Jak nalepit Tape in?
Pásky aplikujete v řadách, vždy lepíte dva pásky k sobě. Udělejte tedy vodorovnou pěšinku, podeberte tenký pramen vlastních vlasů a zespodu nalepte pásku k vlasům téměř až k pokožce hlavy (max. 3-4 mm od hlavy). Na pásce nechte jen tolik vlasů, kolik se přilepí a zbytek oddělejte.Pásky vydrží dva až tři měsíce

Důležité je, aby pásky nebyly vidět a prodloužení vlasů tak bylo diskrétní. Z našich zkušeností víme, že pásky se obvykle posouvají po dvou až třech měsících.Tape in jsou baleny v našem obchodě v balení po 50g (20 pramínků, z nichž je vyrobeno 10 tape in vlasů). Pro zahuštění vlasů stačí do 100 g vlasů nebo 2 balíčky, ale pokud chcete nejen zahustit, ale také prodloužit vlasy, doporučujeme 3 balení nebo 150 gramů.

Jak nalepit Vlasove pasky : Na pásce necháte jen tolik vlasů, kolik se přilepí. Pokud byste se snažili přilepit příliš mnoho vlasů, pásky by se nemohly dobře spojit. Poté zvrchu přiložíte druhý pramen tak, aby přesně seděl na spodní. Spoj důkladně od středu ke krajům umačkjete prsty nebo kleštičkami a na 2-3 vteřiny podržte žehličkou na vlasy.

Jak aplikovat tape

Tejp se aplikuje na čistou pokožku. Lepí se na protaženou část těla a při stažení se páska svraští a mírně nadzvedne kůži, vazy a svaly. Díky nadzvednutí se zvětší prostor a zmírní se tlak na místo bolesti. Dojde k lepší cirkulaci krve a lymfatického systému.

Jak odstranit Tape in : Odstranění je velice snadné, stačí použít náš speciální odstraňovač, který nanesete do spoje mezi pásky, necháte několik vteřin působit a pásky pak od sebe jednoduše oddělíte. Pásky od sebe nikdy neodtrhávejte silou, po nanesení odstraňovače by od sebe měli jít lehce oddělit.

Kineziotejpy si svou elasticitu udržují 3 – 5 dní, pak začne výrazně klesat. Tato doba tak určuje jeden cyklus léčby nebo užívání. Po uplynutí 5 dní se musí tejp vyměnit, ale pozor je důležité si nechat 24 hodin na regeneraci a tejp vynechat. V mnoha případech bolesti odezní, pokud ne je možné zahájit cyklus nový.

A to především z hygienických důvodů. Pro nás, kdo chceme správně používat tejpy v domácí péči, zakončeme pravidlem. Pásku nosíme 3 až 5 dní bez reaplikace. Pokud chceme lepit nový tejp, necháme tělu 24 hodin pauzu mezi opakovaným lepením.

Kolik je potreba gramů vlasů na prodlouzeni

Množství TAPE IN vlasů potřebné k prodloužení závisí na hustotě vašich vlasů. K prodloužení méně hustých vlasů vám postačí 50-90 g, na středně husté a hustší vlasy potřebujete 100 g a více vlasových pásků. Důležitý je správný poměr vlastních a TAPE IN vlasů.Odstranění je velice snadné, stačí použít náš speciální odstraňovač, který nanesete do spoje mezi pásky, necháte několik vteřin působit a pásky pak od sebe jednoduše oddělíte. Pásky od sebe nikdy neodtrhávejte silou, po nanesení odstraňovače by od sebe měli jít lehce oddělit.Vlasové pásky jsou speciálním odstraňovacím roztokem šetrně odlepeny a opětovně s novou páskou přilepeny ke kořínkům. Životnost vlasových pásek je přibližně 8 posunutí s ohledem na výběr kvality vlasů (středoevropské nebo východoevrospké vlasy) a péče, jakou vlasům věnujete.

Pokud si je někdo aplikuje špatně, může si ublížit. „Nezpůsobí akutní úraz, mohou ale problém prohloubit. Pokud by někdo například potřeboval úlevu od bolesti, a tím pádem elevaci měkkých tkání, bolest by se v případě špatně nalepeného tejpu pod velkým tahem a ve špatné pozici mohla ještě zhoršit.

Jak sundat tape bez bolesti :

  1. Můžete využít speciálního odstraňovače tejpů, který zamezí podráždění kůže a lehce odstraní také zbytky lepidla po tejpu.
  2. Druhou variantou je sundat tejp ve sprše: namočený a pod tekoucí vodou půjde dolů prakticky bezbolestně.

Jak odlepit Tape : Jak na správné odstranění tejpů

  1. Nikdy netrhejte: První a nejdůležitější pravidlo při odstraňování tejpů je nikdy netrhat.
  2. Odstraňujte pomalu: Začněte od jednoho konce a pomalu odstraňujte tejp ve směru růstu chloupků.
  3. Přidržujte kůži: Pomalu “sloupávejte” tejp a při tom přidržujte kůži.

Kdy sundat tejp

Kineziotejpy si svou elasticitu udržují 3 – 5 dní, pak začne výrazně klesat. Tato doba tak určuje jeden cyklus léčby nebo užívání. Po uplynutí 5 dní se musí tejp vyměnit, ale pozor je důležité si nechat 24 hodin na regeneraci a tejp vynechat. V mnoha případech bolesti odezní, pokud ne je možné zahájit cyklus nový.

Čistě pro západní pohled je barva pouze módní trend, např. doplněk k oblečení, ale také nutnost barevného rozlišení např. ve sportovních klubech (klubové barvy) a případně rozlišovat určitou barvou techniky aktivující / zvyšující svalový tonus (např. červená, růžová) nebo techniky pro snížení napětí, tlumící (např.To, jak rychle vlasy rostou, závisí na různých okolnostech, jako je genetická výbava nebo hormonální rovnováha. Průměrně je to přibližně 1 až 1,5 cm za měsíc. Průměrně vám tedy vlasy vyrostou o 0,3 až 0,5 milimetrů za den a 12 až 15 cm za rok.

Jak zvětšit objem jemných vlasů : Vlasy fénujeme přes kulatý kartáč a zaměříme se na ty vlasové partie, které potřebují největší objem (oblast kořínků a temeno hlavy) a kde schnou nejdéle. Vlasy se fénováním nadzvednou od pokožky hlavy a budou působit větším objemem. Pokud jsou vlasy jemné a dlouhé, ideální je fénování v předklonu.