Čím lze nahradit sýr Philadelphia?
Oba jsou hutné a krémové s vyšším obsahem tuku. Mascarpone je však vyrobeno pouze z vysokoprocentní smetany, na rozdíl od Philadelphie, která je ze smetany a mléka. První zmíněný sýr je tedy tučnější a více se hodí do krémových dezertů, jejichž typickým představitelem je italské tiramisu.je pomazánkové máslo. I na některých zahraničních stránkách jsem našla, že se to překládá jako cream cheese, tak bych zkusila toto. Díky moc za tipy a postřehy! Mně nejde ani tak o to Philadelphii za každou cenu nahradit, jako spíš o to, v čem – a jestli vůbec – se natolik liší od české produkce.Sýry. Lze nahradit tofu či tempehem, které se vyrábí ze sóji. Tofu, myslím, není třeba příliš představovat. Tempeh se vyrábí z celých sójových bobů, které jsou fermentovány pomocí ušlechtilé plísně.

Co ze sýru Philadelphia : Dezerty

 1. mango kokosový cheesecake. Počet porcí: 10.
 2. Jahodová roláda. Počet porcí: 10.
 3. Americké lívance. Počet porcí: 4.
 4. Svěží limetkovo-citronový cheesecake. Počet porcí: 10.
 5. Lahodný čokoládový cheesecake.
 6. Čokoládové minicheesecaky Delice s malinami.
 7. Minicheesecaky s čajem Earl Grey a borůvkami.
 8. Kávové minicheesecaky.

Co do Cheesecaku místo mascarpone

Pokud nemáte moc rádi mascarpone, můžete ho snadno nahradit třeba tvarohem, zakysanou smetanou nebo jen přidáte více jiného krémového sýru.

Co jde pouzit místo mascarpone : Místo mascarpone můžete použít utřený tučný tvaroh smíchaný se zakysanou smetanou. Do sladkých pohárů můžeme místo mascarpone použít kvalitní bílý jogurt, vysokoprocentní zakysanou smetanu, ricottu nebo i jemný tvaroh.

V České republice funguje pod názvem Mondelēz od roku 2013. Spadají pod ní značky Milka, Cadbury Dairy Milk, sušenky LU, Nabisco a Oreo a v neposlední řadě i jedna z celosvětově známých značek sýru Philadelphia.

Používejte výhradně krémový sýr, ideálně Philadelphii. Z tvarohu nebo podobného mléčného výrobku sice také upečete skvělý tvarohový koláč, ale není to pravý americký cheesecake. Dortovou formu pečlivě vyložte pečicím papírem. Čím více si dáte záležet, tím snáze vám půjde cheesecake vyklopit.

Čím nahradit mascarpone v cheesecake

Místo mascarpone můžete použít utřený tučný tvaroh smíchaný se zakysanou smetanou. Do sladkých pohárů můžeme místo mascarpone použít kvalitní bílý jogurt, vysokoprocentní zakysanou smetanu, ricottu nebo i jemný tvaroh.Lidé je často zaměňují, balkánský sýr je ale vlastně jen napodobeninou řeckého sýra feta. Pokud se vám tyhle sýry také pletou, tak teď už nebudou. Vysvětlíme vám, v čem tkví kouzlo pravé řecké fety a kam můžete s klidem použít balkánský sýr a nic tím nepokazíte.Philadelphia je smetanový termizovaný sýr, který se využívá v teplé i studené kuchyni. Velmi úzce je Philadelphia spjata s přípravou světově známého koláče cheesecake.

Do cheesecaku se nejvíce hodí krémový sýr typu Philadelphia. Pokud jej zrovna nemáme po ruce, stejně dobře nám poslouží i mascarpone, které je chutí i konzistencí téměř stejné. V receptech je oblíbený také klasický tvaroh, nebo dokonce i Lučina.

Jak vyrobit mascarpone doma : Potřebujete k tomu jen tři smetany ke šlehání a citron. Pokud máte možnost koupit si čerstvou smetanu přímo od farmářů, udělejte to. V opačném případě vám postačí smetana v krabičce, která má více než 30 % tuku. Z 500 až 600 ml smetany vyrobíte zhruba 300 g mascarpone, takže vás vyjde na přibližně 40 Kč.

Jak udělat tiramisu bez mascarpone : Z pomazánkového másla, cukru a smetany vyšleháme hladký jemný krém. Uvaříme si silnou kávu, necháme vychladit a přidáme do ní rum a vanilkové aroma. Do skleniček rozložíme piškoty, které pokapeme rumem s kávou. Pak přijde na řadu vrstva krému.

Čím se dá nahradit mascarpone

Místo mascarpone můžete použít utřený tučný tvaroh smíchaný se zakysanou smetanou. Do sladkých pohárů můžeme místo mascarpone použít kvalitní bílý jogurt, vysokoprocentní zakysanou smetanu, ricottu nebo i jemný tvaroh.

Místo mascarpone můžete použít utřený tučný tvaroh smíchaný se zakysanou smetanou. Do sladkých pohárů můžeme místo mascarpone použít kvalitní bílý jogurt, vysokoprocentní zakysanou smetanu, ricottu nebo i jemný tvaroh.Nejlepší náhrada parmazánu: 12+ skvělých alternativ pro…

 • Asiago.
 • Pecorino Romano.
 • Roman.
 • Pobočka Padano.
 • Piave.
 • Strouhaná mozzarella.
 • Manchego.
 • Sapsago.

Kolik stojí Philadelphia : Philadelphia Original smetanový sýr 125g od 58 Kč – Heureka.cz.