Jak mít 2 ucty na Instagramu?
V aplikaci jděte do svého profilu a nahoře v místě, kde vidíte název svého profilu, uvidíte také šipku nahoru, klikněte na jméno svého profilu a vyběhne vám menu s volbou “+ Přidat účet”. Pak už jen stačí zadat přihlašovací údaje k účtu, který chcete přidat a je to.Jak sdílet fotku na dvou profilech, jak funguje Instagram Collabs

 1. Vytvořte příspěvek běžným způsobem, ale nezveřejňujte jej.
 2. Klikněte na „Označit lidi“ a vyberte možnost „Pozvat spolupracovníka“.
 3. V lupě vyhledejte osobu, kterou chcete pozvat a potvrďte.

Jak vytvořit účet, pokud s Instagramem začínáte a účet na Facebooku nemáte

 1. Z App Storu (iPhone) nebo Obchodu Google Play (Android) si stáhněte aplikaci Instagram.
 2. Až si ji nainstalujete, klepnutím na ji otevřete.
 3. Klepněte na Vytvořit nový účet a zadejte e-mailovou adresu nebo číslo mobilu.

Jak udělat spolecny účet na Instagramu : Stačí přejít na svůj profil, kde kliknete na ikonu menu v pravém horním rohu a vyberete Nastavení. Zde najdete možnost Přidat účet a zadáte uživatelské jméno a heslo účtu, který chcete přidat jako správce k tomu vašemu.

Kolik můžu mít uctu na IG

Přidat můžete nejvýš 5 účtů. Bylo to užitečné Jak by to šlo lépe Formulář slouží jen pro zpětnou vazbu a neodpovíme vám na něho.

Co znamená plus konto : U ČSOB Plus Konta vás nečekají žádné poplatky – je zcela zdarma, bez podmínek, a to pro každého. Zdarma jsou také okamžité odchozí platby, ale tím výhody tohoto běžného účtu nekončí: Zdarma můžete vybírat z 1 000 bankomatů i na poštách. Za platby kartou získáte odměny ve věrnostním programu „Svět odměn”.

Collabs prvek umožňuje uživatelům Instagramu přizvat dalšího uživatele ke spolupráci na svém příspěvku nebo reels jako dalšího autora. Ke sdílení společného obsahu musí druhý autor přijmout pozvání. Autoři jsou zobrazeni rovnoprávně, oba dva jsou informování o počtu sesbíraných společných reakcí u příspěvku.

Pokud chcete simultánně nahrát obsah do Stories, běžte do možnosti pro nahrávání médií. Tam v pravém horním rohu uvidíte novou ikonku, která vypadá stejně jako ikonka pro carousel obsah, kterou už znáte. Naráz můžete vybrat a nahrát do Stories až 10 fotek nebo videí.

Jak vytvořit nový účet

Krok 1: Vyberte typ účtu Google

 1. Přejděte na přihlašovací stránku k účtu Google.
 2. Klikněte na Vytvořit účet.
 3. Zadejte svoje jméno.
 4. Do pole Uživatelské jméno zadejte uživatelské jméno.
 5. Zadejte a potvrďte heslo.
 6. Klikněte na Další.
 7. Klikněte na Další.

Přidat můžete nejvýš 5 účtů. Bylo to užitečné Jak by to šlo lépe Formulář slouží jen pro zpětnou vazbu a neodpovíme vám na něho.Finanční rezervu je určitě lepší mít na spořicím než běžném účtu, na kterém se obvykle úspory nezhodnocují vůbec. Spořicí účet se vám také může hodit, když na něco krátkodobě šetříte. Třeba na dovolenou, nové vybavení do domácnosti nebo vzdělávací kurz. Úrok na spořicích účtech ale zpravidla nedosáhne na výši inflace.

Podmínkou k získání ověření je předložení platného průkazu totožnosti (pas nebo OP) a natočení selfie videa. Vaše jméno na sociální síti musí být totožné se jménem na dokladu totožnosti a vaše profilová fotka musí zřetelně zobrazovat váš obličej.

Kolik stojí verifikace na Instagramu : Uživatelé Instagramu a Facebooku si budou moci ověřit svůj profil a získat tak modrý odznak. Předplatné bude začínat na 11,99 dolarech. Meta oznámila, že uživatelé Instagramu a Facebooku si nyní budou moci zaplatit za ověření modrým odznakem.

Jak ziskat Plus účet : Plus Konto sjednáte i online, stačí si stáhnout aplikaci ČSOB Smart a za pár minut máte hotovo. Oba účty můžete začít ihned používat, včetně karty, kterou si nahrajete do mobilu a nemusíte čekat, až vám přijde fyzicky.

Kolik stojí plus účet u České spořitelny

Vedení účtu měsíčně 100 Kč Vedení účtu pro klienty se 4 realizovanými platbami kartou v daném měsíci měsíčně zdarma Vedení účtu pro klienty, kterým je 70 a více let měsíčně zdarma Podrobnější cenové podmínky jsou uvedeny v bodě 8 tohoto ceníku.

Jaké jsou kroky pro aplikaci na Vašem instagramovém účtu

 1. Vytvořit příspěvek.
 2. Kliknout na Označit lidi.
 3. Kliknout na Pozvat spolupracovníka.
 4. Vyhledat danou osobu a potvrdit.
 5. Daná osoba musí přijmout přizvání ke spolupráci.

1. Před zveřejněním reelu klepněte na Označit lidi. 2. Klepněte na Pozvat spolupracovníka.

Jak spojit dva obrázky dohromady : Sloučení obrazců

 1. Vyberte obrazce, které chcete sloučit: Stiskněte a podržte klávesu Ctrl a pak vyberte jednotlivé obrazce.
 2. Na kartě Formát obrazce vyberte ve skupině Vložit obrazcemožnost Sloučit obrazce .
 3. Vyberte požadovanou možnost Sloučit.