Jak zvětšit písmo na internetu?
K přiblížení nebo oddálení lze použít také klávesové zkratky: Zvětšení obsahu: Windows a Linux: Stiskněte Ctrl a +. Mac: Stiskněte ⌘ a +.Změna písma nebo jeho velikosti v seznamu zpráv

 1. V nabídce vyberte Zobrazit > Nastavení zobrazení.
 2. Vyberte Rozložení> pošty .
 3. V části Velikost textu a mezery vyberte požadovanou velikost textu (Malá, Střední nebo Velká).
 4. Pokud chcete změny použít, vyberte Uložit .

Pokud chcete přejít na nastavení přístupnosti v počítači, stiskněte klávesu s logem Windows+U nebo vyberte Start > Nastavení > Přístupnost. Vyberte Velikost textu.

Jak zvětšit písmo v emailu : Používáte-li myš s kolečkem, klikněte do podokna čtení, stiskněte klávesu CTRL a otáčejte kolečkem. Otáčením kolečka od sebe obsah zvětšíte, otáčením kolečka k sobě obsah zmenšíte.

Jak zvětšit prohlížeč

Klávesové zkratky: Zvětšit nebo zmenšit stránku také můžete pomocí klávesnice. Pro přiblížení webové stránky stiskněte klávesu Ctrl a spolu s ní klávesu &#43, pro oddálení stiskněte klávesu Ctrl a spolu s ní klávesu –, pro nastavení normální velikosti stránky stiskněte klávesu Ctrl a spolu s ní klávesu 0.

Jak upravit velikost písma : Pokud chcete změnit zobrazení ve Windows, vyberte Start > Nastavení > Usnadnění > Velikost textu. Pokud chcete zvětšit jen text na obrazovce, upravte posuvník vedle položkyVelikost textu.

Možnosti lupy umožňují zvětšit nebo zmenšit vše na webové stránce.

 1. V zařízení Android otevřete Chrome .
 2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Nastavení Přístupnost.
 3. Vedle položky Výchozí přiblížení posouvejte posuvník, dokud pro vás text v náhledu nebude snadno čitelný.


Pokud chcete změnit zobrazení ve Windows, vyberte Start > Nastavení > Usnadnění přístupu > Obrazovka. Pokud chcete, aby se zvětšil jen text na obrazovce, upravte posuvník v části Zvětšit text.

Jak zvětšit písmo na mobilu

Změna velikosti písma

 1. Spusťte v zařízení aplikaci Nastavení .
 2. Klepněte na Displej.
 3. Klepněte na Rozšířená nastavení .
 4. Klepněte na Velikost písma.
 5. Pomocí posuvníku vyberte velikost písma.

Zapnutí režimu celé obrazovky

Režim celé obrazovky zapnete zmáčknutím F11 .Zvětšení stránky: Stiskněte Ctrl a +. Zmenšení stránky: Stiskněte Ctrl a -. Resetování velikosti zobrazení: Stiskněte Ctrl + 0.

Změna velikosti písma

 1. Spusťte v zařízení aplikaci Nastavení .
 2. Klepněte na Displej.
 3. Klepněte na Rozšířená nastavení .
 4. Klepněte na Velikost písma.
 5. Pomocí posuvníku vyberte velikost písma.

Jak zvětšit písmo v Messengeru : V otevřené konverzaci vyberte text, který chcete změnit. Klikněte na Upravit > Písmo. Vyberte písmo a klikněte na tlačítko OK.

Jak zvetsit prohlizec : Klávesové zkratky: Zvětšit nebo zmenšit stránku také můžete pomocí klávesnice. Pro přiblížení webové stránky stiskněte klávesu Ctrl a spolu s ní klávesu &#43, pro oddálení stiskněte klávesu Ctrl a spolu s ní klávesu –, pro nastavení normální velikosti stránky stiskněte klávesu Ctrl a spolu s ní klávesu 0.

Jak si zvětšit obrazovku

K přiblížení nebo oddálení lze použít také klávesové zkratky:

 1. Zvětšení obsahu: Windows a Linux: Stiskněte Ctrl a +. Mac: Stiskněte ⌘ a +.
 2. Zmenšení obsahu: Windows a Linux: Stiskněte Ctrl a -. Mac: Stiskněte ⌘ a -.
 3. Použití režimu celé obrazovky: Windows a Linux: Stiskněte F11. Mac: Stiskněte ⌘ + Ctrl + f.


Klikněte pravým tlačítkem do prázdné oblasti plochy a vyberte možnost Nastavení zobrazení. V levém podokně klikněte na položku Obrazovka. Pokud je k počítači připojeno více monitorů, vyberte monitor, u kterého chcete změnit škálování DPI. V části Měřítko a rozložení klikněte na možnost Upřesnit nastavení měřítka.Zvětšení nebo zmenšení stránky

Aktuální webovou stránku můžete zvětšit nebo zmenšit a zároveň zachovat velikost ostatních prvků na obrazovce. Zvětšení stránky: Stiskněte Ctrl a +. Zmenšení stránky: Stiskněte Ctrl a -. Resetování velikosti zobrazení: Stiskněte Ctrl + 0.

Jak zvětšit stránku na PC : Windows a Linux: Stiskněte Ctrl a +. Mac: Stiskněte ⌘ a +. Chrome OS: Stiskněte Ctrl a +.