Kdo vyhrál nejvíc Grammy?
Beyoncé si v rámci cen Grammy dosud vysloužila celkem osmdesát osm nominací, čímž je nejčastěji nominovanou interpretkou v historii. Zároveň je s dvaatřiceti oceněními držitelkou největšího počtu vítězství na Grammy. Nikdy však nezískala cenu za album roku, přestože byla v této kategorii nominována celkem čtyřikrát.Cena Grammy (anglicky Grammy Award) je každoroční ocenění udělované Národní akademií hudebního umění a věd ve Spojených státech amerických za výjimečné úspěchy v hudebním průmyslu. Původně se nazývalo Gramophone Awards. Ocenění je udělováno od roku 1958, v současnosti ve sto deseti kategoriích napříč hudebními žánry.Americké hudební ceny Grammy už znají své majitele. Nejvíc, celkem pět, si jich ze slavnostního večera odnesla 18letá zpěvačka a skladatelka Billie Eilish. Zvítězila ve všech čtyřech hlavních kategoriích: nejlepší album roku, nejlepší píseň, nejlepší nahrávku a objev roku.

Kdy jsou Grammys : Předávání cen Grammy 2024 se uskuteční 4.

února v 2:00 hod. našeho času) v Crypto.com Arena v Los Angeles.

Kolik má Adele Grammy

Pět cen Grammy, včetně vítězství v prestižních kategoriích album, nahrávka či píseň roku, získala britská zpěvačka Adele.

Kolik má dětí Beyoncé : Zpěvačce pomáhá s péčí o její tři děti celkem šest chův. Rodiče si tak prý s dětmi jen hrají nebo se s nimi mazlí. Veškeré náročnější činnosti jsou však na chůvách, přiznala kdysi Beyoncé v rozhovoru pro magazín OK!.

Uspět ale mohou i známější jména jako Miley Cyrus, Billie Eilish, Taylor Swift a další. Rekord v počtu ocenění Grammy drží Beyoncé, která má doma už 32 malých gramofonů.

Za svou kariéru vydala několik studiových alb, za které obdržela přes desítku cen Grammy. Stala se i nejmladší držitelkou této ceny v kategorii Album roku.

Kde se koukat na Grammy 2024

The 2024 GRAMMYs will air live on the CBS Television Network and stream on Paramount+.Zároveň je dle Guinnessovy knihy rekordů jediným žijícím umělcem, který měl kdy v hitparádě US Billboard 200 celkem 10 alb zároveň. Kromě hudební kariéry si Taylor Swift vyzkoušela i roli herečky, i když většinou ve formě malých rolí.Beyoncé, zpěvačka s kreolskými kořeny, 4. září slaví své třiačtyřicáté narozeniny. Žije s rodinou v Kalifornii, ale v jejím srdci je stále rodný Texas a jeho specifická gastronomie, která odráží všechny tam žijící národnosti.

V roce 2024 odhalí ceny Grammy vítěze svého 66. ročníku v neděli 4. února na slavnostním ceremoniálu v Los Angeles.

Kolik má Miley Cyrus Grammy : Miley Cyrusová

Miley Ray Cyrus
Ocenění Time 100 (2014) Cena Grammy (2024)
Období 2001–dosud
Politická strana Demokratická strana
Nábož. vyznání křesťanství

Kdy budou Grammy 2024 : V roce 2024 odhalí ceny Grammy vítěze svého 66. ročníku v neděli 4. února na slavnostním ceremoniálu v Los Angeles.

Kolik alb vydali Rolling Stones

Diskografie kapely The Rolling Stones sestává z 30 studiových alb, 26 živých (live) alb, 33 kompilačních alb, 3 EP alb a 127 singlů.

Beyoncé
Manžel(ka) Jay-Z (od 2008)
Děti Blue Ivy, Rumi Carter, Sir Carter
Rodiče Mathew Knowles a Tina Knowles
Příbuzní Solange Knowlesová (sourozenec) Angela Beyince (bratranec)

Po celý rok 2015 zpěvačka Beyoncé a její manžel rapper Jay-Z bydleli v luxusní rezidenci ležící ve čtvrti Holmby Hills v Los Angeles. Dům disponující 1.487 m2 podlahové plochy se sedmi ložnicemi a devíti koupelnami si pronajímali za 150.000 dolarů měsíčně.

Za co dostala Miley Cyrus Grammy : Miley Cyrus získala první Grammy ve své kariéře za nejlepší popový sólový počin a nahrávku roku za chytlavou skladbu „Flowers“, která na rozdíl od Grammy za píseň roku oceňuje nejen autory písní, ale také producenty.