Jak získat Sephora Black?
Za každý nákup v našich prodejnách Sephora, na sephora.cz nebo v aplikaci získáváte body (10 Kč = 1 bod). Za každých 250 nasbíraných bodů za 12 po sobě jdoucích měsíců získáte odměnu.Za každých 250 nasbíraných bodů za 12 po sobě jdoucích měsíců získáte odměnu. Vybrat si můžete ze 3 odměn: kosmetický produkt z katalogu, voucher na 10% slevu nebo můžete přeměnit vaši odměnu v dar pro charitativní organizaci. Získat odměnu lze v prodejně, v aplikaci i na sephora.cz.Pro ověření platnosti dárkové karty, nebo zjištění aktuálního zůstatku, nás kontaktujte: +420 800 200 111.

Kde najdu kód na darkove karte Sephora : Pokud platíte dárkovou kartou Sephora, zadejte číslo karty a kód ze zadní strany karty.

Odkud je Sephora

Sephoru, jedno z nejznámějších jmen ve světě kosmetiky a vůní, založil v roce 1970 Dominique Mandonnaud. Tento přední obchodní řetězec ve Francii prodávající luxusní kosmetické produkty, parfémy a kolínskou má více jak 1300 prodejen ve 27 zemích.

Jak zjistit kolik peněz mám na darkove karte : Při vložení finančních prostředků na dm dárkovou kartu nebudou držiteli dm active beauty karty připsány dm active beauty body. Aktuální zůstatek na dm dárkové kartě může její držitel zjistit v kterékoli prodejně dm v České republice na pokladně nebo zde.

Dárkovou kartou lze zaplatit buď celý nákup, nebo pouze jeho část a zbytek doplatit v hotovosti či platební kartou. Při aktivaci či dobití dárkové karty nelze uplatnit slevový kupon. Kartu nelze vrátit, ani vyměnit zpět za finanční prostředek.

Překvapte je dárkovou poukázkou na nákup v Kauflandu, kterou můžete zakoupit na pokladnách ve všech prodejnách Kaufland. Dárkové poukázky na nákup v našich prodejnách si můžete vybrat z nominálních hodnot 10 Kč až 3000 Kč.

Kde nakoupit kosmetiku

  • DM.
  • Teta.
  • Rossmann.
  • Notino.
  • Dr.Max.
  • Alza.
  • Krasa.cz.
  • Mall.

Při platbě prostřednictvím dm dárkové karty bude zbývající zůstatek nižší než 20 Kč držiteli karty automaticky vyplacen v hotovosti na pokladně. dm dárková karta je platná 10 let od posledního použití nebo od posledního vložení finanční částky.Příjmový doklad vždy uvádí aktuální zůstatek na vaší dárkové kartě H&M. Navíc si svůj aktuální zůstatek můžete kdykoli zkontrolovat online na hm.com nebo v obchodě H&M, anebo můžete kontaktovat zákaznický servis (viz níže).

Jak se stát členem věrnostního programu ROSSMÁNEK Členem se můžete stát po vyplnění registračního formuláře na našich webových stránkách v sekci ROSSMÁNEK. K registraci budete potřebovat věrnostní kartu ROSSMÁNEK, kterou si můžete vyzvednout v kterékoli prodejně ROSSMANN v ČR.

Jak zjistit kolik mám peněz na dárkové kartě : Jaký zůstatek je na mé dárkové kartě Aktuální zůstatek své dárkové karty naleznete vždy na nejnovější pokladní účtence.

Kde vytvořit dárkový poukaz zdarma : Rádi byste darovali originální dárkový poukaz Připravili jsme pro vás webovou aplikaci na tvorbu dárkových poukazů. Voucherino.com vám nabízí mnoho šablon voucherů, které si můžete v našem designéru dárkových poukazů upravit podle libosti a následně stáhnout.

Jak funguje dárkový poukaz

Dárkový poukaz je cenina s určitou monetární (peněžní) hodnotou, kterou lze využít k úhradě služeb nebo zboží. Jak z názvu plyne, využívá se většinou místo konkrétního dárku tak, že obdarovaný může poukazem uhradit jim vybrané zboží či služby.

U tekuté kosmetiky – pasty, ústní vody, krémy na ruce, šampony je to stejné jako u nápojů. Je potřeba nakoupit je ve 100 ml balení, rozdělit do lahviček v přijatelném objemu anebo vložit do odbaveného zavazadla. Tam může být objem jedné tekutiny maximálně 1 litr.Odkud je Ziaja Společnost Ziaja založili v polském městě Gdaňsk v roce 1989 dva lékárníci, Aleksandra a Zenon Ziaja. Jejich cílem bylo vytvořit léčivé přípravky a kosmetiku pečující o tělo s jednoduchými, ale účinnými recepturami na základě farmaceutických zkušeností a inspirované přímořským klimatem.

Kolik dm bodů Je Kč : Od kosmetiky, přes potraviny až po produkty pro Vaši domácnost – odměníme každý Váš nákup cennými body. Za každých 25 Kč nákupu obdržíte 1 bod. Platí ve všech prodejnách dm v České republice a také na online shopu www.dm.cz.