Kdo hraje Johana v jedne rodine?
Obsazení filmu Jedna rodina

Tereza Kostková .. Petra Tejkalová
Sebastian Pöthe .. Vašek Holas
Oliver Vyskočil .. Johan Tejkal
Lotty Töpfer .. Eliška Tejkalová
Eva Holubová .. Lea Svobodová

Čtvrtníček, Poullain i Navrátil přinesou drama. Jarní sezóna Jedné rodiny bude nabitá novými postavami i dějem. Obsazení seriálu obohatí Patricie Pagáčová, Vašek Matějovský, Vincent Navrátil, Petr Čtvrtníček nebo také Chantal Poullain. Pokud vás zajímají i další novinky, podívejte se na shrnutí nové sezóny v článku.Hlavní postavy

Tereza Kostková Petra Tejkalová (dříve: Holasová) – manželka Karla, matka Martiny a Vaška, exmanželka Filipa, dříve: vyráběla marmelády
Lotti Töpfer Eliška „Eli“ Tejkalová – dcera Karla a Kláry a sestra Johana
Adam Mišík Dominik Franěk – partner Martiny a otec Žofinky

Kolik je Vaškovi z jedné rodiny : Sebastian Pöthe hraje v Jedné rodině třináctiletého Vaška, který je aktuálně zamilovaný do starší spolužačky. Před kamerou se ale ocitl už dříve – ve světě filmu se poprvé objevil v pěti letech. Jaké jsou jeho zkušenosti a jak to má on sám s holkami

Kde se natáčela Jedna rodina

Seriál se natáčel v ateliérech společnosti Dramedy Studios v pražských Letňanech, kde byly vystavěny kulisy obchodního domu. V jejich prostorách se také odehrála středeční tisková konference TV Nova k jarním pořadům hrané tvorby. Ústřední dvojici ztvární v novém seriálu Adam Vacula a Marta Dancingerová.

Kdo hraje Mikeše v seriálu Jedna rodina : Pavel Zedníček: Já jsem takovej ten dědek, ale vlastně pozor, mně se nesmí říkat dědek, já jsem Bob. On je tam ten malej Mikeš, teda on se jmenuje Lukáš, ale pro nás je to Mikeš. Ten je skvělej, jemu je sedm měsíců a už je to hotovej herec!

Tenkrát ovšem netušil, že k plnění slibu dojde právě ve chvíli, kdy bude v relativně čerstvém a spokojeném vztahu s Lejdy (Eva Holubová). Jak všichni vědí, Mrak (Petr Čtvrtníček) sliby obvykle plní.

Domáckými podobami jména jsou Eli, Elis, Elza, Líza aj. Jméno Eliška se užívá i na Slovensku. Anglická verze je zmiňovaná Elizabeth nebo Alice.

Kdo hraje Mikeše

Obsazení filmu O statečném kováři

Pavel Kříž .. kovář Mikeš [22]
Martin Švéda .. Mikeš jako nejmladší
Karel Koubek .. Černý jezdec
Jaroslav Klenot .. zbrojnoš [47]
Jiří Klenot .. zbrojnoš [39]

Provided to YouTube by Universal Music Group Jedna rodina · Berenika Kohoutová Jedna rodina ℗ 2023 Universal Music s.r.o. Released on: 2023-05-19 Associated Performer, Singer: Berenika Kohoutová Producer, Associated Performer, Guitar, Keyboards, Vocals: Michal Pelant Associated Performer, Drums: Roman Vícha Associated …Tvůrci tak jasně dávají najevo, že dílem směřují k co nejširšímu diváckému spektru, kde by se měla najít každá generace. Prozatím osmidílný seriál Jedna rodina vychází z původního filmu Střídavka (2022), ke kterému psala scénář Lucie Konečná.

Seriál jedna rodina se odehrává a částečně natáčí také v Berouně. Co o tomto krásné středočeské městě víme Původní opevnění kolem Berouna se začalo stavět při jeho založení roku 1295 králem Václavem II.

Jak se dá říkat Eliška : Ela, Elča, Eli, Elí, Elina, Elinka, Elis, Elíza, Elka, Elík, Elísek.

Jak se anglicky řekne Eliška : Jméno Eliška se užívá i na Slovensku. Anglická verze je zmiňovaná Elizabeth nebo Alice. V němčině je jméno známé jako Elise, ve francouzštině jako Élise, v italštině jako Elisa.

Kdo hraje Mikeše V Jedna rodina

​Pavel Zedníček si práci s dětskými herci pochvaluje.

Obsah

Řada Díly Premiéra v ČR
První díl
1 24 3. ledna 2023
2 16 29. srpna 2023
3 52 2. ledna 2024

Jedna rodina – Série 3 (S03) (2024) | Tvůrci | ČSFD.

V kterém městě se točí seriál Jedna rodina : Seriál jedna rodina se odehrává a částečně natáčí také v Berouně.