Jak dlouho chodi věci z Allegra?

4,7 celková spokojenost s obchodem
3,1 průměrná doba dodání ve dnech
96 % zákazníků zboží dorazilo do 6 dní

Dodací lhůta mezinárodní přepravy AliExpress

Standardní doba přepravy AliExpress Doba přepravy: 18–28 dní *Zdarma* EMS (Čínská pošta) Doba přepravy: 17-36 dní Doba přepravy DHL Express: 10-21 dníPokud jste nezaplatitli za svou obejdnávku nebo nevyzvedli zásilku na dobírku — prodejce si může myslet, že to děláte schválně a požádá nás o pomoc. My zkontrolujeme, zda porušujete naše pravidla. Z tohoto důvodu byste měli informovat prodejce o zpoždění platby nebo zrušení objednávky.

Jak rychle je Allegro : Allegro – rychle; 120–130/min. Příbuzná tempa jsou allegro con brio – živě, allegro con moto – hybně, allegro molto – velmi rychle.

Co kdyz si nestihnu vyzvednout zasilku

V případě, že si zásilku nestihnete vyzvednout, bude automaticky zaslána zpět odesílateli jako tzv. „vratka“ a odesílatel vám ji musí následně poslat znovu. Co když si zásilku nestihnu převzít Pokud zásilku nestihnete převzít, automaticky jí vracíme odesílateli. Tento proces nelze změnit.

Co kdyz si Nevyzvednu objednávku : Když si zákazník zboží nevyzvedne ani nezaplatí a nereaguje ani na upomínky, měl by ho podnikatel vyzvat k náhradě škody dle obchodních podmínek a stanovit mu ve výzvě přiměřenou lhůtu k plnění. Nebude-li zákazník na výzvu reagovat, je na místě zažalovat jej u obecných soudů.

Česká pošta rozjíždí spolupráci s populárním čínským online tržištěm AliExpress. Česká republika se má v roce 2021 stát jednou ze zemí, ve kterých budou zásilky doručovány do deseti dnů od objednání na AliExpressu. Česká pošta a čínský obchod nicméně startují v rámci slevové akce, která se rozjede 11.

AliExpress
Mateřská společnost Alibaba Group
Majitel Alibaba Group
Identifikátory
Oficiální web aliexpress.com/index.html

Co když nestihnu vyzvednout balík

V případě, že si zásilku nestihnete vyzvednout, bude automaticky zaslána zpět odesílateli jako tzv. „vratka“ a odesílatel vám ji musí následně poslat znovu. Co když si zásilku nestihnu převzít Pokud zásilku nestihnete převzít, automaticky jí vracíme odesílateli.Na výdejních místech je standardní úložní doba 7 dnů a prodloužení je možné o 7+7 dnů (tedy celkem na maximálně 21 dnů). Na vyzvednutí máte 2 kalendářní dny. Dobré vědět: Během vánoční sezóny může být úložní doba a možnost jejího prodloužení dočasně upravena.Pokud objednáte v pracovní den do 8.00 zboží, které máme skladem, budete mít další pracovní den na výdejním místě. Přepravce Zásilkovna garantuje doručení následující pracovní den od odeslání (expedice) zásilky. Doručení probíhá v pracovní dny.

Zboží jim doručí Packeta, pod kterou spadá i Zásilkovna. Pro české uživatele vznikla speciální platforma www.allegro.com, kde lze vybírat z milionů nabídek s dopravou do ČR přes Packetu. Vaši objednávku vám doručíme na některé z více 9 900 našich výdejních míst.

Jak dlouho mám na vyzvednuti zásilek : Na výdejních místech je standardní úložní doba 7 dnů a prodloužení je možné o 7+7 dnů (tedy celkem na maximálně 21 dnů). Na vyzvednutí máte 2 kalendářní dny. Dobré vědět: Během vánoční sezóny může být úložní doba a možnost jejího prodloužení dočasně upravena.

Jak dlouho mohu mít zásilku v Zásilkovně : Jak dlouho na mě balík v Zásilkovně počká V Zásilkovně činí standardní doba úschovy 7 dní. Pokud předem víte, že si zásilku nestihnete vyzvednout, můžete si úschovu před uplynutím původní 7denní lhůty prodloužit na 21 dní.

Co se stane když si Nevyzvednu zásilku že Zboxu

Pak už jen stačí jedno kliknutí a Z-BOX otevře příslušnou schránku s Vaší zásilkou. Co se stane, když zásilku nevyzvednu Po uplynutí úložní doby bude zásilka vrácena zpět odesílateli.

To, že zásilku nepřevezmete, neznamená, že jste ji stornovali nebo že jste odstoupili od kupní smlouvy. Znamená to jen to, že jste kupní smlouvu hrubě porušili, dle § 2118 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb.Když už balíček z Číny, tak se obvykle jedná o zboží z těch nejznámějších sítí, jako jsou nákupy z Aliexpress, eBay, Wish a tomu podobné. U takových zásilek se na doručení obvykle čeká v rozmezí 3 týdnů až 2 měsíců.

Jak zjistím kde je zásilka z Číny : Sledujte zásilky China Post na oficiální stránce

  1. Vstupte na oficiální webovou stránku China Post.
  2. V levém dolním rohu stránky najdete textové pole, do kterého můžete zadat své sledovací číslo.
  3. Po zadání sledovacího čísla klikněte na ikonu lupy.
  4. Brzy poté získáte informace o sledování, které potřebujete.