Kde se natáčel seriál moje rodina?
Seriál se natáčel v ateliérech společnosti Dramedy Studios v pražských Letňanech, kde byly vystavěny kulisy obchodního domu. V jejich prostorách se také odehrála středeční tisková konference TV Nova k jarním pořadům hrané tvorby. Ústřední dvojici ztvární v novém seriálu Adam Vacula a Marta Dancingerová.Seriál jedna rodina se odehrává a částečně natáčí také v Berouně. Co o tomto krásné středočeské městě víme Původní opevnění kolem Berouna se začalo stavět při jeho založení roku 1295 králem Václavem II.Objevte to NEJ z Česka: 10 NEJznámějších filmových lokalit, kde se natáčely zahraniční filmy

  • Adršpašsko-teplické skály. Adršpašsko-teplické skály jsou největším a nejdivočejším skalním městem Evropy.
  • Hrad Bouzov.
  • Zámek Dobříš
  • Modrý důl v Krkonoších.
  • Zámek Kroměříž
  • Hrad Křivoklát.
  • Zámek Hluboká
  • Hrad Pernštejn.

Kdy vyjde 3 série Jedna rodina : Přehled řad

Řada Díly Premiéra v ČR
Poslední díl
1 24 13. června 2023
2 16 12. prosince 2023
3 52 9. května 2024

Kdo Nazpival Znelku Jedna rodina

Provided to YouTube by Universal Music Group Jedna rodina · Berenika Kohoutová Jedna rodina ℗ 2023 Universal Music s.r.o. Released on: 2023-05-19 Associated Performer, Singer: Berenika Kohoutová Producer, Associated Performer, Guitar, Keyboards, Vocals: Michal Pelant Associated Performer, Drums: Roman Vícha Associated …

Kde se točí Zlatá labuť : Televizní seriál Zlatá labuť

Na premiéře 26. ledna 2023 v pražské Lucerně představila TV Nova svůj úplně první dobový seriál Zlatá labuť. Natáčel se v ateliérech v pražských Kbelích, ale inspiroval se skutečným obchodním domem Bílá labuť, symbolem prvorepublikové elegance, blahobytu a luxusu.

Tvůrci tak jasně dávají najevo, že dílem směřují k co nejširšímu diváckému spektru, kde by se měla najít každá generace. Prozatím osmidílný seriál Jedna rodina vychází z původního filmu Střídavka (2022), ke kterému psala scénář Lucie Konečná.

Český Krumlov: Z pekla štěstí i Tři životy

Natáčela se tady pohádka Z pekla štěstí i Tři životy, film Řeka čaruje, Pyšná princezna (i když ta se natáčela hlavně na Hluboké a v Telči), zámek se mihl v Jen ho nechte, ať se bojí a dalších filmech.

Jaký film se natáčí v Hradci Králové

Znáte je například z pohádek Třetí princ, Princ a Večernice nebo Peklo s princeznou. Filmaři si oblíbili i Broumovský klášter a pevnost Josefov, pamětníci se rádi podívají do Babiččina údolí coby dějiště Babičky Boženy Němcové nebo do Dobrušky a Nového Města nad Metují, kde se natáčel seriál F. L.Všech 78 dílů komediálního seriálu Jedna rodina najdete už teď na Voyo. 😍Takže jsem s rolí spokojen,“ popisuje Petr Čtvrtníček primáře Igora Mraka. ​Zato Chantal Poullain slibuje do Jedné rodiny přinést milostné drama: „Isabelle je typická Francouzka. Žije okamžikem, s Bobem nás čeká love story, otázka je, jestli nebude jednostranná.

Seriál Zlatá labuť – 3. série od 8. února každý čtvrtek na Nově #shorts – YouTube.

Kde se tocila bílá Labut : Bílá labuť ve filmu pro pamětníky

Bílá labuť se na plátně objevila už pár let po svém otevření, a to ve filmu Otakara Vávry z roku 1943 Šťastnou cestu. Natáčel se v kulisách obchodního domu Bílá labuť, které pro potřeby natáčení postavil architekt Jan Zázvorka, bratr Stelly Zázvorkové, a byly věrnou kopií skutečnosti.

Co se natacelo na zámku Karlova Koruna : Zámek Králova Koruna patří k nejvýznamnějším barokním stavbám v Čechách. Stojí na návrší Chlumec, v západní části města Chlumec nad Cidlinou. V zámku je interiérová expozice seznamující s dějinami rodu Kinských a chovem koní Kinských – chlumeckých plaváků. Na zámku se natáčela půvabná zimní pohádka O vánoční hvězdě.

Co se natáčelo v Mikulově

Připomeňte si příběh hlavních hrdinek Rendy, Jarky a Lucky při návštěvě Mikulova i vy. Věděli jste, že se v roce 1983 Mikulově a blízkém okolí natáčel také film Třetí skoba pro kocoura Dále záběry na Mikulov najdete ve filmech Škola otců z roku 1957, Druhý tah pěšcem z roku 1984 či novějším filmu Bobule.

V pohádkovém příběhu se objeví zámek Sychrov, ale i další různá místa po celém Česku. Kde všude se nová vánoční pohádka roku 2023 natáčela, vám prozradí Kudy z nudy.Obsazení filmu Jedna rodina

Tereza Kostková .. Petra Tejkalová
Karolína Synková .. Linda Petrásková
Diana Mórová .. koketa Beáta Horváthová
Regina Rázlová .. Božidara Mraková
Igor Chmela .. Standa Galán

Jak se jmenuje Eliška z jedné rodiny : ​Eliška a Johan – Lotti Töpfer a Oliver Vyskočil

Eliška a Johan jsou děti Kláry a Karla.