Kolik se plati zaloha u cedoku?
Čedok. Záloha ve výši 5% z celkové ceny zájezdu platí pro termíny od 1. 11. 2023 do 31.Platební podmínky CKF má právo na zaplacení ceny zájezdu před poskytnu- tím zájezdu a zákazník je povinen cenu zájezdu před jeho poskytnutím uhradit. U leteckých zájezdů z katalogu je zákazník povinen zaplatit zálohu ve výši 5 000 Kč za osobu. Tato záloha je splatná při uzavření cestovní smlouvy.

  • Způsoby platby. Platit můžete kartou online, bezhotovostním převodem nebo v hotovosti na pobočce.
  • Zálohy a doplatky. Jak bude platba rozdělena, určuje typ zájezdu a období, kdy ho rezervujete.
  • Časté dotazy. Mrkněte na nejčastější dotazy a odpovědi, než budete telefonovat…

Za jakých podmínek musí zákazník platit storno poplatky odstupné v případě že odstoupí od smlouvy : Pokud je zájezd zrušen z důvodu rozhodnutí zákazníka i přesto, že konání zájezdu nic nebrání, vzniká zákazníkovi povinnost zaplatit odstupné (storno poplatek), bylo-li dohodnuto. Výše odstupného je sjednána ve smlouvě, potvrzení o zájezdu či všeobecných obchodních podmínkách pořadatele.

Kam léta Cedok

Objevte svět bez mezipřistání!

Oživte své sny o dokonalé dovolené s Čedokem v tropickém ráji. Jako jediní vás vezmeme do Thajska, Keni, Dominikány, na Srí Lanku či Zanzibar na palubě nejmodernějších letadel Boeing 787 Dreamliner z Prahy a Brna bez mezipřistání.

Kdo vlastní cestovní kancelář Čedok : čedok dnes

V roce 2016 se majoritním vlastníkem stává největší polská cestovní kancelář Itaka. Dochází ke stabilizaci společnosti a pod vedením nového majoritního akcionáře začíná nová expanze Čedoku.

Zájezdy Last minute doporučujeme : nejméně týden i více dní před odletem, vybírejte si hotely a destinace které se Vám líbí a my Vám pohlídáme cenu a volné kapacity. Rezervace bývá většinou pár hodin nebo 1 den. S klienty jsme ve stálém spojení a sledujeme vývoj ceny a počet volných míst.

V případě, kdy tě limituje třeba práce nebo partner, je nejvýhodnější nakupovat letní dovolenou už na podzim, případně pod stromeček nebo nejpozději do 31. ledna následujícího roku. Některé z cestovních kanceláří nabízejí výhodný nákup třeba až do 28.2. Omrkni nabídku třeba od Fischer nebo Exim tours.

Kolik stojí pojištění storna zájezdu

Kolik pojištění stojí

V případě, že si vyberete variantu Storno, zaplatíte pouze 4 % z ceny zájezdu, letenky, ubytování apod. U varianty Storno Plus, kdy můžete zrušit cestu také kvůli potížím osob, které s Vámi neměly cestovat, bude pojištění stát 7 % z celkové ceny služeb.Ceny rychle rostou jak u nás, tak i v zahraničí, proto pár tipů jak na levnější dovolenou se může hodit.

  1. Cestujte na vlastní pěst bez cestovky.
  2. Využijte své zaměstnanecké benefity na platbu ubytování
  3. Sjednejte si výhodné cestovní pojištění
  4. Pro nákup letenky využijte srovnávače cen letenek.

V případě, že si vyberete variantu Storno, zaplatíte pouze 4 % z ceny zájezdu, letenky, ubytování apod. U varianty Storno Plus, kdy můžete zrušit cestu také kvůli potížím osob, které s Vámi neměly cestovat, bude pojištění stát 7 % z celkové ceny služeb.

Zrušit zájezd, resp. odstoupit od uzavřené smlouvy s cestovní kanceláří může ještě před jeho zahájením jak zákazník, tak pořadatel zájezdu. V jeho případě je to ale možné pouze tehdy, když dojde ke zrušení celého zájezdu nebo porušil-li zákazník nějakou svou povinnost, například nezaplatil sjednanou cenu.

Jak dlouho trvá cesta do Ománu : Co potřebujete vědět o letu do Ománu

Jednosměrný let trvá průměrně 10 hodin 5 minut a zpáteční let stojí 35 318 Kč. Maskat je město v Ománu, do kterého naši zákazníci létají nejraději.

Jak dlouho trvá let do Keni : Nejrychlejší let Česká republika–Keňa trvá 31hod 00min (Praha Letiště Václav Havel–Nairobi Jomo Kenyatta Mezinárodní letiště).

Kolik vydelava cestovni kancelar

Průměrný plat na pozici. Pracovník cestovní kanceláře je 26 700 Kč Při práci na plný úvazek je hodinová mzda 150 Kč . Průměrná čistá mzda pracovníka cestovní kanceláře vychází na 22 168 Kč.

Většina pracovníků, kteří pracují jako Pracovníci cestovního ruchu , má v roce 2024 plat 16 799 Kč až 26 290 Kč měsíčně. Měsíční mzda pracovníků, kteří pracují jako Pracovníci cestovního ruchu na nejnižší úrovni, je od 16 799 Kč do 23 289 Kč. Po získání 5 let zkušeností bude příjem od 17 315 Kč do 24 037 Kč měsíčně.Zájezdy Last minute doporučujeme : nejméně týden i více dní před odletem, vybírejte si hotely a destinace které se Vám líbí a my Vám pohlídáme cenu a volné kapacity. Rezervace bývá většinou pár hodin nebo 1 den. S klienty jsme ve stálém spojení a sledujeme vývoj ceny a počet volných míst.

Jak se plati last minute : Nákup dovolené na splátky

Každý zájezd, který je objednán déle než 30 dnů před termínem realizace je možno hradit minimálně ve dvou splátkách. Zpravidla platí, že při objednání zájezdu je splatných 25-50% z ceny a doplatek nejpozději 30 dnů před odletem.