Jak dlouho vydrží barva na obočí?
Za jak dlouho je potřeba barvení opakovat Barva na řasách či obočí vydrží 4 – 6 týdnů. 6.Efekt procedury vydrží průměrně jeden až dva roky v závislosti na individuálních charakteristikách těla každé klientky.Co byste neměla dělat prvních 24 hodin po aplikaci:

Nenanášejte na obočí žádný make-up a olej. Nenavštěvujte saunu, solárium a neopalujte se ani na sluníčku.

Jak dlouho vydrží henna na obočí : Jedinečnost henny je krásné a zdravé obočí. Henna vám pomůže zakrýt nedokonalosti ve tvaru obočí, zlepší strukturu chloupku a vytvoří zdravý lesk obočí. Tvarování a upravený vzhled Vám vydrží cca 3-4 týdny, poté doporučujeme úpravu a barvení hennou obnovit.

Kolik stojí barvení obočí

OBOČÍ
ÚPRAVA A BARVENÍ OBOČÍ 500 – Kč
BARVENI OBOČÍ 250 – Kč
BARVENÍ OBOČÍ HENNOU 300 – Kč
DEPILACE CHLOUPKŮ NITÍ / VOSK (NAD ÚSTY, BRADA) 200 – Kč

Jaká je nejlepší barva na obočí : Nejlepší barvy na obočí dle srovnání

Hodnocení Produkt
Top 1 Výborné Vítěz srovnání BeautyLash barva na řasy a obočí
Top 2 Velmi dobré Nejlepší cena/výkon RefectoCil barva na řasy a obočí
Top 3 Dobré Pro nenáročné Delia Cosmetics Cameleo krémová profesionální barva na obočí
Top 4 Výborné Pro náročné Thuya barva na řasy a obočí

Vytetované obočí vydrží průměrně dva roky, pak se začíná vytrácet. Trvanlivost závisí na individuálním typu pleti a někdy se z permanentního obočí ženy radují i pět let.

Je nutné se vyhnout jakémukoliv slunění, nevystavovat se slunci, nechodit do sauny, do vlhkých prostor jako jsou páry, vyhnout se bazénům, nadměrnému pocení, vyhnout se cvičení, aby se obočí pod stroupkem nepotilo. Nepoužívejte žádnou dekorativní či pečující kosmetiku na oblast tetování.

Jak dlouho vydrží laminované obočí

Laminace tedy patří mezi metody úpravy obočí – udělají vám ji ve specializovaných salónech a existují na ni speciální školení. V salónu trvá celá procedura asi 45 minut i s barvením. Obočí vydrží vyčesané asi 3 až 4 týdny a pak se musí procedura opakovat.Barvu nechejte na obočí působit zhruba deset minut. Následně barvu setřete, například pomocí vatových tyčinek do uší. Nyní přichází na řadu barvení řas. Pod oči si dejte ochrannou podložku, která zabrání proniknutí barvy na spodní víčko.Doporučujeme aplikovat barvu ve směru růstu chloupků od středu obočí k tenčímu konci. Jakmile jste s jedním obočím hotovi, postupujte stejně i s druhým obočím a nechte barvu působit. Pokud se vám stane, že při nanášení barvy přetáhnete, barvu z kůže ihned odstraňte pomocí vlhké vatové tyčinky.

Doporučujeme aplikovat barvu ve směru růstu chloupků od středu obočí k tenčímu konci. Jakmile jste s jedním obočím hotovi, postupujte stejně i s druhým obočím a nechte barvu působit. Pokud se vám stane, že při nanášení barvy přetáhnete, barvu z kůže ihned odstraňte pomocí vlhké vatové tyčinky.

Čím nanášet barvu na obočí : Před barvením si odličte a očistěte pleť. Kolem obočí nebo na oči naneste ochranný krém, abyste zabránili nechtěnému nabarvení kůže. K nanesení barvy na obočí ve zvolené barvě používejte tyčinky k nanášení barvy. Když budete chtít použít tyčinku na novou barvu, tyčinku vyhoďte a vezměte si druhou.

Jak si doma barvit obočí : Jak si nabarvit obočí doma

  1. Nejdříve očistěte tvář od líčidel a mastnoty.
  2. Trochu mastného krému nebo vazelíny naneste kolem obočí, čímž zabráníte, aby se obarvila i kůže.
  3. Postačí vám malé množství barvy, které nanesete kartáčkem ve směru růstu chloupků.
  4. Soustřeďte se na to, aby vrstva barvy byla rovnoměrná.

Jak na správný tvar obočí

Obočí by mělo začínat nad vnitřním koutkem oka, tedy vše, co přesahuje nad kořen nosu můžete bez obav vytrhnout. Obočí příliš blízko sebe dodává obličeji zamračený výraz a opticky zmenšuje oči. Naopak pokud byste obočí vytrhala až nad oči, budou vypadat vaše oči nepřirozeně daleko od sebe.

Po dobu hojení obočí ani rty ničím nezvýrazňujte ani nemalujte a neaplikujte make-up do bezprostřední blízkosti. Po dobu 14 dnů nenavštěvujte bazén, solária, ani saunu. U rtů otok splaskne určitě do 48 hodin, může se objevit i nějaký hematom.Kolik stojí microblading či pudrové obočí Jednotná cena za toto ošetření je 3 500 Kč. Korekce do 2 měsíců od ošetření je pak za 1 000 Kč.

Jak casto se chodi na laminaci obočí : Doporučuji chodit na laminaci obočí jednou za 8-10 týdnů. Abyste stále vypadala perfektně. Laminace obočí – je narovnání neposedného, kudrnatého obočí, které má špatný směr. Je to postup, který obočí zahušťuje a dlouhodobě fixuje v požadované poloze.