Kolik má Metallica alb?
Metallica doposud vydala deset studiových alb, čtyři živá alba, šest EP, dvacet pět videoklipů a šestačtyřicet singlů. Skupina vyhrála deset cen Grammy a jako jediné kapele v historii se jí podařilo bodovat v albovém žebříčku Billboard 200 na prvním místě s pěti po sobě následujícími alby.Kapele k tomu přitom stačilo o dvanáct koncertů méně než Stounům, tedy 526. Až na sedmnácté příčce žebříčku je METALLICA, s 468 koncerty, s téměř osmi a půl milionovou návštěvností a výdělkem přesahujícím 432 milionů dolarů.James HetfieldMetallica / Zpěvák

Metallica je považována za jednu z nejvýraznějších kapel ovlivňující hudební scénu od 80. let. Vznikla v roce 1981 v Kalifornii, jádro skupiny tvoří bubeník Lars Ulrich, zpěvák a doprovodný kytarista James Hetfield a sólový kytarista Kirk Hammett.

Jak zemrel Cliff Burton : Silniční dopravní nehodaCliff Burton / Příčina úmrtí

Cliff zemřel 27. Září 1986 při autobusové nehodě ve Švédsku. Na cestě ze Stockholmu do Kodaně dostal autobus Metallicy smyk a převrátil se, Lars a Cliff vyletěli ven oknem, avšak na Cliffa se náhle celý autobus převrátil a okamžitě jej usmrtil, bylo mu 24 let… Pohřeb se konal 7.

Kolik alb má Taylor Swift

Zároveň je dle Guinnessovy knihy rekordů jediným žijícím umělcem, který měl kdy v hitparádě US Billboard 200 celkem 10 alb zároveň. Kromě hudební kariéry si Taylor Swift vyzkoušela i roli herečky, i když většinou ve formě malých rolí.

Kolik má Adele Grammy : Pět cen Grammy, včetně vítězství v prestižních kategoriích album, nahrávka či píseň roku, získala britská zpěvačka Adele.

Radnice za koncert zaplatí 700 tisíc korun. To je podle Charváta výrazně nižší částka, než jakou si skupina účtuje za vystoupení na festivalech. Důvodem je prý kladný vztah zpěváka Josefa Vojtka k městské části.

Začněme však od těch střídmějších. Běžná cena za hodinové vystoupení hudebních kapel se pohybuje v řádech desetitisíců. Tohoto pravidla se drží například Eva a Vašek, kteří si jako standardní taxu účtují kolem 35 tisíc korun. Eva a Vašek inkasují za vystoupení kolem 30 tisíc korun.

Jak se jmenuje frontman kapely

Frontman je člen(ka) hudební skupiny (obvykle jím bývá hlavní zpěvák skupiny, anglicky lead vocalist), který svým výkonem strhává publikum, je zodpovědný za image skupiny, je mediálně nejznámější a nejvyhledávanější. Často je také autorem písní, to však není pravidlem.Michal Malátný, vlastním jménem Michal Novotný, (* 30. června 1970 Jičín) je český zpěvák, frontman populární české skupiny Chinaski a příležitostný herec.Ariana Grande | 10 alb | GRAMODESKY.CZ.

Americké hudební ceny Grammy už znají své majitele. Nejvíc, celkem pět, si jich ze slavnostního večera odnesla 18letá zpěvačka a skladatelka Billie Eilish. Zvítězila ve všech čtyřech hlavních kategoriích: nejlepší album roku, nejlepší píseň, nejlepší nahrávku a objev roku.

Kolik bere Lucie Bílá za koncert : LUCIE BÍLÁ – 250 000 Kč

Je to zpěvačka, která umí za koncertní turné vydělat i 5 milionů korun. Její roční příjem se pohybuje kolem 10 milionů.

Kolik stojí kapela Lucie : Zpěváci interpreti honoráře. Tajný ceník českých celebrit: Kdo vám zazpívá za babku a cesťák Zatímco Kryštof se sedmi členy si účtuje dva a půl milionu korun, Lucie se čtyřmi členy si říká o miliony tři. Premiéra klipu kapely Kryštof dnes na Óčku!

Kolik si berou Chinaski za koncert

Král diskoték Michal David by vás ale už vyšel na 180 tisíc a Meky Žbirka na 140 tisíc korun. Za legendu osmdesátých let Standu Hložka byste museli z kapsy vypláznout 33 tisíc. Z kapel jsou nejdražší Olympici, kteří stojí stejně jako Dyk s B-Side Bandem, Chinaski si údajně říkají o čtvrt milionu.

Vstupné do 21:00 hod. za 100 Kč. Akce se bude konat podle aktuálně platných nařízení vlády.Stránka · Hudebník / kapela

jako Vojtěch Dyk. B-Side Band jako B-Side Band. Všichni v různých hudebních projektech. Sledovat nás můžete na oddělených profilech DYK a B SIDE BAND.

Co znamená Mňága : V květnu 1987 se dali dohromady bývalí členové valmezského undergroundu Slepé střevo a pod názvem Mňága a Žďorp (což v lokálním slangu znamená „sračka a krám“) už o měsíc později vystoupili na Valašském špalíčku.