Jak se nanasi sérum?
Nejdůležitější je, pleť dobře vyčistit, aby účinné látky přešly do nižších vrstev pokožky. Poté nanést sérum, jemně do pokožky vmasírovat a nechat vsáknout. Na závěr aplikovat denní či noční krém a hotovo! Pozor však, pokud máte sérum určené na den s vysokým UV faktorem, nepoužívejte ho na noc.Sérum nanášejte vždy na důkladně vyčištěnou pleť před aplikací krému. Ideální množství je 3 až 5 kapek pro oblast tváře, krku a dekoltu. Pokud má sérum pipetku, nikdy se jejím koncem nedotýkejte pleti. Konečky prstů produkt jemně vklepávejte do pokožky.Sérum patří na vyčištěnou pleť a nanáší se před hutnějšími látkami a hydratačními krémy. Většinou obsahují vysokou koncentraci aktivních látek, které pronikají hluboko do pleti.

Jak zapracovat sérum : Jak pomocí špachtle zapracovat sérum nebo krém Tuhle funkci miluji a zapínám ji často i potom, co si pleť nejprve vyčistím. Nanesu pleťové sérum, krém nebo masku, zapnu druhý režim na zapracování pleťových přípravků, a plochou částí špachtle opět přejíždím přes obličej. Je to příjemná masáž.

Kdy Nanaset sérum na pleť

Jak používat pleťové sérum

Pleťová séra se nanášejí na celou tvář a dekolt nejlépe 2x denně, ráno a večer před aplikací hydratačního krému. Podmínkou je aplikace na dokonale odlíčenou a vyčištěnou pleť. Aktivní složky v sérech bývají velmi koncentrované a u lidí s citlivou pletí mohou způsobit suchost a podráždění.

Co prvni sérum nebo krém : Bez ohledu na to, jaký typ séra používáte, ujistěte se, jaká je jeho konzistence a aplikujte je od nejlehčího po nejhustší, přičemž olejová séra aplikujte vždy až po denním krému.

Na pleť obličeje, krku a dekoltu vždy naneste malé množství séra, jemně ho rozetřete a nechte vstřebat. Asi za 1 minutu pak aplikujte denní nebo noční krém jako obvykle.

je koncentrát aktivních látek sloužících k řešení konkrétního problému pleti, má tekutější konzistenci, obsahuje velmi vysokou koncentraci aktivních látek, vitamínů, minerálů a živin, obsahuje především menší molekuly účinných látek, které snadno pronikají hluboko do pokožky.

Jak dlouho vydrzi sérum

sérum používat alespoň 3x týdně. Další lahvička séra vám tak vydrží přibližně půl roku.Zpravidla je vhodné sérum používat jednou až dvakrát denně při vaší běžné beauty rutině. Jde o krok, který následuje po čištění a tonizaci pleti. Po jemném nanesení malého množství séra, které zahřejete v dlaních a jemně zapracujete vklepáváním do pokožky krku a obličeje, je důležitá malá pauza.SÉRUM PRO OMLAZENÍ PLETI

Použití: Sérum je určeno pro každodenní použití a aplikuje se jako intenzivní péče pod denní krém nebo noční krém.

JAK a KDY SÉRUM APLIKOVAT Pro maximální účinky je obecně doporučeno používat sérum pravidelně 2x denně na očištěnou pleť před aplikací krému.

Co prvni sérum nebo krem : Bez ohledu na to, jaký typ séra používáte, ujistěte se, jaká je jeho konzistence a aplikujte je od nejlehčího po nejhustší, přičemž olejová séra aplikujte vždy až po denním krému.

Na co je dobré sérum : Krémy ve srovnání s nimi působí ve vrchních vrstvách pokožky. Sérum slouží jako podklad pod hydratační krém a tím zvyšuje hydratační účinky hydratačního krému. Tyto 2 přípravky jsou vhodné hlavně pro dehydratovanou pleť.