Jak změnit barvy na klavesnici?
Změna vzhledu klávesnice

 1. V telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Nastavení .
 2. Klepněte na Systém. Jazyky a zadávání.
 3. Klepněte na Virtuální klávesnice. Gboard.
 4. Klepněte na Motiv.
 5. Vyberte motiv. Pak klepněte na Použít.

Pokud je k dispozici, můžete podsvícení zapnout stiskem kláves FN a F7 (FN+F7) zároveň. Když budete klávesy FN+F7 držet, bude se jas podsvícení klávesnice postupně zvyšovat a pak zhasne. Poznámka: Podle nastavení zámku funkčních kláves někdy postačí k vyvolání příslušné funkce stisknout klávesu F1-F12.Dostupné barvy podsvícení se přepínají pomocí kláves Fn+C. Ve výchozím nastavení je k dispozici bílá, červená, zelená a modrá.

Jak změnit barvu klávesnice na notebooků Lenovo : Dobrý den, v Nastavení najedete na "Jazyk a zadávání" –> v Klávesnice a metody zadávání u klávesnice Google kliknete na nastavení (ozubené kolečko) a vyberete "Vzhled a rozvržení" –> zvolíte vámi vybrané, které se bude líbit.

Jak změnit barvu písma

V dokumentu aplikace Word můžete změnit barvu textu. Vyberte text, který chcete změnit. Na kartě Domů klikněte ve skupině Písmo na šipku u tlačítka Barva písma a pak vyberte barvu. K rychlému formátování textu lze rovněž použít možnosti na minipanelu nástrojů.

Jak nastavit barvy : Změna barev ve vlastním režimu

 1. Vyberte Start > Nastavení .
 2. Vyberte Přizpůsobení > Barvy.
 3. V části Zvolte barvu vyberte Vlastní.
 4. V části Zvolte výchozí režim Windows vyberte Tmavý.
 5. V části Zvolte výchozí režim aplikace vyberte Světlý nebo Tmavý.

Otevřete Start ve Windows – klávesa Windows nebo klik na ikonu okna vlevo dole. Napište na klávesnici jazyk a následně klikněte na vyhledanou položku Nastavení jazyka. V nově otevřeném okně klikněte na jazyk čeština a potom na možnosti. V levé spodní části dalšího okna klikněte na přidat klávesnici.

Klávesy Fn nebo F Lock poskytují dvě sady příkazů pro množství kláves. Sem patří horní řada standardních funkčních kláves (F1–F12). Standardní příkazy jsou označené na přední straně kláves (například F3). Alternativní příkazy jsou označené na horní straně kláves (například Redo).

Jak změnit klávesnici na notebooků

Přidání klávesnice

 1. Vyberte tlačítko Start a pak vyberte Nastavení > Čas a jazyk > Jazyk.
 2. V části Preferované jazyky vyberte jazyk, který obsahuje požadovanou klávesnici, a potom vyberte Možnosti.
 3. Vyberte Přidat klávesnici a zvolte klávesnici, kterou chcete přidat.

Do notebooků se vkládají dva typy klávesnic. Rámečková a bezrámečková klávesnice. V obou případech postupujeme tak, že notebook vypneme, odpojíme z napájení a pokud možno, vytáhneme baterii. Zařízení obrátíme a v případě rámečkové klávesnice, odšroubujeme šroubky označené značkou pro klávesnici.Změna barev ve vlastním režimu

 1. Vyberte Start > Nastavení .
 2. Vyberte Přizpůsobení > Barvy.
 3. V části Zvolte barvu vyberte Vlastní.
 4. V části Zvolte výchozí režim Windows vyberte Tmavý.
 5. V části Zvolte výchozí režim aplikace vyberte Světlý nebo Tmavý.


Změna barvy pozadí

Přejděte na Návrh > Barva stránky. Zvolte požadovanou barvu. Pokud požadovanou barvu nevidíte, vyberte Další barvy a pak vyberte barvu z některé z možností v poli Barva .

Jak nastavit barvy na PC : Změna barev ve světlém režimu

Vyberte Start > Nastavení . Vyberte Přizpůsobení > barvy. V části Zvolte barvu vyberte Světlo. Pokud chcete barvu motivu vybrat ručně, zvolte ji v části Poslední barvy nebo Barvy Windows nebo vyberte Vlastní barva , abyste mohli zobrazit ještě podrobnější možnost.

Jak zmenit barvu pocitace : Vyberte Start > Nastavení > Přizpůsobení > Barvy, a pak si zvolte vlastní barvu nebo nechte Windows vybrat barvu motivu z pozadí.

Jak si zmenit klávesnici

Pokročilá nastavení jazyka – české klávesnice – Windows

V pravém dolním rohu na liště Windows vedle hodin vidíte ikonku jazyka – Jazykové preference. Následně klikněte na poslední položku dole: Související nastavení / Další možnosti pro damut, čas a místní nastavení. Zde zvolte Jazyk / Změnit metody zadávání znaků.

Levý Alt + Shift Tohle přepne rozložení klávesnice pro aktuální aplikaci. Máš nastaveno správné rozložení klávesnice Zkus zmáčknout kombinaci kláves levý alt a shift, měl by se přepnout jazyk klávesnice.Stiskněte současně klávesu fn a levou klávesu Shift, abyste povolili režim fn. Když svítí kontrolka klávesy fn, musíte stisknout klávesy fn a funkční klávesu pro aktivaci výchozí akce.

Co dělá F12 : F12 → Otevře okno "Uložit jako" Ctrl + F12 → Otevře dokument v tomto programu. Shift + F12 → Uloží dokument (stejně jako zkratka Ctrl + S) Ctrl + Shift + F12 → odrážkového seznamu.