Jak zvětšit prohlizec?
Zvětšení obsahu:

Windows a Linux: Stiskněte Ctrl a +. Mac: Stiskněte ⌘ a +.Dočasné zvětšení e-mailu v podokně čtení

V nabídce vyberte Zobrazit. Vyberte Lupa. Pomocí + nebo – vyberte požadovanou velikost mezi 50 % a 200 %.K maximalizaci okna pomocí klávesnice držte zmáčknutou klávesu Super a zmáčkněte ↑ , nebo zmáčkněte Alt + F10 . Když chcete obnovit původní velikost okna, táhněte jej pryč od okraje obrazovky. Pokud je plně maximalizováno, můžete pro jeho obnovení dvojitě kliknout na jeho záhlaví.

Jak zvětšit okno prohlížeče : Aktuální webovou stránku můžete zvětšit nebo zmenšit a zároveň zachovat velikost ostatních prvků na obrazovce. Zvětšení stránky: Stiskněte Ctrl a +. Zmenšení stránky: Stiskněte Ctrl a -.

Jak zvětšit písmo v prohlížeči

Možnosti lupy umožňují zvětšit nebo zmenšit vše na webové stránce.

 1. V zařízení Android otevřete Chrome .
 2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Nastavení Přístupnost.
 3. Vedle položky Výchozí přiblížení posouvejte posuvník, dokud pro vás text v náhledu nebude snadno čitelný.

Jak upravit velikost písma : Pokud chcete změnit zobrazení ve Windows, vyberte Start > Nastavení > Usnadnění > Velikost textu. Pokud chcete zvětšit jen text na obrazovce, upravte posuvník vedle položkyVelikost textu.

Používáte-li myš s kolečkem, klikněte do podokna čtení, stiskněte klávesu CTRL a otáčejte kolečkem. Otáčením kolečka od sebe obsah zvětšíte, otáčením kolečka k sobě obsah zmenšíte.

Pokud potřebujete další pomoc, tady je to, co dělat:

 1. Vyberte Start a pak otevřete Nastavení .
 2. V části Systém vyberte Zobrazit .
 3. V rozevíracím seznamu vedle obrázku plochy si můžete vybrat, jak se bude vaše obrazovka promítá na displejích.
 4. Až vyberete nastavení, vyberte Použít.

Jak zvětšit obrazovku bez myši

Pokud na myši nemáte kolečko, podržte klávesu s logem Windows a stisknutím tlačítka + Plus nebo – (Minus) zvětšení zvětšíte nebo zmenšíte.Pokud chcete změnit zobrazení ve Windows, vyberte Start > Nastavení > Usnadnění > Velikost textu. Pokud chcete zvětšit jen text na obrazovce, upravte posuvník vedle položkyVelikost textu.Zvětšení přiblížení: Stiskněte Ctrl + Alt + Zvýšit jas . Můžete také stisknout Ctrl + Alt a poté po touchpadu přejet dvěma prsty nahoru.

Změna velikosti písma

 1. Spusťte v zařízení aplikaci Nastavení .
 2. Klepněte na Displej.
 3. Klepněte na Rozšířená nastavení .
 4. Klepněte na Velikost písma.
 5. Pomocí posuvníku vyberte velikost písma.

Jak zvětšit písmo na počítači : Pokud chcete přejít na nastavení přístupnosti v počítači, stiskněte klávesu s logem Windows+U nebo vyberte Start > Nastavení > Přístupnost. Vyberte Velikost textu.

Jak upravit velikost obrazovky : Klikněte pravým tlačítkem do prázdné oblasti plochy a vyberte možnost Nastavení zobrazení. V levém podokně klikněte na položku Obrazovka. Pokud je k počítači připojeno více monitorů, vyberte monitor, u kterého chcete změnit škálování DPI. V části Měřítko a rozložení klikněte na možnost Upřesnit nastavení měřítka.

Jak zvetsit obrazovku na telefonu

Otevřete si nabídku »Nastavení | Přístupnost | Gesta pro přiblížení« a následně tuto funkci zapněte. Při používání mobilního zařízení pak režim lupy spustíte trojím klepnutím na displej.

Zvětšení textu na obrazovce

 1. Pokud chcete přejít na nastavení Usnadnění přístupu na počítači, stiskněte klávesu Windows+U.
 2. V části Zvětšit text na kartě Zobrazení zvětšete přetažením posuvníku doprava zvětšete velikost ukázkového textu.
 3. Až budete s velikostí textu spokojeni, vyberte Použít.

Zvětšení obrázků a aplikací na obrazovce

 1. Pokud chcete otevřít Nastavení na počítači, stiskněte klávesu s logem Windows + I nebo vyberte Start > Nastavení .
 2. Vyberte Zobrazit.
 3. V části Měřítko & rozložení rozbalte nabídku Měřítko a vyberte požadovanou možnost.

Jak zvětšit text : Tady je postup, jak můžete změnit velikost textu, obrázků a aplikací ve Windows. Pokud chcete změnit zobrazení ve Windows, vyberte Start > Nastavení > Usnadnění > Velikost textu. Pokud chcete zvětšit jen text na obrazovce, upravte posuvník vedle položkyVelikost textu.