Kdy bude HBO Max v Česku?
HBO Max končí. Těšit se můžeme na službu Max, která dorazí 21. května a hned od začátku nám nabídne dva tarify, ke kterým bude možné dokoupit sportovní doplněk.Max nahradí HBO Max už v květnu 2024

Loňské propojení streamovacích služeb HBO Max a Discovery+ se u nás definitivně projeví 21. května 2024, kdy se z HBO Max stane nová streamovací služba s jednoduchým názvem Max.Pojďme se podívat, kolik nás nové předplatné bude stát. Měsíc HBO Max nás za současných podmínek vyjde na 199 korun. Roční akční cena pak vyjde na 1 590 korun. Měsíční předplatné pak stojí okolo 133 korun.

Kolik se plati za HBO Max : HBO Max stojí 199 Kč za měsíc. Když si ale pořídíte roční předplatné za 1 590 Kč a zaplatíte předem, ušetříte 33 % – tedy dostanete 12 měsíců zábavy za cenu 8. Můžu si změnit nebo zrušit předplatné Ano, mezi měsíčním a ročním předplatným můžete přepínat.

Proč mi nejde HBO Max

Ujistěte se, že máte nejnovější verzi aplikace HBO Max. Jednoduše otevřete obchod s aplikacemi ve svém zařízení, vyhledejte aplikaci HBO Max a zjistěte, zda je k dispozici aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace aplikace, stáhněte ji a zkuste streamovat znovu.

Kde stáhnout aplikaci HBO Max : Instalace: V telefonu nebo tabletu se systémem Android otevřete Obchod Play a vyhledejte aplikaci HBO Max a stáhněte ji. Přihlaste se nebo se zaregistrujte: Otevřete aplikaci HBO Max a vyberte možnost Přihlásit se nebo Zaregistrovat se.

Váš účet může mít až 5 profilů pro děti a dospělé, kteří jsou součástí vaší nejbližší rodiny nebo domácnosti. Díky profilům budete mít přehled o tom, na co jste se dívali (Pokračovat ve sledování) a na co byste se chtěli podívat (Můj seznam).

Základní verze Basic vychází na 199 Kč měsíčně, předplatné Standard stojí 259 Kč měsíčně a nejvyšší varianta Premium 319 Kč měsíčně. Zkušební dobu už Netflix zdarma nenabízí, ale své předplatné můžete kdykoliv zrušit.

Jak na HBO Max zdarma

Většina poskytovatelů HBO Max nenabízí bezplatné zkušební období novým předplatitelům. Pokud je u předplatného nebo propagační nabídky možnost bezplatného zkušebního období, uvidíte nabídku při registraci. Během bezplatného zkušebního období můžete sledovat online cokoli z HBO Max.Váš účet může mít až 5 profilů pro děti a dospělé, kteří jsou součástí vaší nejbližší rodiny nebo domácnosti. Díky profilům budete mít přehled o tom, na co jste se dívali (Pokračovat ve sledování) a na co byste se chtěli podívat (Můj seznam).Ujistěte se, že máte nejnovější verzi aplikace HBO Max. Jednoduše otevřete obchod s aplikacemi ve svém zařízení, vyhledejte aplikaci HBO Max a zjistěte, zda je k dispozici aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace aplikace, stáhněte ji a zkuste streamovat znovu.

Stačí přejít na stránku HBOMax.com a vybrat možnost Přihlásit se nebo Zaregistrovat se (vpravo nahoře). Instalace: Na televizi Android TV otevřete Obchod Play a vyhledejte a vyberte aplikaci HBO Max.

Jaký je rozdíl mezi HBO GO a HBO Max : Původní HBO GO umožňovalo registraci 5 zařízení a sledování na 2 z nich zároveň. Nové HBO Max má umožnit neomezený počet registrovaných zařízení a souběžné streamování až na 3 z nich. Další vychytávkou, kterou Max nabízí, jsou uživatelské profily s obsahem na míru.

Kolik zařízení může být na Netflixu : Standardní (Standard) předplatné stojí 259 korun měsíčně a svým uživatelům umožňuje sledovat až na dvou zařízeních současně ve full HD. Premium stojí 319 korun měsíčně a zajistí vám přístup ke knihovně Netflixu na čtyřech zařízeních současně ve Full HD a Ultra HD (4K) rozlišení.

Kolik stojí Netflix na rok 2024

Kolik stojí Netflix

Členství Basic Standard
Rozlišení HD (720p) Full HD (1080p)
Počet zařízení 1 2
Cena Netflixu za měsíc 199 Kč 259 Kč
Cena Netflixu na rok 2 388 Kč 3 108 Kč

9. 4. 2024

Kolik Disney+ stojí Předplatné Disney+ stojí 239 Kč měsíčně nebo 2 390 Kč ročně. Jaká zařízení jsou podporována Disney+ lze sledovat na mobilních zařízeních, v internetových prohlížečích, na herních konzolích, set-top boxech a smart televizorech.Ujistěte se, že máte nejnovější verzi aplikace HBO Max. Jednoduše otevřete obchod s aplikacemi ve svém zařízení, vyhledejte aplikaci HBO Max a zjistěte, zda je k dispozici aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace aplikace, stáhněte ji a zkuste streamovat znovu.

Kdo se dívá HBO Max : Když otevřete aplikaci HBO Max, stane se následující: Televize nebo počítač: Pokud byl posledním aktivním profilem profil pro dospělé, zobrazí se po otevření HBO Max obrazovka „Kdo se dívá “. Pokud byl při vypnutí aplikace aktivní Dětský profil, otevře se HBO Max v tomto profilu.