Jak se dostat na majales Hradec Kralove?
Festival běží v cashless režimu, tedy platit na stáních je možno platební kartou, mobilem / hodinkami. Pokud nemáte platební kartu, pro nouzové případy je možné hotově zakoupit předplacené karty, se kterými jde na festivalu platit.Nejlepší cesta na Majáles vede tradičním průvodem z konečné tramvaje Bory s programem od 11:00! Průvod odchází 11:30, tedy lze je stihnout první párty tramvají.S ČÍM NEMOHU DO AREÁLU

  • pořadatel vyhrazuje právo pořadatelské a bezpečnostní služby kontrolovat vaše tašky / zavazadla a rozhodnout o tom, zda budete vpuštěni do areálu.
  • psi a jakákoliv jiná zvířata.
  • deštníky a další nebezpečné předměty.
  • flakony s parfémy nad 100 ml.
  • jakékoliv drogy.
  • vodní dýmky.
  • jakékoliv zbraně

Kde zaparkovat na Majáles : V okolí Slezkoostravského hradu nebude možno parkovat! Prosíme návštěvníky, aby svá vozidla nechali pod budovou sportu OU. Je to budova CS, adresa: Moravská Ostrava 3397. Jedná se o veřejné městské parkoviště, které je aktuálně stále v režimu zdarma a nonstop.

Jak funguje Majáles

Majálesový věrnostní klub funguje na jednoduchém principu – za každý rok, který se zúčastníš, ti roste věrnostní pivní odměna. Tedy – první rok dostaneš na Majálesu 1 pivo, další rok 2 piva a třetí rok 3 piva zdarma!

Kolik stojí Majáles : 2 999 KčCena včetně DPH.

Majáles je studentská oslava příchodu máje, která má svoji tradici již od středověku. Studenti chystají majálesový průvod, staví alegorické vozy, obléknou se do kostýmů a vyrazí k místu konání velkolepých oslav, kde se uskuteční open-air festival plný známých hudebních tváří.

Vjíždět do areálu festivalu v autech, na motocyklech, kolech, kolečkových bruslích, skatech, koloběžkách, zvířatech atp. Šířit poplašnou zprávu a vyvolávat paniku. Ničit zařízení areálu festivalu. Popisovat, polepovat nebo pomalovávat stavby, vybavení nebo cesty v areálu festivalu.

Co si vzít na sebe na Majáles

Pro tvou identifikaci, před vyzvednutím své odměny, si na Majáles musíš vzít sebou občanku, řidičák, ISIC, nebo jinou uznatelnou ID kartu s tvojí fotografií. Vyhledáš stánek majálesového věrnostního klubu a tam ti vydají kupony na vybrání tvých odměn.Na majáles vem občanku nebo jiné ID

Pro tvou identifikaci, před vyzvednutím své odměny, si na Majáles musíš vzít sebou občanku, řidičák, ISIC, nebo jinou uznatelnou ID kartu s tvojí fotografií. Vyhledáš stánek majálesového věrnostního klubu a tam ti vydají kupony na vybrání tvých odměn.VIP – první řady

Nutné zakoupit od věku 13 let. 1 899 KčCena včetně DPH.

Vstupenky jsou prodávány prostřednictvím webového portálu vstupenky.majales.cz, praha.majales.cz, brno.majales.cz, hradec.majales.cz, ostrava.majales.cz, majales.nejticket.cz.

Jak se dostat na Hradecký Majáles : V žádném případě se nepokoušejte vjíždět autem k areálu Majálesu, nebo u něj parkovat. Nejbližší zastávka MHD je zastávka Akademika Bedrny (linky 13,15). Nebo Kongresové centrum Aldis (linky 5,13, 15, 17, 19 ) odtud je to pak do areálu cca 5 min pěšky.

Kolik stojí pivo na majalesu : Staň se členem a pro sebe a své blízké získáš nejvýhodnější vstupenky. Navíc můžeš čerpat hlavní klubovou výhodou — pivo zdarma.

Kdy je Majáles v Hradci

Hradecký Majáles (official) si aktualizoval(a) životopis. Hradecký Majáles 2024 – největší východočeský festival. Hlavní den oslav v sobotu 20. dubna 2024.

VIP – první řady

Nutné zakoupit od věku 13 let. 1 899 KčCena včetně DPH.- Hradecký Majáles 2024. Park 360, Hradec Králové (od 11:30), Majáles NIGHT od 23:00. Prodej na tuto akci byl ukončen.

Kdo bude na majalesu 2024 : Pražský Majáles se bude konat 27. dubna 2024. Vystoupí řada českých a slovenských interpretů jako například Mirai, Viktor Sheen & Calin, Yzomandias & Nik Tendo, Ewa Farná či Ben Cristovao. Aktuální line-up a další informace na stránkách akce a facebookové události.