Jak doplnit inkoust do cartridge?
Vezměte injekční stříkačku a nasajte cca 5 ml inkoustu. Injekční stříkačku vložte do díry. Pomalu tlačte na stříkačku a vpouštějte inkoust do kazety. Nutné je, inkoust tlačili do kazety pomalu, aby nedošlo k jeho přetečení.Zasuňte jehlu do plnícího otvoru do hloubky asi 2 cm. Mírným tlakem začněte vytlačovat inkoust do tiskové kazety. Pokud začne inkoust vytékat plnícím otvorem nebo tryskami ve spodní části kazety, ihned nasajte část inkoustu zpět do stříkačky.Většina tonerů má na boku uzávěr, který před plněním odstraníte plochým šroubovákem. Následně je z již uvedených důvodů nutné z kazety vysypat zbytkový tonerový prášek. Poté můžete např. pomocí papírového trychtíře do kazety opatrně doplnit tonerový prášek.

Jak dát barvu do tiskárny : Vybalte novou inkoustovou kazetu a opatrně sejměte plastovou pásku, která se na ní nachází. Na některých kazetách najdete i ochranný plastový kryt, který také šetrně odstraňte. V souladu s návodem na obsluhu vaší tiskárny vložte inkoustovou kazetu na správné místo. Zavřete kryt tiskárny.

Jak doplnit inkoust do razítka

Jak doplním razítko

 1. Odstraňte držák razítka.
 2. Do každého plnicího otvoru razítka nakapejte pět kapek inkoustu. Při doplňování inkoustu buďte velmi opatrní.
 3. Vložte držák zpět na razítko. Ihned po doplnění inkoustu držte razítko směrem dolů, dokud nezačne inkoust vytékat z razítka.

Jak oživit razítko : Doporučujeme razítko oživit pár kapkami náhradního inkoustu a nechat ho jeden den stát krytkou směrem dolů. Inkoust postupně steče dolů a razítko bude tisknout jasně černě. Tento proces můžete urychlit, když razítko párkrát silně zmáčknete.

Stačí náplň vložit do držáku, díky kterému pak automaticky naplníte jakoukoliv náplň HP F6V25AE. V každé plnící sadě najdete i návod, jak správně danou náplň naplnit. Ale je to hračka, zvládnete to i bez návodu. Dále v balení krom návodu naleznete i držák, sáčky s inkoustem.

Vaporizace HHC patří jednoznačně mezi nejoblíbenější formy. A zároveň HHC cartridge se závitem 510, který je jedním z nejpoužívanějších mezi liquidy. Jednoduše HHC cartridge našroubuješ na baterii (není součástí balení), zasuneš a jsi good to go!

Co dělat s prázdným tonerem

Odevzdání tonerů ve sběrovém dvoře

Použité prázdné tonery a inkoustové náplně obsahují zbytky látek, které nepatří do běžného ani separovaného odpadu. Jednou z možností, jak se prázdných tonerů zbavit je jejich odevzdání ve sběrovém dvoře. Tam zajistí jejich recyklaci nebo likvidaci dle předpisů.Ačkoliv někdy se slovo cartridge (“zásobník”) používá obecně pro inkoustové i tonerové kazety, většinou se jím myslí kazety inkoustové . Princip fungování inkoustové tiskárny se od té laserové liší. Tisíce miniaturních kapiček inkoustu je za vysoké teploty “vystřelováno” na papír, do kterého se zapijí.Pro výměnu toneru v tiskárně doporučujeme následující postup:

 1. Vypněte tiskárnu.
 2. Vyjměte prázdnou tonerovou kazetu.
 3. Plastová kazeta nepatří do koše.
 4. Zkontrolujte nový toner.
 5. Protřepat, nemíchat.
 6. Pryč s ochrannými prvky.
 7. Připravit návod a vložit.
 8. Tiskárnu zavřete, zapněte, a máte hotovo.


– CMYK – při metodě CMYK se používají 4 základní barvy C (Cyan – azurová), M (Magenta = purpurová), Y (Yellow = žlutá) a K (blacK = černá).

Jak vyměnit náplň v razítku : Postup při výměně polštářku

 1. Lehce stisknout razítko.
 2. Aretovat polohu pomocí bočních tlačítek.
 3. Vyjmout starý polštářek a vyměnit jej za nový stejné barvy.

Jak opravit razítko : Výměna štočku u razítka je velice snadná:

Prsty nebo pomocí nějakého nástroje odlepte starý štoček. Odstraňte i případné nečistoty po lepidle starého štočku. Nalepte do razítka nový štoček, který je podlepen samolepící páskou. Ve většině případů je potřeba vyměnit i podušku.

Jak doplnit inkoust do tiskárny Canon

Postup doplnění

 1. Ujistěte se, že je tiskárna zapnutá.
 2. Otevřete skener / kryt (B).
 3. Otevřete kryt nádržky s inkoustem.
 4. Chytněte a sejměte krytku nádržky (E) z nádržky s inkoustem, kterou se chystáte doplnit.
 5. Vyjměte novou láhev na inkoust z balení.
 6. Láhev na inkoust držte vzpřímeně a otáčením sejměte krytku láhve (G).


Doba, po kterou vydrží HHC cartridge 1 ml, závisí na několika faktorech, včetně způsobu použití, četnosti inhalace a individuálního nastavení zařízení. Obecně lze říci, že jedna HHC cartridge 1 ml by mohla poskytovat několik set inhalací, což může být dostatečné na několik dní až týdnů, v závislosti na způsobu užívání.Účinky HHC na tělo

Kanabinoid HHC působí na tělo stejným způsobem jako THC, ale jeho účinky jsou méně intenzivní. Podobně jako THC, HHC se váže na kanabinoidní receptory v mozku a ovlivňuje procesy, jako je vnímání bolesti, chuť, nálada a paměť.

Kam vyhodit staré cartridge : Vhazování je zdarma. Další možností je odevzdání na sběrný dvůr. V některých městech jsou sběrné dvory vybaveny plastovými nádobami pro sběr použitých tonerových a inkoustových kazet. Vždy však na tyto sběrné dvory dopředu zavolejte a zjistěte si, zda použité tonerové a inkoustové kazety přijímají.