Jak změnit zájmena na Instagramu?
Přihlaste se do svého účtu a zobrazte si svůj profil. Tam pod profilovou fotkou najdete možnost Upravit profil. Vcelku snadno pak už naleznete pole se jménem a uživatelským jménem i dalšími údaji. Pro změnu jména stačí jen vyplnit textové pole.Pokud přejdete do nastavení svého profilu, objeví se nové volitelné pole, které slouží právě pro zápis zájmen. Do svého profilu máte možnost přidat až čtyři zájmena, která se mohou zobrazovat veřejně nebo jen sledujícím.Ti, co mají mužskou identitu, si tak k účtu mohou připsat „he/him“, ti s ženskou she/her a ti neidentifikující se s ženskou ani mužskou rolí například „they/them“. Mimochodem tyto možnosti jsou dostupné na Facebooku už od roku 2014.

Jak nastavit firemní účet na Instagramu : Založení firemního instagramového účtu

Přejděte na svůj profil a klepněte na v pravém horním rohu. Klepněte na Nastavení a soukromí, potom na Typ a nástroje účtu a na Přepnout na profesionální účet. Zvolte kategorii, která nejlíp vystihuje vaši firmu, a pak vyberte Firma.

Jak zmenit profesionalni účet na osobni

Podle typu svého profilu vyberte buď Nástroje a nastavení pro firmy, nebo Nástroje a nastavení pro tvůrce. Klepněte na Přepnout typ účtu. Klepněte na Přepnout na osobní účet a pak potvrďte klepnutím na Přepnout na osobní.

Jak si nekoho prejmenovat na Instagramu : Když chcete někoho zmínit, napište znak @ a hned za něj uživatelské jméno (třeba: „bezva fotka, @honza! “). Mezi znakem @ a uživatelským jménem nedělejte mezeru. Když zmíníte účty, které vás sledují, dostanou na zmínku upozornění.

Jak nastavit, komu se zvolená zájmena mají zobrazovat:

 1. Vpravo dole klepněte na nebo na svůj profilový obrázek a přejděte na profil.
 2. Klepněte na Upravit profil a potom na Zájmena.
 3. Klepnutím na nebo na vedle položky Ukázat jen sledujícím nastavení podle potřeby zapněte nebo vypněte.
 4. Vpravo nahoře klepněte na .


Někteří nebinární lidé preferují používání genderově neutrálních zájmen, jako například ze, sie, hir, co, ey nebo jednotné „oni“, „jejich“ a „jim“ (anglicky they/them), zatímco jiní preferují konvenční genderově specifická zájmena „jí“ nebo „jemu“ či používání zájmen "ono" nebo "one".

Co je v Biu na Instagramu

Co znamená „Odkaz v biu“ na Instagramu Jak název napovídá, „odkaz v životopisu“ označuje adresu URL vloženou do vašeho životopisu Instagramu na stránce vašeho účtu. Mnoho platforem sociálních médií dává uživatelům možnost přidat odkaz do jejich životopisu, aby nasměrovali provoz na jejich webové stránky.Podnikatelský účet je specializovaný typ bankovního účtu, který je určen pro podnikající fyzické osoby nebo právnické osoby. Zřízení tohoto účtu není v České republice povinné, ale u některých bank může být nutné a může přinést některé výhody.Registrace Firemního profilu

 1. Na počítači se přihlaste k účtu Google nebo si účet založte.
 2. Přejděte k vytvoření profilu.
 3. Zadejte název své firmy.
 4. Vyhledejte kategorii firmy.
 5. Klikněte na Další.
 6. Vyberte, zda máte provozovnu, kterou mohou zákazníci navštívit.
 7. Zadejte obslužnou oblast firmy.


Jak si nastavit soukromý profil na Instagramu

 1. Klikni na “Nastavení” – ozubené kolečko.
 2. Jdi do “Soukromí” a do “Účet a soukromí”.
 3. Nastav si soukromý účet kliknutím na přepínací tlačítko.

Jak zrusit na Instagramu profesionalni účet : V pravém dolním rohu se nachází ikonka s vaší profilovou fotkou. Po kliknutí na tuto ikonku dále zvolte ikonku třech čar pod sebou, která se pro změnu nachází v pravém horním rohu. Přes tuto ikonku se dostanete k „Nastavení“, zvolte „Účet“, „Odstranit účet“ a vyberte „Deaktivovat účet“.

Jak si vybrat jméno na Instagram : Při vybírání uživatelského jména si dejte pozor na dvě základní věci. Ať je maximálně jednoduché a rozpoznatelné. Nevymýšlejte dlouhé názvy, nedávejte do názvu znaky a nepřidávejte oblíbené slovo ‚‚official'' (někdy firmy toto slovo používají, jelikož už jim nějaký fanoušek jejich nick sebral).

Jak změnit BIO na Instagramu

Jak přidat a upravit bio:

 1. Vpravo dole klepněte na nebo na svůj profilový obrázek a přejděte na profil.
 2. Nahoře na obrazovce klepněte na Upravit profil.
 3. Klepněte na Bio a napište je.
 4. Klepnutím na změny uložte.


Když si na profil na Instagramu přidáte zájmena, lidé budou vědět, která zájmena mají při komunikaci s vámi používat. Abyste lidem usnadnili rozhodování, jak o vás mluvit, můžete si na profil přidat až čtyři zájmena. Přidaná zájmena zobrazíme jenom na vašem profilu.Oslovování žen

Tedy pokud dostanete vizitku s titulem, oslovujte ženu „paní inženýrko“, „paní doktorko“ apod. Také oslovení „slečno“ si můžete dovolit jen u velmi mladé dívky nebo v případě, že se vám tak dotyčná sama představí nebo vás opraví.

Kde je odkaz v Biu : Váš oblíbený účet může zveřejnit příběh s výzvou k akci: „Odkaz v biu!” To přivede diváky na stránku účtu, kde kliknou na odkaz ve svém životopisu, aby viděli, co se děje. Pokud jste značka, která působí na Instagramu a nesplňujete podmínky pro funkci Swipe Up, pak je nejlepší volbou odkaz v bio Instagramu.