Jak získat výpis z kreditní karty KB?
Vyberte v menu v levém rámu okna volbu HLAVNÍ MENU | eVÝPISY | Dostupné výpisy. U požadovaného výpisu stiskněte tlačítko Stáhnout. Vyvolá se dialog pro uložení nebo zobrazení výpisu ve formátu PDF. Výpis můžete uložit na disk počítače.Kde si mohu zobrazit výpisy ke kreditní kartě V hlavním menu přejděte do sekce "KARTY". V přehledu si zvolte vybranou kreditní kartu. V levém menu pak klikněte na položku "Výpisy".Zdarma jsou všechny elektronické výpisy. Ty se Vám ukládají do Internet Banky a najdete je i ve Smart Bance, nejoceňovanější aplikaci klienty i odbornou veřejností. Pokud internetové bankovnictví nevyužíváte, můžete si výpisy nechat zasílat e-mailem.

Jak vytisknout potvrzení o platbě KB : Pro stáhnutí potvrzení o provedení platby se přihlaste do internetového bankovnictví MojeBanka.

 1. Vyberte účet. Na hlavní stránce po přihlášení uvidíte kartičky se svými účty a dalšími produkty.
 2. Vyberte platbu.
 3. Stáhněte potvrzení o platbě
 4. Uložte si potvrzení o platbě
 5. Odešlete potvrzení o platbě

Kolik stojí vypis z banky

Informaci, kolik zaslání výpisu z účtu poštou stojí, najdete v sazebníku (ceníku) na webových stránkách své banky. Cena za zaslání jednoho výpisu se pohybuje v rozmezí 25 až 100 Kč.

Kdy chodí výpis z účtu : Roční výpis z účtu vám pošleme vždy začátkem nového roku, obvykle v lednu. Najdete v něm informace o naspořené částce a všech pohybech na účtu.

Výpis z účtu si stáhnete ve své mobilní aplikaci. Na stránce Chytrý přehled si vyberte účet, ke kterému si přejete výpis získat. Na detailu účtu následně ťukněte na tři tečky vpravo nahoře a poté na Výpisy z účtu. Pokud mezi výpisy není takový, jaký byste chtěli, stačí, když si vytvoříte mimořádný výpis.

Výpis z účtu si stáhnete ve své mobilní aplikaci. Na stránce Chytrý přehled si vyberte účet, ke kterému si přejete výpis získat. Na detailu účtu následně ťukněte na tři tečky vpravo nahoře a poté na Výpisy z účtu. Pokud mezi výpisy není takový, jaký byste chtěli, stačí, když si vytvoříte mimořádný výpis.

Jak stáhnout potvrzení o platbě

Stačí si ve Vaší Smart Bance nebo v Internetovém bankovnictví stáhnout PDF, ve kterém najdete veškeré detaily o platbě, popřípadě si je můžete poslat na Vaši e-mailovou adresu. Někdy je možné zvolit si už při samém zadávání parametrů platby, zda Vám má dorazit na e-mail její potvrzení.Potvrzení obsahuje informace o provedené platbě, jako jsou povinné údaje o čísle účtu, částce, měně a stavu platby, tak i doplňující informace, např. variabilní symbol, zprávu pro příjemce a samozřejmě datum, kdy byla platba provedena. Elektronické potvrzení je plnohodnotnou náhradou papírového potvrzení.Výpis z účtu je dokument, který obsahuje veškeré transakce a aktuální finanční zůstatek na účtu za určité období. Bankovní instituce jej svým klientům zasílají s frekvencí a ve formě, kterou si zákazníci zvolí.

Výpis k některým bankovním produktům najdete nově v Georgi

 1. Na horní liště klikněte na vaše produkty a vyberte svůj produkt.
 2. Po levé straně vyberte z nabídky „Výpis“.
 3. Zvolte výpis, který chcete zobrazit, a klikněte na šipku vpravo. Výpis se vám stáhne.

Jak požádat Čssz o výpis : Podání žádosti o informativní osobní list důchodového pojištění (IOLDP)

 1. prostřednictvím ePortálu ČSSZ.
 2. písemně na adresu ČSSZ, Odbor správy údajové základny, Křížová 25, 225 08 Praha 5.
 3. v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem na adresu e-podatelny: [email protected].

Jak získat potvrzení o platbě z internetového bankovnictví RB : V internetovém bankovnictví

– Na stránce www.rb.cz se přihlaste do internetového bankovnictví. – V horním menu vyberte záložku Účty a klikněte na vybraný účet. – V levém menu vyberte Výpisy a potvrzení a poté Přehled výpisů.

Co je doklad o platbě

Doklad o platbě je výpis z bankovního účtu nebo dokument, který potvrzuje provedení platby. Doklad o platbě by měl vždy obsahovat následující informace: Datum. Částka.

Přihlaste se do George ve svém počítači

 1. V horní liště ve svém Georgi klikněte na ikonu "Zprávy". Z menu vyberte možnost "Ukázat všechny".
 2. V levém sloupci vyberte položku "Smlouvy a dokumenty".
 3. V detailu dokumentu provedete jeho stažení kliknutím na přiložené dokumenty.

V mobilní aplikaci George najdete Smlouvy a dokumenty v sekci Kontakty, která je na spodní navigační liště vašeho přehledu produktů. Pak už si jen vyberete dokument, který chcete stáhnout.

Jak požádat o výpis z ČSSZ : Žádost o informativní osobní list důchodového pojištění můžete zaslat poštou přímo na adresu České správy sociálního zabezpečení. Kontakt, kam lze žádost o informativní osobní list důchodového pojištění zaslat, naleznete na internetových stránkách České správy sociálního zabezpečení.