Jak se řekne babička?
stará mama

Moje babička mně jednou vzala k památníku Londýnského požáru. Moja stará mama ma raz vzala k pamätníku Londýnskeho požiaru.

Slovo: Správná odpověď: Moje odpověď:
babička бабуся
příbuzný2 родич
tchyně свекруха
pradědeček прадід

babička

babička , expr . bábinka , expr . zhrub . bábina ž
1. ( matka rodiče ) grand – mère f , mamie f , bonne – maman f babička a dědeček grands – parents m pl
2. ( stařenka ) vieille femme f

Jak se anglicky řekne teta : teta

Hlavní překlady
Čeština Angličtina
teta aunt

Co znamená stará mama

babička je překlad "stará mama“ do čeština.

Co je slovensky Mihalnice : řasa. Veľmi veľké tmavé oči sú chránené dlhými vytočenými mihalnicami. Má velikánské tmavé oči chráněné dlouhými zakroucenými řasami.

Borůvka se opravdu řekne polsky jagoda. Jahoda se řekne truskawka. 😃(Sklep je obchod, zatímco náš sklep se řekne piwnica.

Může vám to připadat legrační, ale šiška není to, co visí na borovici, ale kobliha a čipka není sestra počítačového mikroelementu, ale krajka. ZAJDETE NA OBĚD NEBO VEČEŘI

Jak se řekne slovensky maminka

Překlad "maminka" do slovenština. mama, mamička, matka jsou nejlepší překlady "maminka“ do slovenština.láska

láska ž
1. ( citová náklonnost ) amour m , affection f , ( vášnivá ) passion f , ( spojená s úctou ) piété f , ( křesťanská ) charité f mateřská láska affection f maternelle láska na první pohled coup m de foudre láska k bližnímu amour m d'autrui žít jen pro lásku vivre d'amour et d'eau fraîche
4. ( miláček ) amour m

Anglický slovník: překlad slova kamarádka. She is my friend. Ona je moje kamarádka. Susan is my friend.

Překlad "tchán" do slovenština. svokor, tchán, tesť jsou nejlepší překlady "tchán“ do slovenština.

Co to je máma : Matka je subjekt s individuálními potřebami a prožíváním, který vstupuje do dobrovolných vztahů s ostatními jedinci včetně svých dětí. Matka je biologický nebo sociální samičí rodič dítěte nebo potomka, zatímco samčí rodič je otec. Vztah matky k potomku se nazývá mateřství (maternita).

Co znamená Prdni V roh : Prdni v roh !

– Zalez do kouta !

Co je slovensky Morka

krocan. Je to len ďalší deň, kedy ľudia jedia morku. Je to jenom den, kdy se jí krocan.

Shrnuto a podtrženo, drevokocúr opravdu není slovenská veverka, slovensky se veverka řekne veverička, formálněji veverica. A drevokocúra možná zná více Čechů, než Slováků. Ve slovnících spisovné slovenštiny by jej lidé hledali marně. „Přesto je drevokocúr při vší semiotické osobitosti v současnosti živým slovem.ziemniak, ziemniak (warzywo) jsou nejlepší překlady "brambory“ do polština.

Jak se řekne po polsky kotleta : kotlet, Kotlet jsou nejlepší překlady "kotleta“ do polština. Ukázka přeložené věty: To je jak kdyby tranzistorák a telecí kotleta měli dítě! ↔ Jakby radio tranzystorowe i kotlet cielęcy miały dziecko!