Kdy Nanaset sérum na pleť?
Sérum patří na vyčištěnou pleť a nanáší se před hutnějšími látkami a hydratačními krémy. Většinou obsahují vysokou koncentraci aktivních látek, které pronikají hluboko do pleti.Jak pleťové sérum nanášet Na pleť obličeje, krku a dekoltu vždy naneste malé množství séra, jemně ho rozetřete a nechte vstřebat. Asi za 1 minutu pak aplikujte denní nebo noční krém jako obvykle.Nejdůležitější je, pleť dobře vyčistit, aby účinné látky přešly do nižších vrstev pokožky. Poté nanést sérum, jemně do pokožky vmasírovat a nechat vsáknout. Na závěr aplikovat denní či noční krém a hotovo! Pozor však, pokud máte sérum určené na den s vysokým UV faktorem, nepoužívejte ho na noc.

Co prvni sérum nebo krém : Bez ohledu na to, jaký typ séra používáte, ujistěte se, jaká je jeho konzistence a aplikujte je od nejlehčího po nejhustší, přičemž olejová séra aplikujte vždy až po denním krému.

Jak se nanasi sérum

Naneste sérum na řasy

Sérum na podporu růstu řas se nanáší úplně stejně, jen to není taková “piplačka”. Štěteček jednoduše přiložíte těsně nad kořínky vašich řas a od vnitřního koutku k vnějšímu jedním tahem naneseme sérum.

Kdy se dává vitamín C na pleť : Fakt: Aplikujte sérum s vitamínem C před hydratačním krémem

Po vyčištění pleti cleanserem a použití toneru, naneste jemnou vrstvu séra. Vmasírujte jej do pokožky, používejte ráno a večer před nanesením hydratačního krému, abyste docílili maximálních benefitů vitamínu C.

JAK a KDY SÉRUM APLIKOVAT Pro maximální účinky je obecně doporučeno používat sérum pravidelně 2x denně na očištěnou pleť před aplikací krému.

sérum s kyselinou hyaluronovou aplikujte pravidelně, vždy ráno a večer na odlíčenou pleť pro maximální účinnost naneste na pleť po zaschnutí séra vysoce vyživující hydratační krém HYDRATATION CREAM s kyselinou hyaluronovou, mořským kolagenem, extraktem z Aloe vera, arganovým a konopným olejem.

Jak Nanaset sérum

Naneste sérum na navlhčenou pleť

Konečky prstů sérum jemně vmasírujte do pleti obličeje, ale také do oblasti dekoltu a krku. Sérum nejlépe hydratuje, když je pleť vlhká. Před nanesením dalšího přípravku vyčkejte alespoň 60 sekund, než se hydratační sérum vstřebá.Zpravidla je vhodné sérum používat jednou až dvakrát denně při vaší běžné beauty rutině. Jde o krok, který následuje po čištění a tonizaci pleti. Po jemném nanesení malého množství séra, které zahřejete v dlaních a jemně zapracujete vklepáváním do pokožky krku a obličeje, je důležitá malá pauza.Jak a kdy sérum s vitamínem C nanášet

Názory se různí. Někteří odborníci tvrdí, že je lepší nanášet večer, protože účinná složka může lépe redukovat poškození pleti sluncem. Jiní se přiklánějí k tomu, že aplikace ráno zvyšuje antioxidační ochranu pleti a pomáhá pleť chránit proti UVA paprskům.

Sérum s vitaminem C můžete používat jednou nebo dvakrát denně – ráno a večer. Pokud se rozhodnete sérem šetřit, zařaďte ho do ranní péče o pleť. Poskytne vám výživu a ochranu po celý den. Sérum nanášejte vždy na vyčištěnou pleť.

Na co je pleťové sérum : Liftingová séra vypínají pleť, zlepšují kontury obličeje a podporují pružnost a elasticitu pokožky. Zklidňující séra jsou vhodná pro přecitlivělou a podrážděnou pokožku, hydratační pro lepší obsah vlhkosti v pleti a proti jejímu vysychání.

Co se nesmí po aplikaci kyseliny hyaluronové : Vyhněte se užívání aspirinu, nesteroidních antirevmatik. Je také vhodné se 1 – 2 dny po aplikaci vyvarovat přílišné tělesné námahy. Do týdne po aplikaci výplní je vhodné vyvarovat se masáží obličeje a jiných kosmetických ošetření obličeje. Po dobu 6 hodin omezte výraznější mimiku v ošetřené oblasti.

Kdy uzivat kyselinu hyaluronovou

Doporučujeme užívat kapsli kyseliny hyaluronové ráno pro správnou funkci kloubů a prevenci zánětů. Preventivní užívání je vhodné především pro ty, co často trpí na záněty kloubů.

Pleť kolem třicítky začíná projevovat první známky únavy (u sušší pleti zpravidla dříve), první vrásky, vyžaduje hlubší hydrataci, a v tento moment tedy začíná být pravidelné užívání sér na místě.Benefity pleťových sér

Sérum na obličej má tak vysokou koncentraci aktivních látek, jakou byste v krémech našla jen stěží. V porovnání s krémy má i menší molekuly, takže dokáže proniknout hlouběji do kůže, kde odvede svou práci. Proto jsou jeho účinky často vidět už po několika dnech používání.

Co kombinovat s vitaminem C : Vitamín C se dobře snáší i s většinou dalších kosmetických složek, nejlépe však funguje v kombinaci s vitamínem E a B a také kyselinou hyaluronovou. Naopak je třeba opatrnost při kombinování produktů s kyselinami AHA a BHA a s vitamínem A (retinolem).