Jak používat sérum s kyselinou hyaluronovou?
Po sprchování a koupeli. Moment po sprše a koupeli je moment kdy je vaše pokožka připravená pohltit větší množství vlhkosti. Molekuly kyseliny hyaluronové absorbují vlhkost z vaší pokožky a transportují ji do hlubších vrstev. Pokožku pouze usušte jemnými pohyby pomocí ručníku a okamžitě aplikujte hyaluronové sérum.Na pleť obličeje, krku a dekoltu vždy naneste malé množství séra, jemně ho rozetřete a nechte vstřebat. Asi za 1 minutu pak aplikujte denní nebo noční krém jako obvykle.Vyhněte se užívání aspirinu, nesteroidních antirevmatik. Je také vhodné se 1 – 2 dny po aplikaci vyvarovat přílišné tělesné námahy. Do týdne po aplikaci výplní je vhodné vyvarovat se masáží obličeje a jiných kosmetických ošetření obličeje. Po dobu 6 hodin omezte výraznější mimiku v ošetřené oblasti.

Jak se aplikuje sérum na obličej : Sérum nanášejte vždy na důkladně vyčištěnou pleť před aplikací krému. Ideální množství je 3 až 5 kapek pro oblast tváře, krku a dekoltu. Pokud má sérum pipetku, nikdy se jejím koncem nedotýkejte pleti. Konečky prstů produkt jemně vklepávejte do pokožky.

Kdy pouzivat sérum s kyselinou hyaluronovou

Aplikace kyseliny hyaluronové

Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete sérum aplikovat každý večer na dokonale odlíčenou pleť – jak si pleť správně čistit, jsme pro vás popsali v samostatném článku. Sérum můžete aplikovat také ráno před nanesením make-upu.

Jak casto pouzivat sérum s kyselinou hyaluronovou : sérum s kyselinou hyaluronovou aplikujte pravidelně, vždy ráno a večer na odlíčenou pleť pro maximální účinnost naneste na pleť po zaschnutí séra vysoce vyživující hydratační krém HYDRATATION CREAM s kyselinou hyaluronovou, mořským kolagenem, extraktem z Aloe vera, arganovým a konopným olejem.

Pumpičkou odeberte dostatečné množství produktu a jemnými pohyby jej na pleť aplikujte, případně jej můžete prsty do pleti jemně vklepat. JAKÝ JE VÝSLEDNÝ EFEKT: Hyaluronové sérum zanechává pleť dostatečně hydratovanou a na dotek jemnou. Vyhlazuje a vypíná jemné vrásky.

Několik kapek séra naneste ráno a večer na odlíčenou a čistou pleť, krk i dekolt. Díky své jemnosti lze sérum použít i na oční okolí. Je dobře vstřebatelné a působí jako ideální báze pod krémy a obličejové oleje.

Jak dlouho užívat kyselinu hyaluronovou

Jak dlouho užívat kyselinu hyaluronovou

Pro dosažení optimálních výsledků je doporučeno užívat hyaluronovou kyselinu po dobu nejméně jednoho měsíce.2 dny po podání kyseliny hyaluronové je vhodné dodržovat klidový režim, spát ve zvýšené poloze trupu a hlavy, neohýbat se, nevěnovat se domácím pracím, aby nedošlo k přesunu více zesíťované kyseliny hyaluronové z místa aplikace jinam.Naneste sérum: Jakmile máte pleť řádně vyčištěnou, naneste sérum na ruce, promněte je a poté je přitiskněte na pleť. Sérum naneste na pleť poklepáváním, a to jak na obličej, tak na krk. Nechte sérum několik minut vstřebávat do pokožky. To umožní účinným látkám, aby pronikly do pokožky a omladily ji.

Před aplikací kyseliny hyaluronové do rtů

Přibližně 7-10 dní před zákrokem se doporučuje vynechat léky na ředění krve. Konzultaci a zákrok je možné domluvit na ten samý den. S lékařkou proberete, co vás na tvaru vašich rtů nejvíce trápí, ona navrhne řešení a následně je možné přistoupit k samotnému zvětšení rtů.

Jak často aplikovat kyselinu hyaluronovou : Jak často V současnosti se nejčastěji podává kyselina hyaluronová formou třech injekcí do kloubu s rozestupem mezi jednotlivými dávkami. Možné je rovněž podání pouze jedné injekce se zvýšenou dávkou kyseliny hyaluronové. Při léčbě artrotických stavů je schváleno použití jedenkrát za šest měsíců (obvykle 1x za 1 rok).

Jak dlouho se usazuje kyselina hyaluronová : Výsledný efekt vydrží průměrně 3 až 6 měsíců, záleží na stavu pokožky, věku, metabolismu a životním stylu. Kyselina hyaluronová je tělem pomocí enzymů odbourávána a je ji možné podle potřeby doplňovat.

Jak dlouho se vstřebává kyselina hyaluronová

KKyselina hyaluronová se vyskytuje v naší pokožce, tudíž je to látka tělu vlastní. Z výsledku se po aplikaci můžete těšit přibližně 6-12 měsíců, poté se postupně vstřebává. V případě opakované aplikace se doba viditelného efektu prodlužuje.

Účinek kyseliny hyaluronové na sobě uvidíte okamžitě.

Kyselina hyaluronová na sebe totiž v kůži váže vodu a pomáhá regenerovat podkoží. Efekt ošetření se díky tomu navíc postupně navyšuje. Po aplikaci botulotoxinu se výsledek dostaví do 3–5 dní a v průběhu dalšího týdne bude rovněž dál narůstat.Jedná se zejména o výplň vrásky okolo očí, tzv. vějířky, úspěšně se užívají u vrásek a rýh na čele nebo mezi obočím, u vrásek na horním rtu nebo rýh od nosu ke vnějším koutkům rtů, tzv. nosolabiální vrásky či u spadlých koutků tzv. marionet.

Jak urychlit vstřebávání kyseliny hyaluronové : Pro urychlení jeho vstřebání je možné ret ledovat nebo natřít zklidňující gelem. Dva až tři dny se ošetřená oblast lehounce masíruje bříškem prstů tak, že se bod po bodu vždy postupně stiskne a uvolní. Několik dnů Lucie nesmí do sauny, před sálavé teplo nebo do solária.