Jak zrušit účet na Disney+?
Jak zrušit předplatné Disney+

 1. Přihlaste se na počítači nebo v mobilním prohlížeči ke svému účtu Disney+.
 2. Vyberte svůj profil.
 3. Vyberte Účet.
 4. Vyberte své předplatné Disney+ v části Předplatné.
 5. Vyberte Zrušit předplatné.
 6. Zeptáme se vás, z jakého důvodu předplatné rušíte. Požádáme vás také o vyplnění volitelného průzkumu.

Navíc budete na základě své historie sledování dostávat osobní doporučení. Na Disney+ si u každého předplatného můžete vytvořit šest dalších profilů (celkem tedy sedm).Jak požádat o vrácení peněz

Klepněte nebo klikněte na „Chci provést…“ a pak vyberte „Požádat o vrácení peněz“. Vyberte důvod, proč chcete peníze vrátit, a pak vyberte Další. Vyberte aplikaci, předplatné nebo jinou položku a pak zvolte Odeslat.

Kolik lidí muze být na Disney+ : Za zmíněné ceny Disney+ nabízí vysokou kvalitu obrazu, možnost sledovat až na čtyřech zařízeních najednou, neomezené stahování až pro deset zařízení, podporu IMAX Enhanced u vybraných titulů nebo možnost nastavení až sedmi různých profilů, včetně dětských.

Jak odstranit kartu z Disney Plus

Aktualizace platebních údajů

 1. Na telefonu nebo ve webovém prohlížeči přejděte na DisneyPlus.com a přihlaste se.
 2. Vyberte svůj profil.
 3. Vyberte Účet.
 4. V části Předplatné vyberte své předplatné Disney+.
 5. Na řádku Způsob platby vyberte ZMĚNIT.
 6. Vyberte způsob platby.
 7. Klikněte na ULOŽIT.

Jak Odhlasit zarizeni z Disney : Ze zařízení přidružených k MyDisney se odhlásíte takhle:

 1. Přihlaste se na my.disney.com.
 2. Vyberte Přístup a zabezpečení.
 3. Klikněte na tlačítko „Všude se odhlásit“.

Vyberte svůj profil. Vyberte Účet. V části Nastavení vyberte možnost Smazat účet. Pokud vám předplatné účtuje přímo Disney+ a možnost Smazat účet není dostupná, znamená to, že máte pořád aktivní předplatné.

Ze zařízení přidružených k MyDisney se odhlásíte takhle:

 1. Přihlaste se na my.disney.com.
 2. Vyberte Přístup a zabezpečení.
 3. Klikněte na tlačítko „Všude se odhlásit“.

Jak požádat o vrácení peněz

Jestliže peníze odešly na účet jiné banky, kontaktujeme ji a požádáme o pomoc při řešení. Dotyčná banka pak musí kontaktovat svého klienta a požádat ho o vrácení částky, která mu přišla na účet. Ve většině případů majitel vrátí peníze zpět.Nejdříve tedy kontaktujte svou banku, která vám nejspíše doporučí vyplnit formulář „Žádost o navrácení částky chybně provedené transakce“. Na základě tohoto dokumentu může vaše banka požádat banku příjemce peněz o předání jeho kontaktních údajů. Příjemcova banka vám tuto informaci musí poskytnout.Ceny předplatného Disney+* se můžou lišit podle vybraného tarifu: Měsíční předplatné: Streamujte tisíce titulů Disney, Pixar, Marvel, Star Wars a National Geographic za 239,00 Kč měsíčně. Roční předplatné: Pořiďte si přístup k Disney+ na celý rok za 2 390,00 Kč ročně.

Pojďme si to říct na rovinu. Na některých zahraničních trzích začínal kdysi Disney s nabídkou 7 dní zdarma – to se v ČR nestalo ani v době když Disney Plus do Česka přišel (14. červen 2022), a nestalo se to ani později. Prostě a jednoduše – Disney Plus nemá v ČR (a ani v zahraničí) žádný Trial na 7 dní zdarma.

Jak zrušit předplatné : Zrušení nevyužitého předplaceného tarifu:

 1. V zařízení Android přejděte na předplatná na Google Play.
 2. Vyberte předplatné nebo předplacený tarif, který chcete zrušit.
 3. Klepněte na Zrušit předplatné.
 4. Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak zrušit automatické platby kartou : Pokud jste použili předplacenou kartu pro automatické platby, můžete tuto funkci zrušit buď přímo u poskytovatele služby, nebo na webu, kde jste kartu zakoupili a aktivovali. Většina těchto webových stránek má sekci pro správu plateb nebo nastavení karty, kde můžete zrušit automatické platby.

Jak kontaktovat Disney Plus

Pokud dáváte přednost telefonické podpoře, můžete se obrátit na jejich linku pomoci: (407) 939-7277.

Kolik Disney+ stojí Předplatné Disney+ stojí 239 Kč měsíčně nebo 2 390 Kč ročně. Jaká zařízení jsou podporována Disney+ lze sledovat na mobilních zařízeních, v internetových prohlížečích, na herních konzolích, set-top boxech a smart televizorech.V postranním panelu hlavní nabídky přejděte do Settings [Nastavení] > Applications [Aplikace] > Disney+ > Uninstall [Odinstalovat].

Kdy mám nárok na vrácení peněz : Peníze smíte požadovat až po třetí reklamaci stejné vady.

Prodávající vám kromě toho může nabídnout opravu zboží nebo výměnu rozbité součástky. Je také potřeba počítat s tím, že prodejce usoudí, že k vadě došlo kvůli nevhodnému zacházení s produktem a vaši reklamaci neuzná.