Kdo hraje Sašu v jedné rodině?
Hlavní postavy

Tereza Kostková Petra Tejkalová (dříve: Holasová) – manželka Karla, matka Martiny a Vaška, exmanželka Filipa, dříve: vyráběla marmelády
Adam Mišík Dominik Franěk – partner Martiny a otec Žofinky
Vincent Navrátil MUDr. Medard Vodička – bratr Petra a primář na klinice My Baby (od 3. řady)

Berenika Kohoutová je podruhé těhotná: Hvězda Jedné rodiny ukázala bříško v novém klipu.Řeč je o herečkách Zuzaně Vejvodové a Saře Sandevě, které si v rolích Kláry a Báry v Jedné rodině nemohou přijít na jméno. Ve skutečnosti se ale herečky právě díky těmto rolím staly dobrými kamarádkami.

Kdo hraje Johana v jedne rodine : Berenika Kohoutová je podruhé těhotná: Hvězda Jedné rodiny ukázala bříško v novém klipu.

Kdo zpívá Jedna rodina

Provided to YouTube by Universal Music Group Jedna rodina · Berenika Kohoutová Jedna rodina ℗ 2023 Universal Music s.r.o. Released on: 2023-05-19 Associated Performer, Singer: Berenika Kohoutová Producer, Associated Performer, Guitar, Keyboards, Vocals: Michal Pelant Associated Performer, Drums: Roman Vícha Associated …

Kolik bude dilu jedne rodiny : Obsah

Řada Díly Premiéra v ČR
První díl
1 24 3. ledna 2023
2 16 29. srpna 2023
3 52 2. ledna 2024

„Johana se rozhodne odstěhovat z Prahy do Kamenice a začít žít úplně nový život, což se jí ve výsledku povede. Najde si spoustu nepřátel, ale i přátel. A zažije velké věci,“ prozradila webu nova.cz Sabina Rojková.

Obsah

Řada Díly Premiéra v ČR
První díl
1 24 3. ledna 2023
2 16 29. srpna 2023
3 52 2. ledna 2024

Kdy vyjde 3 série Jedna rodina

Jedna rodina – Série 3 (S03) (2024) | Tvůrci | ČSFD.

1. mise
Skladatel znělky Karel Kryl Václav Noid Bárta (+zpěv)
Úvodní znělka Morituri te salutant
Země původu Česko
Jazyk čeština

Seriál jedna rodina se odehrává a částečně natáčí také v Berouně.

Všech 78 dílů komediálního seriálu Jedna rodina najdete už teď na Voyo. 😍

Kolik dílů bude mít seriál Jedna rodina : Tvůrci tak jasně dávají najevo, že dílem směřují k co nejširšímu diváckému spektru, kde by se měla najít každá generace. Prozatím osmidílný seriál Jedna rodina vychází z původního filmu Střídavka (2022), ke kterému psala scénář Lucie Konečná.

Kolik dílů bude mít 1 mise : Epizody (42)

Hof a Hof (E01) 16,8%
Krutá volba (E03) 31,7%
Kdo s koho (E04) 37,9%
Dva proti všem (E05) 34,6%
Kariéra nebo dítě (E06) 38,1%

Kdo zpívá znělku Hvězdy nad hlavou

Hvězdy nad hlavou
Hrají Tereza Kostková Roman Zach Roman Vojtek Filip Antonio Pavel Zedníček Jitka Smutná Bolek Polívka Veronika Khek Kubařová Alena Mihulová Kateřina Marie Fialová Veronika Žilková Václav Kopta Amelie Pokorná
Skladatel znělky Jan P. Muchow Elizabeth Kopecká
Úvodní znělka „Hvězdy nad hlavou“ – Zaelbeth


V lednu 2023 byl seriál po dvou řadách zrušen.Bylo odvysíláno 75 epizod rozdělených do 2 sérií. Profilovou stránku seriálu si zobrazilo 62 985 návštěv.

Kolik dilu mají Hvezdy nad hlavou : Za vznikem seriálu stojí producenti Tomáš Hoffman, Jana Gospičová a režiséři Martin Kopp a David Laňka. Seriál, sestávající ze šestnácti dílů, se natáčel v létě a na podzim roku 2020 v exteriérech na Rokycansku. Seriál měl premiéru na televizi Prima dne 30. srpna 2021 v hlavním vysílacím čase.