Jak si udělat Clubcard?
Zaregistrovat se na našich stránkách https://itesco.cz/clubcard/ziskejte-kartu-clubcard nebo v mobilní aplikaci Tesco Clubcard.Stát se členem je velmi snadné! Můžete se zaregistrovat na Tesco webu v sekci Clubcard nebo si stáhnout mobilní aplikaci Clubcard.Aplikace Clubcard pracuje doslova jako virtuální karta, takže ji můžete snadno naskenovat z telefonu. Také máte přehled o svých nasbíraných bodech a o všech výhodách, které už díky aplikaci určitě nezmeškáte.

Jak pridat ISIC do Clubcard : Stáhni si aplikaci Clubcard a zaregistruj se. V sekci Sleva ISIC zadej číslo svého průkazu ISIC. V sekci Kupóny najdeš každé pondělí také kupón ISIC na slevu 10 %

Co je aplikace Clubcard

Tesco Clubcard aplikace je nejjednodušší cesta, jak zkontrolovat stav vašich bodů, také máte okamžitý přístup k vašim poukázkám a můžete si své body převést online na peněžní poukázky. Sbírejte body za své nákupy – za každých 10 Kč dostanete 1 bod na účet Clubcard.

Jak aktivovat Tesco SIM kartu : Aktivace SIM karty je velmi jednoduchá – stačí vložit SIM kartu do telefonu, zadat PIN, který je vytištěn na nosiči SIM karty, a provést jakoukoli placenou operaci (zahájit hovor, poslat SMS, připojit se k internetu nebo si dobít kredit).

Penězi se rozumí peněžní poukázky na nákup v obchodech Tesco, které lze získat za Clubcard body v aplikaci Clubcard. Výměnu Clubcard bodů na peněžní poukázku v hodnotě 30 Kč lze uskutečnit v aplikaci Clubcard kdykoli po nasbírání minimálního počtu 300 bodů.

O službě Tesco Online nákupy

Nejprve si ji musíte stáhnout z obchodu Google Play nebo App Store. Dalším krokem je registrace, bez ní nenakoupíte. V pravém rohu obrazovky v nastavení najdete registrační formulář.

Jak dlouho trvá ISIC karta

Jak dlouho vystavení karty trvá ➢ přibližně 1 – 2 týdny OTÁZKY A ODPOVĚDI… Page 14 □ Kartu ISIC již mám a končí mi platnost. Mohu si zakoupit ve škole revalidační známku Jaké údaje jsou na kartě ISICPřímo na škole (školní průkaz): O školní průkaz je možné požádat pouze v případě, že je tvoje škola zapojena do projektu „ISIC školám“ a vydává vlastní průkazy. Zda máš možnost požádat o vystavení průkazu na škole, se dočteš zde. Platnost průkazu ze školy je možno prodloužit a samotný průkaz má více funkcí.Vyzkoušejte aplikaci Scan & Shop ve vybraných obchodech Tesco. Aplikace nabízí rychlé a pohodlné nákupy. Pomocí čtečky v mobilu jednoduše oskenujete čárový kód produktů a celý nákup pak zaplatíte u kterékoliv naší pokladny. Stáhněte si aplikaci Scan & Shop a vyzkoušejte si sami komfort tohoto způsobu nakupování.

Nová SIM bývá aktivní během pár minut, výjimečně to může trvat déle. Pokud by SIMka nefungovala hned, zkuste po chvíli telefon vypnout a zapnout.

Kolik stojí SIM karta Tesco Mobile : Tesco Mobile SIM karta od 69 Kč – Heureka.cz.

Kde koupit poukázku : Dárkové šeky je možné zakoupit na veškerých kamenných BENU lékárnách. Vybírat můžete poukázku v hodnotě 300 Kč nebo 500 Kč.

Jak si nainstalovat aplikaci

Opětovná instalace nebo aktivace aplikací

  1. V telefonu či tabletu Android otevřete Obchod Google Play .
  2. Vpravo klepněte na ikonu profilu.
  3. Klepněte na Spravovat aplikace a zařízení Spravovat.
  4. Vyberte aplikace, které chcete nainstalovat nebo aktivovat.
  5. Klepněte na Nainstalovat nebo Aktivovat.


Cena jednorázového průkazu (k zakoupení online) je 400 Kč za digitální průkaz a 100 Kč za dodatečnou plastovou kartu.Běžný každoroční licenční poplatek za průkaz ISIC je 350,- Kč.

Jak dlouho vydrží SIM karta : Platnost SIM karty činí 12 měsíců od posledního dobití bez rozdílu jeho výše.