Kde najdu vypis z účtu CS?
Zdarma jsou všechny elektronické výpisy. Ty se Vám ukládají do Internet Banky a najdete je i ve Smart Bance, nejoceňovanější aplikaci klienty i odbornou veřejností. Pokud internetové bankovnictví nevyužíváte, můžete si výpisy nechat zasílat e-mailem.Jak funguje zobrazení dokumentu v počítači Své smlouvy a dokumenty najdete pod ikonou Zprávy v sekci Smlouvy a dokumenty. Pro jejich zobrazení klikněte na Zobrazit více. Vyberte dokumenty, které chcete zobrazit.Přihlaste se do svého internetového bankovnictví George. Po přihlášení klikněte v horním menu na „Vaše produkty“ a zvolte účet, kam vám chodí příjmy. V levém menu klikněte na „Výpisy“. Přes ikony pro stažení si postupně stáhněte všechny 3 výpisy do svého počítače.

Jak získat vypis z kreditní karty : Kde si mohu zobrazit výpisy ke kreditní kartě V hlavním menu přejděte do sekce "KARTY". V přehledu si zvolte vybranou kreditní kartu. V levém menu pak klikněte na položku "Výpisy".

Jak stáhnout výpis z KB

Vyberte v menu v levém rámu okna volbu HLAVNÍ MENU | eVÝPISY | Dostupné výpisy. U požadovaného výpisu stiskněte tlačítko Stáhnout. Vyvolá se dialog pro uložení nebo zobrazení výpisu ve formátu PDF. Výpis můžete uložit na disk počítače.

Kdy chodí výpis z účtu : Obvykle se výpisy zasílají jednou měsíčně, a to na začátku měsíce následujícího (výpis za leden tak získáte začátkem února). Můžete si ale nastavit i jinou frekvenci zasílání, například čtvrtletní, roční nebo týdenní.

V mobilní aplikaci George najdete Smlouvy a dokumenty v sekci Kontakty, která je na spodní navigační liště vašeho přehledu produktů. Pak už si jen vyberete dokument, který chcete stáhnout.

Přihlaste se do George ve svém počítači

 1. V horní liště ve svém Georgi klikněte na ikonu "Zprávy". Z menu vyberte možnost "Ukázat všechny".
 2. V levém sloupci vyberte položku "Smlouvy a dokumenty".
 3. V detailu dokumentu provedete jeho stažení kliknutím na přiložené dokumenty.

Jak najít a dokumenty v Georgi

V mobilní aplikaci George najdete Smlouvy a dokumenty v sekci Kontakty, která je na spodní navigační liště vašeho přehledu produktů. Pak už si jen vyberete dokument, který chcete stáhnout.Informaci, kolik zaslání výpisu z účtu poštou stojí, najdete v sazebníku (ceníku) na webových stránkách své banky. Cena za zaslání jednoho výpisu se pohybuje v rozmezí 25 až 100 Kč.Pro získání elektronických výpisů z platebních karet je nezbytné, abyste využívali jednu ze služeb přímého bankovnictví KB – MojeBanka, Profibanka nebo Přímý kanál. V případě, že Vám budou výpisy z platebních karet předávány elektronickou cestou, nebudou Vám již zasílány poštou v papírové podobě.

Pro stáhnutí potvrzení o provedení platby se přihlaste do internetového bankovnictví MojeBanka.

 1. Vyberte účet. Na hlavní stránce po přihlášení uvidíte kartičky se svými účty a dalšími produkty.
 2. Vyberte platbu.
 3. Stáhněte potvrzení o platbě
 4. Uložte si potvrzení o platbě
 5. Odešlete potvrzení o platbě

Kolik stojí výpis z účtu u České spořitelny : Běžný výpis zdarma 70 Kč* – Individuální výpis na žádost klienta 125 Kč – 125 Kč Potvrzení na žádost klienta zdarma – zdarma * Cenu účtujeme ve snížené výši 40 Kč, pokud je majiteli účtu 70 a více let.

Jak získat potvrzení o platbě z George : Nejjednodušší je vytvořit si potvrzení přímo v Georgi, kde si ho rovnou můžete stáhnout. Na počítači je to v detailu vašeho účtu v sekci Nastavení produktu. Pokud jste v mobilní aplikaci, najdete to v záložce Funkce.

Kde najdu potvrzení o platbě

Nejrychlejší cestou, jak toto potvrzení získat, je Vaše internetové bankovnictví a počítač, popř. chytrý telefon. Drtivá většina bank nabízí možnost zobrazit si v historii transakcí konkrétní platbu a provádět s ní různé operace. Jednou z nich obyčejně bývá možnost uložit si potvrzení o provedení platby ve formátu PDF.

Přihlaste se do svého internetového bankovnictví na stránce https://www.mojebanka.cz/. Klikněte na odkaz „Účty“. Klikněte na „Dostupné výpisy“. Postupně stáhněte poslední 3 výpisy.Pro přihlášení do internetového bankovnictví George a dalších webových aplikací:

 1. Na přihlašovací stránce zadejte vaše Uživatelské jméno, případně Klientské číslo a datum narození
 2. Zadejte svoje heslo.
 3. Opište přihlašovací kód, který vám přijde v SMS na vaše bezpečnostní telefonní číslo.

Kolik stojí vypis z účtu v bance : Informaci, kolik zaslání výpisu z účtu poštou stojí, najdete v sazebníku (ceníku) na webových stránkách své banky. Cena za zaslání jednoho výpisu se pohybuje v rozmezí 25 až 100 Kč.