Jak udělat vizitku na email?
Spusťte Word a zvolte vytvoření nového dokumentu klepnutím na Soubor | Nový. V části Šablony na webu Office.com z nabídce šablon vyberte Vizitky. Zvolte návrh, který vám nejvíce vyhovuje, označte ho a klepněte na tlačítko Stáhnout v pravém sloupci. Otevře se dokument se sadou vizitek, se kterými můžete dále pracovat.Automatické přidání podpisu do zprávy

 1. V horní části stránky vyberte Nastavení .
 2. Vyberte Pošta > Napsat a odpovědět.
 3. Do textového pole Podpis e-mailu zadejte svůj podpis. Ke změně jeho vzhledu můžete použít dostupné možnosti formátování.
 4. Vyberte výchozí podpis pro nové zprávy a odpovědi.
 5. Až to budete mít, vyberte Uložit.

Vytvoření elektronické vizitky

 1. Na navigačním panelu vyberte Lidé.
 2. V levém horním rohu okna Outlooku klikněte na Nový kontakt.
 3. Ve formuláři kontaktu dvojím kliknutím na vizitku otevřete okno Upravit vizitku.
 4. V části Vzhled vizitky klikněte na šipku rozevíracího seznamu Rozložení a vyberte požadované rozložení.

Jak se píše vizitka : Na vizitku umístěte hlavně své jméno, příjmení, titul (pokud chcete), funkci ve firmě, název firmy, adresu, telefon do firmy + váš mobil. Číslo svého mobilního telefonu můžete také dopisovat rukou jen pro někoho, třeba na druhou stranu vizitky. Používáte často LinkedIn, firemní Facebook nebo Twitter

Jak vytvořit vizitku do emailu

Zahrnutí elektronické vizitky do podpisu e-mailové zprávy

 1. V nové zprávě klikněte na kartě Zpráva ve skupině Zahrnout na tlačítko Podpis a potom klikněte na položku Podpisy.
 2. Na kartě Podpis e-mailu klikněte v části Vyberte podpis, který chcete upravit na podpis, do kterého chcete přidat vizitku.

V jakém programu udělat vizitky : Ideální volbou je ve Photoshopu vytvořit nebo upravit obrázek pro Vaši vizitku a následně použít Adobe Illustrator pro celkovou kompozici vizitky. Více informací naleznete na www.adobe.com, kde je možné ji stáhnout zdarma a vyzkoušet po dobu 30 dní.

Zahrnutí elektronické vizitky do podpisu e-mailové zprávy

 1. V nové zprávě klikněte na kartě Zpráva ve skupině Zahrnout na tlačítko Podpis a potom klikněte na položku Podpisy.
 2. Na kartě Podpis e-mailu klikněte v části Vyberte podpis, který chcete upravit na podpis, do kterého chcete přidat vizitku.


Přidání nebo změna podpisu

Otevřete Gmail. Zobrazit všechna nastavení. V sekci Podpis zadejte do příslušného pole text podpisu. Pokud chcete, můžete si podpis přizpůsobit přidáním obrázku nebo změnou stylu textu.

Jak poslat vizitku v Outlooku

Odeslání kontaktu

 1. Přejděte do sekce Lidé (Kontakty).
 2. Vyhledejte požadovaný kontakt ve svém adresáři.
 3. Vyvolejte na kontaktu místní nabídku pravou myší a zvolte Předat kontakt dál (Přeposlat).
 4. Můžete zvolit Jako vizitku nebo Jako kontakt aplikace Outlook.

Vizitka je především nositelem informace o daném člověku a jeho firmě. Proto by měla obsahovat klasické základní údaje: jméno, jméno a logo firmy a profesi. Každému, kdo vizitku přečte, by mělo být jasné, proč volat právě vám.Na firemní vizitce by mělo být označení instituce, adresa, telefonní číslo, emailová adresa a samozřejmě jméno osoby a její funkce. „Když se seznámíte s novým člověkem a dostáváte od něj firemní vizitku, můžete i odhadnout, jak vysoká je jeho funkce.

Programy na tvorbu vizitek

 1. 1) BusinessCards MX.
 2. BusinessCards MX je jeden ze základních programů na tvorbu vizitek a pomůže zejména začátečníkům s vytvořením.
 3. 2) Business Cards Designer Plus.
 4. Heslem této aplikace je skvěle vypadající vizitka během několika minut.
 5. 3) Adobe Photoshop.

Jak ve Wordu udělat vizitky : Po spuštění Wordu stačí kliknout v menu Soubor na Nový a zde vybrat skupinu šablon Vizitky. Jaké šabloně dáte přednost, to závisí pouze na Vašem vkusu. Zvolenou šablonu však kliknutím označte a stáhněte si ji. Po stažení máte k dispozici dokument s předpřipravenými vizitkami, se kterými můžete dále pracovat.

Jak vytvořit vizitku v Powerpointu : V podokně úloh Typy publikací klikněte na Vizitky a potom v katalogu Vizitky klikněte na návrh, který chcete použít. Zvolte požadované možnosti, například barevné schéma, sadu informací o zaměstnání nebo orientaci na výšku nebo na šířku. Potom klikněte na Vytvořit.

Jak vytvořit digitální vizitku

Pomocí aplikace Swopi si můžete zdarma nastavit svoji digitální vizitku. Po jejím vytvoření můžete okamžitě začít sdílet informace pomocí QR kódu v aplikaci. Když si zakoupíte Swopi produkt, po jeho doručení jej jednoduše aktivujete v aplikaci a vaše informace se propojí s vaší digitální vizitkou.

CENÍK TISKU VIZITEK

Počet kusů Jednostranné Oboustranné
50 – 99 6,40 Kč/kus 7,- Kč/kus
100 – 199 4,- Kč/kus 4,60 Kč/kus
200 – 299 2,80 Kč/kus 3,40 Kč/kus
300 – 499 2,20 Kč/kus 2,80 Kč/kus

Že by na vizitce nemělo chybět vaše jméno, sídlo, telefonní číslo či webová adresa asi netřeba připomínat. Spousta podnikatelů však zapomíná na své vizitce uvádět odkaz na sociální sítě. A to je velká škoda. Pokud jste na některé sociální síti aktivní, uveďte ji na vizitku taky.

Kolik stojí vizitka : CENÍK TISKU VIZITEK

Počet kusů Jednostranné Oboustranné
50 – 99 6,40 Kč/kus 7,- Kč/kus
100 – 199 4,- Kč/kus 4,60 Kč/kus
200 – 299 2,80 Kč/kus 3,40 Kč/kus
300 – 499 2,20 Kč/kus 2,80 Kč/kus