3x týdně. Další lahvička séra vám tak vydrží přibližně půl roku.

Benefity pleťových sér

Sérum na obličej má tak vysokou koncentraci aktivních látek, jakou byste v krémech našla jen stěží. V porovnání s krémy má i menší molekuly, takže dokáže proniknout hlouběji do kůže, kde odvede svou práci. Proto jsou jeho účinky často vidět už po několika dnech používání.

Co zhorsuje pleť : Obecně se dá shrnout, že akné přiživují potraviny s vysokým obsahem sacharidů, které se v těle rychle rozkládají. Dále ho zhoršuje častá konzumace mléčných výrobků, v největší míře mléko z koncentrátu a odstředěné mléko. Proč tomu tak je Tyto potraviny zvyšují hladinu inzulinu a růstového hormonu v krvi.

Co Vysusuje pleť : Patří mezi ně alergie, ekzém, cukrovka a onemocnění ledvin. Stejně tak mají některé léky vedlejší účinky, které mohou ovlivnit rovnováhu tekutin v těle, což může vysušovat pokožku. Patří k nim například diuretika, projímadla, antacida, antihistaminika a léky na krevní tlak.

Co se nesmí po aplikaci kyseliny hyaluronové

Vyhněte se užívání aspirinu, nesteroidních antirevmatik. Je také vhodné se 1 – 2 dny po aplikaci vyvarovat přílišné tělesné námahy. Do týdne po aplikaci výplní je vhodné vyvarovat se masáží obličeje a jiných kosmetických ošetření obličeje. Po dobu 6 hodin omezte výraznější mimiku v ošetřené oblasti.

JAK a KDY SÉRUM APLIKOVAT Pro maximální účinky je obecně doporučeno používat sérum pravidelně 2x denně na očištěnou pleť před aplikací krému.Nadměrné vystavování pokožky UV záření způsobuje rozklad kolagenu, a tedy jeho snížený obsah v pokožce a následnou tvorbu vrásek. Zejména UV-A záření proniká do škáry, kde poškozuje kolagenová a elastinová vlákna. Neblahé účinky na elasticitu pokožky má také kouření, nadměrné používání mimických svalů nebo stres.

Co ničí pleť : 8 potravin, které škodí vaší pleti

  • Alkohol způsobuje akné
  • Ostrá jídla vytváří zarudnutí
  • Perlivé nápoje zbavují tělo minerálů
  • Sůl způsobuje otoky pleti.
  • Cukr urychluje stárnutí pokožky.
  • Mléko a mléčné výrobky ucpávají póry.
  • Bílá mouka se ukládá jako tuk a způsobuje záněty.