Kdy pouzivat sérum s kyselinou hyaluronovou?
sérum s kyselinou hyaluronovou aplikujte pravidelně, vždy ráno a večer na odlíčenou pleť pro maximální účinnost naneste na pleť po zaschnutí séra vysoce vyživující hydratační krém HYDRATATION CREAM s kyselinou hyaluronovou, mořským kolagenem, extraktem z Aloe vera, arganovým a konopným olejem.Vyhněte se užívání aspirinu, nesteroidních antirevmatik. Je také vhodné se 1 – 2 dny po aplikaci vyvarovat přílišné tělesné námahy. Do týdne po aplikaci výplní je vhodné vyvarovat se masáží obličeje a jiných kosmetických ošetření obličeje. Po dobu 6 hodin omezte výraznější mimiku v ošetřené oblasti.Sérum nanášejte vždy na důkladně vyčištěnou pleť před aplikací krému. Ideální množství je 3 až 5 kapek pro oblast tváře, krku a dekoltu. Pokud má sérum pipetku, nikdy se jejím koncem nedotýkejte pleti. Konečky prstů produkt jemně vklepávejte do pokožky.

Jak správně používat sérum na obličej : Jak pleťové sérum nanášet Na pleť obličeje, krku a dekoltu vždy naneste malé množství séra, jemně ho rozetřete a nechte vstřebat. Asi za 1 minutu pak aplikujte denní nebo noční krém jako obvykle.

Kdy aplikovat kyselinou hyaluronovou

Moment po sprše a koupeli je moment kdy je vaše pokožka připravená pohltit větší množství vlhkosti. Molekuly kyseliny hyaluronové absorbují vlhkost z vaší pokožky a transportují ji do hlubších vrstev. Pokožku pouze usušte jemnými pohyby pomocí ručníku a okamžitě aplikujte hyaluronové sérum.

Jak kombinovat kyselinu hyaluronovou a retinol : Retinol a kyselina hyaluronová – vedlejším účinkem retinolu může být loupání nebo šupinatění pleti. Pokud se vám tohle děje, po aplikaci retinolu dvacet minut počkejte, a pak si naneste krém s kyselinou hyaluronovou. Pleť budete pak mít zároveň omlazenou a hydratovanou.

Před aplikací kyseliny hyaluronové do rtů

Přibližně 7-10 dní před zákrokem se doporučuje vynechat léky na ředění krve. Konzultaci a zákrok je možné domluvit na ten samý den. S lékařkou proberete, co vás na tvaru vašich rtů nejvíce trápí, ona navrhne řešení a následně je možné přistoupit k samotnému zvětšení rtů.

Doporučujeme užívat kapsli kyseliny hyaluronové ráno pro správnou funkci kloubů a prevenci zánětů. Preventivní užívání je vhodné především pro ty, co často trpí na záněty kloubů.

V jakém pořadí nanášet séra

Bez ohledu na to, jaký typ séra používáte, ujistěte se, jaká je jeho konzistence a aplikujte je od nejlehčího po nejhustší, přičemž olejová séra aplikujte vždy až po denním krému. Rozhodnete-li se séra vrstvit, hydratační sérum aplikujte vždy až po ošetřujícím séru.Jak hydratovat pleť

 • Pijte dostatek tekutin. Čistá voda je nejjednodušším a nejdostupnějším způsobem, jak docílit krásné pleti.
 • Používejte přírodní hydratační krémy.
 • Zařaďte do své péče oleje.
 • Vyhýbejte se dráždivé kosmetice.
 • Nezapomínejte na opalovací krém.
 • Vyzkoušejte hydratační pleťové masky.

Bez ohledu na to, jaký typ séra používáte, ujistěte se, jaká je jeho konzistence a aplikujte je od nejlehčího po nejhustší, přičemž olejová séra aplikujte vždy až po denním krému.

Ve skutečnosti bylo prokázáno, že vnější lokální aplikace vitamínu C napomáhá chránit pokožku proti UVA paprskům a zároveň pomáhá zvýšit antioxidační ochranu a účinky v pleti. Doporučujeme aplikovat sérum s vitamínem C ráno před nanesením Vašeho každodenního SPF krému.

Kdy užívat kyselinu hyaluronovou : Doporučujeme užívat kapsli kyseliny hyaluronové ráno pro správnou funkci kloubů a prevenci zánětů. Preventivní užívání je vhodné především pro ty, co často trpí na záněty kloubů.

Co se nesmi kombinovat s retinolem : Retinol se nesmí kombinovat s jinými exfoliačními kyselinami – ty jsou známé také jako AHA nebo BHA kyseliny. Nejznámějšími AHA kyselinami jsou kyselina glykolová a kyselina mléčná. V kosmetice se používá pouze jedna kyselina BHA – kyselina salicylová.

Jak často aplikovat kyselinu hyaluronovou

Jak často V současnosti se nejčastěji podává kyselina hyaluronová formou třech injekcí do kloubu s rozestupem mezi jednotlivými dávkami. Možné je rovněž podání pouze jedné injekce se zvýšenou dávkou kyseliny hyaluronové. Při léčbě artrotických stavů je schváleno použití jedenkrát za šest měsíců (obvykle 1x za 1 rok).

Ano, botulotoxin je sice opravdu toxin, ale při minimálních dávkách, které aplikujeme, je velmi bezpečný. Kyselina hyaluronová v neprofesionálních rukách je naopak mnohem nebezpečnější a může způsobit závažné problémy, jako například nekrózu.SKINCARE RUTINA PÉČE O PLEŤ V 7 KROCÍCH

 • Domů
 • Krok 1: Vyčištění pleti.
 • Krok 2: Tonizace pleti.
 • Krok 3: Pleťové sérum.
 • Krok 4: Oční krém.
 • Krok 5: Pleťový krém.
 • Krok 6: Pleťový olej.
 • Krok 7: Ochrana pleti s SPF.

Kdy hydratovat pleť : Pleť je potřeba hydratovat v každém ročním období, ať je zima a mráz nebo parné léto. Po pořádné dávce vody pokožka volá obzvlášť tehdy, kdy se musí vypořádat s náročnými vnějšími vlivy, například po opalování. Hydratační produkty můžete aplikovat klidně i několikrát denně.