Kde je soubor Outlook PŠT?
Otevření Datový soubor Outlooku (PST)

 1. Vyberte Soubor > Otevřít & Exportovat > Otevřít datový soubor aplikace Outlook.
 2. Vyberte Datový soubor Outlooku (PST) a pak vyberte Otevřít.
 3. Po otevření datového souboru aplikace Outlook (PST) se soubor zobrazí v podokně složek.

Archivované položky se dají snadno vyhledat pomocí vyhledávacího pole nebo tak, že přejdete do složky Archiv. Když ve výchozím nastavení do vyhledávacího pole napíšete hledaný termín, Outlook prohledá všechny složky ve vaší poštovní schránce.Datové soubory Outlooku (PST a OST)

Datové soubory Outlooku (. pst) se na počítači ukládají do složky Dokumenty\Soubory aplikace Outlook. Starší zprávy a položky, které nepoužíváte pravidelně, je možné archivovat do Datový soubor Outlooku (PST).

Jak importovat PŠT do Outlooku : Postup: Import položek Outlooku ze souboru . pst v Outlooku pro PC

 1. Nahoře na pásu karet Outlooku vyberte Soubor.
 2. Vyberte Otevřít a exportovat > Import nebo export.
 3. Vyberte Importovat z jiného programu nebo souboru a klikněte na Další.
 4. Vyberte Datový soubor aplikace Outlook (.
 5. Vyhledejte soubor .

Kde najdu PŠT soubor

pst outlooku z OneDrivu. Offline datový soubor aplikace Outlook (. ost) se taky uloží v umístění jednotka:\Users\uživatel\AppData\Local\Microsoft\Outlook. Většina dat zůstává na serveru, ale všechny položky, které jsou uložené místně, by se měly zálohovat.

Kde je uložen archiv Outlook : V aplikaci Outlook 2016, Outlook 2013 a Outlook 2010 se nové datové soubory Outlooku ve výchozím nastavení ukládají do těchto umístění: Windows Vista, Windows 7, 8 a 10 jednotka:\Users\uživatel\Documents\Outlook Files\archive.

Offline datový soubor aplikace Outlook (. ost) se taky uloží v umístění jednotka:\Users\uživatel\AppData\Local\Microsoft\Outlook. Většina dat zůstává na serveru, ale všechny položky, které jsou uložené místně, by se měly zálohovat. Třeba kalendář, kontakty, úkoly a všechny složky označené jako Pouze místní.

Na kartě datové soubory vyberte umístění datového souboru, které zahrnuje OneDrive a vyberte Odebrat a Ano , chcete-li soubor odpojit. Poznámky: Po klepnutí na Odebratse ztratí žádná e-mailová data, a to tak, že je odpojený od účtu Outlook. V případě potřeby to lze znovu přidat.

Kde najdu PŠT Soubor

pst outlooku z OneDrivu. Offline datový soubor aplikace Outlook (. ost) se taky uloží v umístění jednotka:\Users\uživatel\AppData\Local\Microsoft\Outlook. Většina dat zůstává na serveru, ale všechny položky, které jsou uložené místně, by se měly zálohovat.Vložení souboru

 1. Vyberte Vložit > objekt.
 2. Vyberte Vytvořit ze souboru.
 3. Vyberte Procházet a přejděte k souboru, který chcete použít.
 4. Vyberte Vložit.
 5. Vyberte Zobrazit jako ikonu a pak vyberte OK.

Pokud chcete najít stažené soubory na svém počítači: Vyberte Průzkumník souborů na hlavním panelu nebo stiskněte klávesu s logem Windows + E. V části Rychlý přístup vyberte Stažené soubory.

Hledáním v Průzkumníku souborů: Otevřete Průzkumník souborů na hlavním panelu nebo vyberte a podržte nabídku Start (nebo klikněte pravým tlačítkem), vyberte Průzkumník souborů a pak vyberte umístění hledání: Pokud chcete rychle najít relevantní soubory z počítače a cloudu, vyhledejte je na domovské stránce.

Kam se ukládají maily z Outlooku : Pokud používáte účet Microsoft Exchange, Microsoft 365 nebo Outlook.com, vaše e-mailové zprávy se zálohují na vašem e-mailovém serveru. U těchto typů účtů většinou neexistuje soubor osobních složek (. pst).

Jak opravit PŠT soubor : Oprava datového souboru aplikace Outlook (PST)

 1. Ukončete Outlook a přejděte do jednoho z následujících umístění souborů:
 2. Spusťte nástroj SCANPST.
 3. Vyberte Procházet a vyberte datový soubor aplikace Outlook (PST), který chcete zkontrolovat.
 4. Spusťte kontrolu zvolením tlačítka Spustit.

V čem otevírat soubory

Soubory můžete otevírat ve webových aplikacích nebo v aplikacích, které máte nainstalované v počítači. K otevírání souborů pomocí aplikací nainstalovaných v počítači potřebujete nejnovější verzi Disku Google pro počítače a Spouštěč aplikací od Googlu.

Tyto dočasné soubory můžete vyvolat přes URL adresní řádku vašeho prohlížeče. Do adresní řádky tedy napište příkaz »about:cache«. Pokud pracujete ve Windows, stiskněte [Windows] + [R] – otevře se příkazové okno »Otevřít«. Zde zadejte »%appdata%« a potvrďte pomocí »OK«.Pokud jste provedli upgrade na Outlook v počítači, který už obsahoval datové soubory vytvořené v aplikaci Microsoft Office Outlook 2007 nebo starší, uloží se tyto soubory do skryté složky v:\Users\uživatel\AppData\Local\Microsoft\Outlook.

Jak obnovit poškozený soubor : Možná budete moct soubor obnovit příkazem Otevřít a opravit.

 1. Klikněte na Soubor > Otevřít > Procházet a přejděte do umístění nebo složky, kde je uložený dokument (Word ), sešit (Excel ) nebo prezentace (PowerPoint).
 2. Klikněte na požadovaný soubor a pak klikněte na šipku u možnosti Otevřít a klikněte na Otevřít a opravit.