Kolik zaplatit Influencerovi?
Mikroinfluencerům (6 000-10 000 sledujících) můžete vydělat v průměru 88 dolarů za příspěvek. Influenceři s více než 100 000 sledujícími mohou očekávat výdělek 10 dolarů za každých 1 000 sledujících, které získají po. Influenceři mezi 250 000 a 500 000 mohou účtovat přibližně 670 dolarů za příspěvek.Stejně jako každý umělec si říká za svoje dílo jinou částku, tak stejným způsobem fungují influenceři. Každý člověk je jiný a každý influencer tedy přistupuje k tvorbě a spolupráci jinak. Cena za jeden příspěvek by se měla odvíjet cca 5-30 % z počtu sledujících. Ale to není zdaleka jediné kritérium.Často si influencer vydělává prostřednictvím takzvané affiliate spolupráce. Influencer propaguje konkrétní obchod, přičemž pokud si na něm zákazník nakoupí přes odkaz, který influencer nasdílí (případně použije jeho slevový kód), influencer získá finanční provizi.

Kdo platí Influencery : Kdo platí influencery

Influencery platí značky, které s nimi navazují spolupráci. Spolupráce s influencery může probíhat formou placené spolupráce nebo barterové spolupráce. Influencera můžete také pozvat na vámi pořádanou akci, ze které bude reportovat svým sledujícím (tj. také barter).

Jak vydelat peníze přes Instagram

Ano, na Instagramu můžete dostávat peníze následujícími způsoby:

  1. Vytvářet sponzorované příspěvky pro značky, které se chtějí dostat před vaše publikum.
  2. Stát se partnerem a vydělávat na provizích prodejem produktů jiných značek.
  3. Vytvořit a prodávat fyzický nebo digitální produkt nebo nabízet placenou službu.

Kolik si vydělávají Influenceři : Zahraniční to mají za jednu fotku.

Cena za tisíc zobrazení vás u mikro influencerů může vyjít na průměrných 1 000 Kč a cena za interakci pak vychází na něco přes 40 Kč. Makro influenceři oproti tomu vychází ve výsledcích levněji. Kolem 400 Kč za CPM a do 20 Kč za CPE.

V České republice se podle odbornice na influencer marketing Helene Nguyen pohybují příjmy influencerů ve vyšších řádech desetitisíců až stovek tisíc měsíčně dle počtu sledujících. Firmy, kterým influenceři propagují různé produkty (od plen, kosmetiky, aut, hotelů až po prací prášek), se začínají zajímat ale i o tzv.

Kolik se plati influencerům

Kolik si vydělali influenceři

Počet followerů Rozsah odměny
10-15 tisíc 10 000 Kč – 65 000 Kč
16-30 tisíc 2 000 Kč – 30 000 kč
30-60 tisíc 30 000 Kč – 90 000 Kč
60-100 tisíc 90 000 Kč – 120 000 Kč

Vybrat si můžete z řady balíčků Instagram sledujících: 100 Instagram followers za 69 Kč 300 Instagram followers za 119 Kč 500 Instagram followers za 179 KčKdo je influencer Za influencera je označován uživatel (především sociálních sítí), který svým vystupováním v internetovém světě dokáže ovlivnit chování dalších uživatelů internetu. Těchto uživatelů může být několik stovek, tisíců až milionů.

Přejděte na „Profil“ a klepněte na „Panel pro profesionály“. Pokud máte nárok na monetizaci, uvidíte tlačítko „Nastavení štítků“. Pokud ještě nemáte povolenou monetizaci, můžete o ni požádat přímo v aplikaci klepnutím na „Požádat o monetizaci“ a potom sledovat změny stavu na panelu pro profesionály.

Jak vydělávat na Reels : Instagram Reels

počet vydaných videí za určitou dobu, přidání obsahu na určité téma aj. I když se bonusový program za zhlédnutí Reels postupně ruší, tvůrci mohou dále vydělávat skrze štítky při živých vysíláních. Ty dávají divákům další možnost, jak tvůrcům za jejich práci poděkovat.

Kolik stojí spoluprace s Influencerem : Cena za tisíc zobrazení vás u mikro influencerů může vyjít na průměrných 1 000 Kč a cena za interakci pak vychází na něco přes 40 Kč. Makro influenceři oproti tomu vychází ve výsledcích levněji. Kolem 400 Kč za CPM a do 20 Kč za CPE.

Co vydělává nejvíce peněz

Nejlépe placené profese:

Řídící pracovníci letového provozu (192 130 Kč) Ředitelé velkých společností (139 385 Kč) Piloti (109 667 Kč) Techničtí a vědečtí náměstci (104 632 Kč)

Zahraniční to mají za jednu fotku.Pokud začnete spolupracovat s influencery, můžete díky tomu oslovit široké spektrum potenciálních zákazníků. Influenceři mají často vysoký počet sledujících, kterým mohou vaši značku představit. Tímto způsobem se vaše produkty nebo služby dostanou k lidem, kteří by o nich možná jinak nevěděli.

Kdo má nejvíce sledujících na Instagramu v ČR : Seznam českých instagramových účtů podle počtu sledujících

Pořadí v počtu sledujících Jméno (přezdívka) Počet sledujících
1. Petr Čech 2,6 mil.
2. Silvie Mahdal 2,4 mil.
3. Vladislava Galagan 1,8 mil.
4. Tomáš Chlup 1,5 mil.