Kde se natacela moje rodina?
Seriál se natáčel v ateliérech společnosti Dramedy Studios v pražských Letňanech, kde byly vystavěny kulisy obchodního domu. V jejich prostorách se také odehrála středeční tisková konference TV Nova k jarním pořadům hrané tvorby. Ústřední dvojici ztvární v novém seriálu Adam Vacula a Marta Dancingerová.Seriál jedna rodina se odehrává a částečně natáčí také v Berouně. Co o tomto krásné středočeské městě víme Původní opevnění kolem Berouna se začalo stavět při jeho založení roku 1295 králem Václavem II. a bylo dokončeno v první polovině 14.Přehled řad

Řada Díly Premiéra v ČR
Poslední díl
1 24 13. června 2023
2 16 12. prosince 2023
3 52 9. května 2024

Kdo hraje Martinů v jedné rodině : Obsazení filmu Jedna rodina

Tereza Kostková .. Petra Tejkalová
Vincent Navrátil .. Medard Vodička
Sara Sandeva .. Bára Mlejnková
Chantal Poullain .. Isabelle
Martin Zounar .. Jarda Kolibřík

Kde se natáčely české filmy

Objevte to NEJ z Česka: 10 NEJznámějších filmových lokalit, kde se natáčely zahraniční filmy

  • Adršpašsko-teplické skály. Adršpašsko-teplické skály jsou největším a nejdivočejším skalním městem Evropy.
  • Hrad Bouzov.
  • Zámek Dobříš
  • Modrý důl v Krkonoších.
  • Zámek Kroměříž
  • Hrad Křivoklát.
  • Zámek Hluboká
  • Hrad Pernštejn.

Kde se točí Zlatá labuť : Televizní seriál Zlatá labuť

Na premiéře 26. ledna 2023 v pražské Lucerně představila TV Nova svůj úplně první dobový seriál Zlatá labuť. Natáčel se v ateliérech v pražských Kbelích, ale inspiroval se skutečným obchodním domem Bílá labuť, symbolem prvorepublikové elegance, blahobytu a luxusu.

Všech 78 dílů komediálního seriálu Jedna rodina najdete už teď na Voyo. 😍

Provided to YouTube by Universal Music Group Jedna rodina · Berenika Kohoutová Jedna rodina ℗ 2023 Universal Music s.r.o. Released on: 2023-05-19 Associated Performer, Singer: Berenika Kohoutová Producer, Associated Performer, Guitar, Keyboards, Vocals: Michal Pelant Associated Performer, Drums: Roman Vícha Associated …

Kolik dílů bude mít seriál Jedna rodina

Tvůrci tak jasně dávají najevo, že dílem směřují k co nejširšímu diváckému spektru, kde by se měla najít každá generace. Prozatím osmidílný seriál Jedna rodina vychází z původního filmu Střídavka (2022), ke kterému psala scénář Lucie Konečná.Berenika Kohoutová je podruhé těhotná: Hvězda Jedné rodiny ukázala bříško v novém klipu.Takže jsem s rolí spokojen,“ popisuje Petr Čtvrtníček primáře Igora Mraka. ​Zato Chantal Poullain slibuje do Jedné rodiny přinést milostné drama: „Isabelle je typická Francouzka. Žije okamžikem, s Bobem nás čeká love story, otázka je, jestli nebude jednostranná.

Znáte je například z pohádek Třetí princ, Princ a Večernice nebo Peklo s princeznou. Filmaři si oblíbili i Broumovský klášter a pevnost Josefov, pamětníci se rádi podívají do Babiččina údolí coby dějiště Babičky Boženy Němcové nebo do Dobrušky a Nového Města nad Metují, kde se natáčel seriál F. L.

Které filmy se natáčely v Českém Krumlově : Anděl Páně 2, Císařovy nové šaty nebo Z pekla štěstí. Co mají tyto filmy společného Zčásti se natáčely v Českém Krumlově. Přijeďte se podívat do města, jehož historické centrum působí pohádkově snad na každého.

Kdy bude 3 série Zlaté labutě : Seriál Zlatá labuť – 3. série od 8. února každý čtvrtek na Nově #shorts – YouTube.

Kde se točil film Zlatí úhoři

Soubor povídek s názvem Zlatí úhoři vyšel po smrti Oty Pavla v roce 1985 ve výboru Bohumila Svozila. Natáčení probíhalo v Praze na Starém městě, na Berounce v Týřovicích, v Bechyni, u rybníka v Bzí.

😱 Komediální seriál Jedna rodina každé úterý a čtvrtek 20.20 na Nově. 😍Provided to YouTube by Universal Music Group Jedna rodina · Berenika Kohoutová Jedna rodina ℗ 2023 Universal Music s.r.o. Released on: 2023-05-19 Associated Performer, Singer: Berenika Kohoutová Producer, Associated Performer, Guitar, Keyboards, Vocals: Michal Pelant Associated Performer, Drums: Roman Vícha Associated …

Kolik sérií má Jedna rodina : Kolik dílů má jedna rodina První série seriálu obsahuje celkem 24 dílů. Druhá série tohoto seriálu má jenom 16 epizod. Třetí řada oblíbeného rodinného seriálu obsahuje 38 nových epizod.