Jak vyrobit masku rytíře?
Zombie: Vezměte si staré roztrhané oblečení a naneste na něj barvy dle libosti, abyste vypadali jako zombie – zelenou, modrou, hnědou. Obličej namalujte šedou, světle zelenou nebo bledě modrou barvou na tělo.Vyrobte si za pár minut karnevalovou masku z papírových výřezů.

  1. v sadě je vše, co potřebujete k výrobě – gumička, základna tj.
  2. drobné výřezy nalepíte na základnu masky, domalujete tečky okolo čumáčku, připevníte gumičku a máte hotovo.
  3. děti si masku mohou klidně pomalovat nebo dále dozdobit dle vlastní fantazie.

Nejprve dítěti zkuste dát tašku na hlavu, abyste zjistili, kde v tašce vystřihnout oči. Přibližnou polohu si označte tužkou. Z druhé tašky vystřihněte klasickými nůžkami dvě uši a nalepte je na hlavní papírovou tašku. Obyčejnou tužkou namalujte oči, ty vystřihněte opatrně nůžkami, aby dítě dobře vidělo.

Jak vyrobit kostým námořníka : Jak vyrobit kostým námořníka Oblečte si námořnické pruhované tričko a volné bílé kalhoty. Hodit by se vám mohla i kapitánská čepice, ale bohatě postačí i bavlněný šátek, který lze uvázat po pirátsku na hlavu, nebo si ho můžete dát kolem krku. Nezapomeňte také na rekvizity v podobě lahve "rumu".

Jak udělat doma masku

Smíchejte vaječný žloutek, lžíci medu, lžíci olivového oleje a půl šálku ovesných vloček (pro snazší aplikaci je můžete rozdrtit). Naneste masku na obličej a nechte ji působit 15 – 20 minut. Poté masku důkladně opláchněte vlažnou vodou. Nezapomeňte po použití masky pleť hydratovat vhodným pleťovým krémem!

Jak si vyrobit masku na rty : Jednu lžíci medu tedy smíchejte s lžící olivového nebo mandlového oleje a přidejte pár kapek citronu. Pro dosažení nejlepšího výsledku masku aplikujte v lehké vrstvě na noc. Uvidíte, že se ráno probudíte s krásně hladkými a vláčnými rty!

Výroba masky na karneval se šablonou

Pomocí šablon si karnevalovou masku vyrobíte během chvilky: Stáhněte a vytiskněte si předlohu pro karnevalovou masku a opatrně ji vystřihněte. Poté šablonu položte na tvrdý barevný papír, filc nebo pěnovou gumu v základní barvě zvoleného motivu masky.

Jednoduchý kostým mumie můžete vytvořit ze staré lněné látky bílé nebo světle béžové barvy (např. z prostěradla nebo ubrusu). Nastříhejte látku na 10 až 20 cm široké pruhy a dítě jimi následně opatrně a volně omotejte tak, aby se mohlo v kostýmu pohodlně pohybovat.

Jak vyrobit kostým ducha

Asi nejjednodušší kostým, který můžete vytvořit, je kostým ducha. Vezměte bílé prostěradlo a položte ho na rovnou plochu. V jeho středu vystřihněte otvory pro oči a ústa a obtáhněte černou fixou. Můžete nakreslit třeba i pavučinu a pavouka pro dodání té správné strašidelné atmosféry.Příprava je jednoduchá, rozdrolíte droždí a smícháte s trochou vody, aby vám vznikla příjemná kašička. Kdo si chce dopřát, dá se droždí rozdělat i s trochou mléka. Masku nechte působit čtvrt hodiny a jednoduše smyjte.Smíchejte vaječný žloutek, lžíci medu, lžíci olivového oleje a půl šálku ovesných vloček (pro snazší aplikaci je můžete rozdrtit). Naneste masku na obličej a nechte ji působit 15 – 20 minut. Poté masku důkladně opláchněte vlažnou vodou. Nezapomeňte po použití masky pleť hydratovat vhodným pleťovým krémem!

Nejjednodušší variantou je smíchat 4 lžičky medu a jednu lžičku skořice. Trochu této směsi pak vmasírujte na rty a nechte minutku působit. Nakonec opláchněte nebo otřete vlhkým hadříkem. Pokud vás však tato domácí alchymie baví, klidně můžete sáhnout po dalších ingrediencích a vyrobit si peeling trochu propracovanější.

Co mám vyrobit z papíru : Z papíru můžete vyrobit praktické výrobky – krabičku na dárky, obálku, záložku do knih, příruční taštičku. S dětmi vyzdobíte obývací pokoj jedna dvě. Třeba tulipány, motýlky, vázou s květinami.

Jak vyrobit kostým doma : Asi nejjednodušší kostým, který můžete vytvořit, je kostým ducha. Vezměte bílé prostěradlo a položte ho na rovnou plochu. V jeho středu vystřihněte otvory pro oči a ústa a obtáhněte černou fixou. Můžete nakreslit třeba i pavučinu a pavouka pro dodání té správné strašidelné atmosféry.

Jak vyrobit masku ducha z prostěradla

Kostým ducha z prostěradla vyrobíte tak, že nositeli přehodíte prostěradlo přes hlavu a v místech, kde má oči a pusu, si vyznačíte tři body. Po stažení prostěradla na vyznačených místech vystřihnete tři otvory, průzory pro oči a pro pusu. A vlastně máte hotovo.

Kostým ducha z prostěradla vyrobíte tak, že nositeli přehodíte prostěradlo přes hlavu a v místech, kde má oči a pusu, si vyznačíte tři body. Po stažení prostěradla na vyznačených místech vystřihnete tři otvory, průzory pro oči a pro pusu. A vlastně máte hotovo.Na kostým pavouka potřebujete černé punčochy, které vycpete čímkoli, co máte po ruce a připevníte je dítěti kolem pasu. Dítě slaďte také do černé a můžete mu přidat ještě mouchu, na které si bude pochutnávat.

Jak si vyrobit masku z papíru : Nastříhejte noviny na proužky nebo natrhejte na malé kousky a nechte je přes noc máčet se ve vodě. Příští den přidejte tapetové lepidlo a promíchejte. Výslednou hmotu pak už budete jen vrstvit na alobalovou nebo plastovou masku. Alobalovou masku zespodu podložte.