Kolik stojí aktualizace pohody?
Ceník licencí POHODA

Varianty Cena bez DPH Cena s DPH
POHODA Lite daňová evidence 4 980,00 6 026,00
POHODA Standard daňová evidence, sklady, mzdy 8 980,00 10 866,00
POHODA Profi účetnictví 12 980,00 15 706,00
POHODA Premium účetnictví, sklady, mzdy 16 980,00 20 546,00

Pod volbou Nápověda/Automatické aktualizace se nachází nastavení pro zjišťování nových verzí. Volba je přístupná pouze Adminovi a uživatelům, kteří mají oprávnění Automatické aktualizace.Pokud chcete zjistit verzi a variantu programu POHODA, je nutné v ekonomickém systému POHODA v nabídce Nápověda zvolit povel O aplikaci. Zde najdete informace o produktu, vlastníkovi licence a další údaje.

Jak aktivovat pohodu : Aktivaci programu POHODA můžete také provést tak, že v průvodci aktivací zvolíte možnost „Aktivovat zasláním dopisu poštou“. Prostřednictvím průvodce bude vygenerována žádost o aktivační klíč, kterou zašlete na adresu firmy STORMWARE s.r.o. Na základě této žádosti Vám bude do 15 dnů zaslán aktivační klíč.

Kolik stojí Money S3

Money S3 – komplety pro podvojné účetnictví i daňovou evidenci

Komplet Obsahuje Další licence
Money S3 Office Daňová evidence, podvojné účetnictví, fakturace, mzdy, a další. 2 990 Kč
Money S3 Premium Daňová evidence, podvojné účetnictví, fakturace, sklady (A+B), objednávky, mzdy, a další. 4 490 Kč

Jaký účetní program vybrat : Nejpopulárnějšími systémy v České republice jsou i nadále POHODA, HELIOS a Money. Aby správně fungovaly, musí běžet na Windows. Pro rok 2022 se předpokládá, že firmy budou více investovat do účetních softwarů. Dokonce i takové firmy, které si dělaly účetnictví samy, přejdou na účetní systémy.

Stažení nejnovějších dostupných aktualizací Androidu

 1. V zařízení přejděte do aplikace Nastavení.
 2. Klepněte na Systém. Aktualizace softwaru.
 3. Zobrazí se stav aktualizace. Postupujte podle pokynů na displeji.


Vrácení aktualizace systému Windows 11

 1. Otevřete nabídku Nastavení systému.
 2. Klikněte na položku Systém.
 3. Na pravé straně klikněte na stránku Obnovení. (
 4. V možnostech Obnovení v části Předchozí verze systému Windows klikněte na tlačítko Vrátit se.
 5. Vyberte některý z uvedených důvodů. (
 6. Klikněte na tlačítko Další.

Jak natáhnout Bankovní výpis do pohody

Nastavení automatického stahování spárování výpisů z účtu a odesílání hromadného příkazu z Pohody se nastavuje se nastavuje v Nastavení/Homebanking a následně ja pak službu potřeba přiřadit k účtu v Nastavení/Bankovní účty.Saldo v účetnictví udává výši pohledávky nebo závazku. Jde o tedy o rozdíl dvou účtů v rovnovážném stavu, na kterých se v účetním období pohybovalo větší množství přírůstků a úbytků.Po otevření vybrané účetní jednotky provedete samotné zálohování přes nabídku Soubor/Zálohování/Zálohovat. Název záložního souboru, který POHODA vytvoří, obsahuje datum a čas zálohy, název souboru (standardně IČ účetní jednotky) a účetní rok.

Instalace programu POHODA na nový počítač

Obchodní oddělení STORMWARE s.r.o. Pokud ještě nemáte vytvořenou registraci, pokračujte tlačítkem Registrovat účet POHODA. Po úspěšném přihlášení klikněte v pravo na tlačítko Instalační soubory ke stažení. Na otevřené stránce naleznete instalační soubory zakoupených produktů.

Jak aktualizovat Money S3 : AKTUALIZACE zahrnuje následující služby: Aktualizace online na internetu na zákaznickém portálu Money. Aktualizace na CD zdarma (na vyžádání) Telefonická podpora na čísle 549 522 503.

Co by měl umět účetní : Základem práce účetní je vyplňování nejrůznějších formulářů a hlášení a s tím spojené znalosti aktuální legislativy. Dále vedení účetnictví, pokladních knih a inventáře majetku. Nezbytné je účtování, sestavování uzávěrek, provádění kontrol a zpracování objednávek, kupních smluv, nabídek a podobně.

Jak změnit účetní rok v pohodě

Období účtování nastavíte v dialogovém okně Účetní období, které zobrazíte kliknutím na podtržený text Období, resp. povelem Záznam/Účetní období… V zobrazeném dialogovém okně zatrhnete volbu Hospodářský rok a zadáte datum počátku a datum konce hospodářského roku.

Instalace trvá 10 – 20 minut v závislosti na rychlosti a stabilitě připojení, ale běžně uživatelé aktualizují telefon přes noc.Řešení

 1. Ujistěte se, že jste připojeni k WLAN, a potom klepněte na Nastavení (Nastavení systému) > Systém (Všechna nastavení) > Systém > O telefonu ( Tablet ) > Aktualizace systému (Aktualizace systému). Chytrý telefon.
 2. Pokud je k dispozici nová verze softwaru, zařízení vás vyzve ke stažení a instalaci.

Jak aktualizovat Android na nižší verzi : Stažení nejnovějších dostupných aktualizací Androidu

 1. V zařízení přejděte do aplikace Nastavení.
 2. Klepněte na Systém. Aktualizace softwaru.
 3. Zobrazí se stav aktualizace. Postupujte podle pokynů na displeji.