Jak povolit MMS v telefonu?
Pokud se na iPhonu pokoušíte odeslat skupinovou MMS, přejděte do Nastavení > Zprávy a zapněte MMS zprávy.Zkontrolujte, jestli váš operátor podporuje zprávy SMS, MMS nebo RCS. Zkontrolujte svůj tarif nebo zůstatek kreditu, jestli máte dost prostředků na posílání a příjem zpráv. Podívejte se, jestli máte signál. Zkontrolujte, jestli nemáte zapnutý režim letadla.MMS můžete u svého telefonu nastavit ručně. Stačí si otevřít nastavení APN (dle návodu od výrobce pro konkrétní model mobilního telefonu) a mít správně vyplněné parametry: MMS Jméno: O2 MMS. Název přístupového bodu APN: mms.

Proč mi nejde stáhnout MMS : Nelze ručně stahovat MMS zprávy

Pokud je karta SIM, která přijala MMS zprávu, vyjmuta a vložena do druhého rámečku karty, pak tuto MMS zprávu nebude možné stáhnout. MMS zprávy, které byly přijaty před více než třemi dny, se automaticky odstraní, a nelze je tedy stáhnout.

Jak povolit MMS Xiaomi

Nastavení > SIM karty a mobilní sítě > Vždy přijímat MMS > zmodralý přepínač (Přijímat MMS, i když jsou mobilní data vypnutá.)

Jak změnit MMS na SMS : Otevřete Google zprávy . Klepněte na konverzaci s neodeslanou zprávou. Klepněte na časové razítko neodeslané zprávy. Klepněte na Přepnout na textové zprávy (SMS/MMS).

Nastavení > SIM karty a mobilní sítě > Vždy přijímat MMS > zmodralý přepínač (Přijímat MMS, i když jsou mobilní data vypnutá.) Ano, přesně tuto volbu mám na REDMI NOTE 4 a tam také obě dvě SIM se stejně nastavenými APN (defaultní) normálně přijímají a odesílají MMS bez zapnutých dat.

Zapnout MMS, vypnout MMS či jen zjistit aktuální stav můžete pomocí internetové samoobsluhy T-Mobilu, přes operátora na telefonní lince nebo zcela jednoduše zasláním SMS zprávy na telefonní číslo operátora 4603.

Proč se mění SMS na MMS

Některé mobilní telefony mohou SMS zprávu změnit na MMS. Může se tak stát u dlouhých SMS zpráv nebo u SMS, které obsahují diakritiku – do jedné SMS se pak vejde méně znaků a je převedena na MMS. Toto chování se může u jednotlivých typů telefonu lišit, proto doporučujeme to ověřit v nastavení telefonu nebo v návodu.Pokud ale chcete ovlivnit výsledný snímek, máte k dispozici režim PRO. K přepínání mezi režimy fotoaparátu slouží nabídka, umístěná v aplikaci Fotoaparát mezi tlačítky a náhledem pořizovaného snímku. Stačí v ní zvolit režim PRO, čímž se zobrazí šest položek, jež můžete ručně nastavit.Nastavení > SIM karty a mobilní sítě > Vždy přijímat MMS > zmodralý přepínač (Přijímat MMS, i když jsou mobilní data vypnutá.) Ano, přesně tuto volbu mám na REDMI NOTE 4 a tam také obě dvě SIM se stejně nastavenými APN (defaultní) normálně přijímají a odesílají MMS bez zapnutých dat.

Kdy odejde RCS zpráva a kdy klasická SMS či MMS Oba telefony (odesílatele i příjemce) umí RCS chat a mají aktivní data => komunikace jde přes data (RCS chat). Oba telefony (odesílatele i příjemce) umí RCS chat a jeden z nich nebo oba mají vypnutá data => komunikace jde přes SMS či MMS.

Jak zobrazit OKU kód T-Mobile : Kde najdu OKU Váš OKU najdete v přílohách, které vám přišly s Účastnickou smlouvou. Podívat se po něm můžete také do internetové samoobsluhy Můj T‑Mobile pod záložkou Smlouvy, kde musíte zadat vaše heslo pro komunikaci. Můžete také zavolat na infolinku, nebo se zastavit na prodejně, kde s vámi váš požadavek vyřešíme.

Jak zabránit převodu SMS na MMS : Máte-li MMS zdarma, možná převod SMS na MMS ani nezaregistrujete. Jestliže mu však chcete zabránit, podívejte se, zda to jde v nastavení telefonu. Eventuálně si stáhněte některou z aplikací, které fungují jako náhrada výchozí SMS aplikace. Většinou poskytují širší možnosti nastavení včetně zakázání převodu SMS na MMS.

Jak nastavit Mrizku na fotaku

Chcete‑li na obrazovce fotoaparátu zobrazit mřížku nebo vodováhu, která vám pomůže s vyrovnáním a kompozicí záběrů, přejděte do Nastavení > Fotoaparát a zapněte volby Mřížka a Vodorovné zarovnání.

Obsah

  • Vyvážení bílé
  • Ohnisková vzdálenost objektivu.
  • ISO.
  • Rychlost závěrky fotoaparátu – Expoziční čas.
  • Clona.

Změna způsobu posílání skupinových zpráv

  1. Otevřete Google zprávy .
  2. Klepněte na svoji profilovou fotku nebo ikonu Nastavení Zpráv Rozšířená nastavení Skupinové zprávy.
  3. Vyberte jako výchozí možnost hromadnou zprávu SMS nebo skupinovou zprávu MMS.

Kolik stojí MMS zpráva : MMS zprávy zatím nejsou žádnou přehnaně levnou záležitostí.

Obecně lze říct, že za odeslání ememesky vydáme desetikorunu.