Kolik stojí výpis z registru dlužníků?
Výpis Centrální evidence exekucí je možné získat pouze osobně. Lze jej získat přímo u Exekutorské komory ČR anebo na vybraných pobočkách České pošty.V případě, že si chcete zkontrolovat své dluhy, popřípadě dluhy třetích osob, je potřeba získat výpis informací z oficiálních databází:

 1. Centrální evidence exekucí (CEE)
 2. Bankovní registr klientských informací (BRKI)
 3. Nebankovní registr klientských informací (NRKI)
 4. Sdružení SOLUS.
 5. Finanční úřad.

Česká pošta na vybraných pobočkách poskytuje službu Výpis z Centrální evidence exekucí. K získání výpisu je nutné navštívit pouze přepážku disponující přístupem na CzechPOINT a dále zaplatit poplatek dle aktuálního ceníku.

Jak zjistit jestli jsem v registru dlužníků : Jak zjistíte, že máte záznam v SOLUSu Zjistit, zda jste vedeni v registru dlužníku není nic složitého. Na internetové stránce www.solus.cz stačí vyplnit formulář s žádostí o výpis z registru. Požadován bude i váš úředně potvrzený podpis, který si můžete nechat potvrdit na pobočce České pošty.

Jak zjistit všechny své dluhy

Spolehlivý zdroj informací a zároveň nejsnazší způsob, jak zjistit dluhy, nabízí registr exekucí, do něhož lze nahlédnout na Exekuceinfo.cz. Výpis s informacemi o dluzích, které jsou vymáhány v podobě exekuce, je k dispozici ihned, online a bez registrace. Zjistit dluhy zdarma není možné, poplatek stanovuje vyhláška.

Kde zjistit všechny své dluhy : První a jednou z nejoblíbenějších možností, jak zjistit své dluhy, je na většině pobočkách České pošty se službou Czech POINT. Na přepážce stačí požádat o výpis z Centrální evidence exekucí, který stojí v době, kdy píšeme tento článek, 50 Kč za jednu stránku.

První a jednou z nejoblíbenějších možností, jak zjistit své dluhy, je na většině pobočkách České pošty se službou Czech POINT. Na přepážce stačí požádat o výpis z Centrální evidence exekucí, který stojí v době, kdy píšeme tento článek, 50 Kč za jednu stránku.

Jak zjistit kde mám exekuci nebo dluhy

 1. Exekuční registr.
 2. Solus.
 3. Bankovní registr klientských informací
 4. Nebankovní registr klientských informací
 5. Sociální pojišťovna.
 6. Zdravotní pojišťovna.
 7. Finanční úřad.

Jak získat výpis z Centrální evidence exekucí

Údaje z centrální evidence exekucí je možné získat dvojím způsobem:

 1. elektronicky v podobě elektronického údaje na webu www.ceecr.cz (s registrací, nově také bez registrace) – jde o jediný a autentický zdroj.
 2. osobně v podobě ověřeného výpisu v sídle Komory v Praze nebo Brně nebo „na pobočkách České pošty“ s Czech POINT.

Kde a jak službu řešit

Elektronické údaje z Centrální evidence exekucí získáte na webových stránkách https://www.ceecr.cz/. Jde o jediný a autentický zdroj o pravomocných exekucích vedených podle exekučního řádu.Jak vysoké jsou dluhy zesnulého Výše zděděných dluhů pro vás nemusí být dlouho záhadou. Existuje totiž způsob, jak zjistit, jak vysoké dluhy po zesnulém jsou. O pomoc můžete požádat soudně pověřeného notáře, který poskytne soupis majetku i dluhů zůstavitele.

Data o půjčkách – i řádně splácených – evidují také Bankovní registr klientských informací (BRKI) a Nebankovní registr klientských informací (NRKI). Na stav svých dluhů se lidé můžou poptat u obou rejstříků přes jednu webovou stránku www.kolikmam.cz.

Jak najít informace o osobě : Poskytnutí výpisu údajů z registru osob obecním úřadem obce s rozšířenou působností, krajským úřadem nebo Ministerstvem vnitra je zpoplatněno následovně: zaplatíte za každou i započatou stránku 50 Kč. Výpis je generován zpravidla v rozsahu jedné resp. dvou stránek formátu A4.

Jak zjistit zda mám exekuce : Kde zjistit exekuce K evidenci exekucí slouží v Česku centrální evidence exekucí, které se lidově říká také registr exekucí. Ten spravuje Exekutorská komora České republiky a jedná se o veřejně přístupnou databázi. Obsahuje aktuálně probíhající exekuce, které jsou vedeny dle exekučního řádu.

Jak zjistit všechny svoje dluhy

Spolehlivý zdroj informací a zároveň nejsnazší způsob, jak zjistit dluhy, nabízí registr exekucí, do něhož lze nahlédnout na Exekuceinfo.cz. Výpis s informacemi o dluzích, které jsou vymáhány v podobě exekuce, je k dispozici ihned, online a bez registrace. Zjistit dluhy zdarma není možné, poplatek stanovuje vyhláška.

Po smrti člověka musí proběhnout dědické řízení. Je tomu tak i v případě, kdy zemřelý neměl žádný majetek. Pokud jste vypravitelem pohřbu nebo patříte do okruhu dědiců, měl by vás oslovit notář, který dědické řízení zpracovává. Není nastavena žádná lhůta, do kdy vás musí notář kontaktovat, obvykle to trvá 6 – 9 měsíců.Nejjednodušší způsob, jak zjistit, zda jste nezapomněli na nějakou ze svých půjček, stačí vyplnit registrační formulář, pak už snadno zakoupíte výpis v e‑shopu. Nejrychlejší možnost, jak se k výpisu z registru dostat – přístup vám bude umožněn okamžitě po připsání platby.

Jak se podívat do registru dlužníků : Komplexní kontrolu dluhů ve veřejných registrech, mezi které patří registr dlužníků, evidence exekucí a insolvenční rejstřík, je možné realizovat na webové stránce vypiszregistru.cz.