Kde jsou uložené Záložky Firefox?
Zobrazit lištu záložek.

 • V počítači spusťte Chrome.
 • Do adresního řádku zadejte @bookmarks .
 • Stiskněte tabulátor nebo mezerník. V návrzích také můžete kliknout na Vyhledat záložky .
 • Zadejte klíčová slova pro požadovanou záložku.
 • Vyberte v seznamu záložku.

Systém Windows ve výchozím nastavení skrývá složku AppData, ale složku svého profilu můžete najít následujícím způsobem:

 1. Stiskněte kombinaci kláves. +R.
 2. Do textového pole zadejte: %APPDATA%\Mozilla\Firefox\Profiles\
 3. Klikněte na tlačítko OK.
 4. Dvojklikněte na složku s požadovaným profilem.

Tip: Další způsob, jak zobrazit nebo skrýt lištu záložek, je kliknout pravým tlačítkem myši do prázdného místa na liště panelů v horní části okna Firefoxu, v místní nabídce najít položku Lišta záložek a zvolit požadované nastavení. V Hlavní nabídce v horní části Firefoxu klikněte na Zobrazit.

Jak exportovat Záložky Firefox : Klikněte na Záložky a poté úplně vespod na Správa záložek. Import a záloha a z rozbalovací nabídky zvolte Exportovat záložky do HTML…. Otevře se okno Exportovat soubor záložek. V něm zvolte místo, kam chcete soubor s exportovanými záložkami uložit.

Kde jsou v počítači uložená hesla

Klepněte na tlačítko Start a potom na příkaz Ovládací panely. V podokně Vyberte kategorii úkolů vyberte položku Uživatelské účty. Otevře se dialogové okno Uživatelské účty. Otevřete dialogové okno Uložená uživatelská jména a hesla.

Jak exportovat Záložky : Pokud se rozhodnete používat jiný prohlížeč, můžete do něj z Chromu své záložky přenést.

 1. Na počítači spusťte Chrome.
 2. Vpravo nahoře vyberte ikonu možností Záložky a seznamy. Správce záložek.
 3. Nahoře vyberte ikonu možností Exportovat záložky.

Otevření záložky

 1. V zařízení Android otevřete Chrome .
 2. Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Záložky. Pokud se adresní řádek nachází v dolní části obrazovky, přejeďte po něm prstem nahoru. Klepněte na Záložky .
 3. Vyhledejte záložku a klepněte na ni.


Otevřít správce hesel Firefoxu lze také následovně:

 1. Klikněte na ikonku účtu Mozilla na nástrojové liště.
 2. Zvolte Přihlašovací údajePřihlašovací údaje.

Jak obnovit lištu záložek

Pokud jste pro rychlý přístup ke svým oblíbeným záložkám používali lištu záložek a lišta vám nyní zmizela, možná jste vypnuli její zobrazování. Jak jeji zobrazování opět zapnout: Klikněte pravým tlačítkem myši na lištu navigace kamkoli mimo textové pole a z kontextové nabídky zvolte Lišta záložek.Počínaje verzí Firefoxu 113 můžete naimportovat své záložky a další data z panelu Nastavení Firefoxu:

 1. Na liště nabídek v horní části aplikace klikněte na Firefox a zvolte Předvolby. Klikněte na tlačítko nabídky. a zvolte Nastavení.
 2. V sekci Obecné v části Import dat z prohlížeče klikněte na tlačítko Import dat.

Přesunutí nebo export záložek do jiného prohlížeče

 1. Na počítači spusťte Chrome.
 2. Vpravo nahoře vyberte ikonu možností Záložky a seznamy. Správce záložek.
 3. Nahoře vyberte ikonu možností Exportovat záložky.


Jestliže se hesla synchronizují, můžete je používat v Chromu ve všech svých zařízeních i v některých aplikacích v zařízení Android. V opačném případě se hesla ukládají pouze do Chromu v počítači. Hesla uložená v účtu Google můžete spravovat na webu passwords.google.com.

Co je uvnitř v počítači : Skříň PC je nejdůležitější částí PC sestavy. Bez ní by počítač nemohl pracovat. Jsou v ní umístěny další součástky hardwaru, které jsou nutné pro správnou činnost PC. Ve většině případů si můžeme skříň představit jako rozšiřitelnou stavebnici, kterou můžeme doplňovat o další stavební kameny.

Jak zálohovat Záložky ve Firefoxu : Klikněte na Záložky a poté úplně vespod na Správa záložek. Import a záloha a z nabídky zvolte Zálohovat…. Zobrazí se dialog pro uložení zálohy záložek. V okně pro uložení zálohy vyberte místo, kam chcete uložit soubor se zálohou záložek, jenž je ve výchozím nastavení pojmenován bookmarks-"datum".

Jak smazat Záložky ve Firefoxu

Smazání jedné záložky

 1. Přejděte na stránku, kterou chcete smazat ze záložek.
 2. Klikněte na hvězdičku napravo od vyhledávacího pole.
 3. V dialogu Úprava záložky klikněte na tlačítko Odstranit záložku.

 • Na počítači spusťte Chrome.
 • Vpravo nahoře vyberte Profil Hesla . Pokud ikonu Hesla nevidíte, vpravo nahoře vyberte ikonu možností Hesla a automatické vyplňování Správce hesel Google.
 • Zobrazení, úprava, smazání nebo exportování hesla: Zobrazení: Vpravo od hesla vyberte šipku Zobrazit heslo .

Klepněte na tlačítko Start a potom na příkaz Ovládací panely. V podokně Vyberte kategorii úkolů vyberte položku Uživatelské účty. Otevře se dialogové okno Uživatelské účty. Otevřete dialogové okno Uložená uživatelská jména a hesla.

Jak obnovit záložky ve Firefoxu : Mé záložky zmizely

Klikněte na tlačítko nabídky. . Klikněte na Záložky a poté úplně vespod na Správa záložek. Import a záloha a zvolte Obnovit.