Co to je offline režim?
Offline režim je jednoduše situace, kdy váš telefon nemá přístup k internetu.„On-line“ indikuje stav připojení, resp. obsah dostupný na internetu, naopak „off-line“ značí odpojení od internetu, resp. obsah dostupný i bez připojení.Stačí postupně kliknout v počítači na Start > Nastavení > Zařízení > Tiskárny a skenery. Potom vyberete tiskárnu a kliknete na položku Otevřít front. V části Tiskárna se podíváte, zda není vybraná položka Použít tiskárnu v režimu offline. Pokud je tato možnost vybraná, zrušte ji.

Co je to offline komunikace : Offline komunikace není vedena v reálném čase – mezi odesláním a přijetím zprávy může uplynout libovolná časová prodleva. Offline komunikace se vyznačuje možností komunikovat s více subjekty zároveň. Je poměrně přehledná.

Jaký je rozdíl mezi offline a online verzi

Zásadním bodem, kterým se desktopové aplikace liší od těch webových, je pak nezávislost na připojení k internetu. Ve většině případů (dle povahy konkrétního softwaru) je lze používat offline s neomezeným přístupem k souborům. Při jejich používání jsou však uživatelé vázáni na jeden stroj.

Která navigace funguje offline : Pokud byste chtěli vyzkoušet i jiné navigace, tak určitě můžete vybírat podle svého gusta. Otestovat můžete například offline navigace Sygic, Here We Go nebo Galileo Offline Maps.

Klikněte pravým tlačítkem na tiskárnu a vyberte možnost Zobrazit, co se tiskne. Vyberte možnost Tiskárna a poté zrušte případná zaškrtnutí políčka vedle možností Pozastavit tisk nebo Používat tiskárnu offline. Pokud jste zrušili zaškrtnutí, pokuste se tisknout. Pokud můžete tisknout, je tiskárna znovu online.

V seznamu tiskáren klikněte na název své tiskárny a poté na možnost Spravovat. Je-li k dispozici více názvů tiskáren, které odpovídají vašim, vyberte tiskárnu, která je nečinná nebo online. V části Spravovat zařízení klikněte na možnost Nastavit jako výchozí.

Jak můžeme na internetu komunikovat

Hovor probíhá přímo, v reálném čase, za použití chatovacích nástrojů, například:

 • WhatsApp Messenger.
 • Messenger.
 • Viber Messenger.
 • Snapchat.
 • Disa, svetandroida.cz.
 • Google Hangouts.
 • Telegram.
 • Skype.

5 nejlepších offline map a navigací, díky kterým na dovolené

 • MAPS.ME. Jedna z nejlepších aplikací, kterou si můžete vybrat, je právě MAPS.ME.
 • Google Maps. Google Maps využívá nepřeberné množství lidí k obyčejnému online navigování.
 • Mapy.cz.
 • CityMaps2Go.
 • PhoneMaps.

Používání navigace žere okolo 60 MB dat za hodinu, takže 10 GB dat vám vydrží přibližně 166 hodin. Odesíláte-li z mobilu e-maily, nedokážete snad ani 10 GB dat za měsíc vyčerpat – poslání 5 e-mailů během jedné hodiny totiž spotřebuje necelých 5 MB dat.

Vložte kartu SD nebo paměťové zařízení USB ze svého navigačního zařízení do počítače. Klikněte na možnost Aktualizovat zařízení a poté vyberte mapu, kterou chcete stáhnout. Nakonec spusťte aktualizaci kliknutím na možnost Aktualizovat a instalovat .

Proč je tiskárna v režimu offline : Stav „Offline“ obvykle označuje, že počítač nemůže komunikovat s tiskárnou, protože je vypnutá, je odpojen síťový kabel nebo je v tiskárně zapnutý režim Používat tiskárnu offline. Může také docházet k následujícím stavům: Tiskárna nereaguje. Ikona tiskárny indikuje režim offline nebo je šedá

Proč mi nejde připojit tiskárna : Zkontrolujte, zda je tiskárna připojená k síti a nemá zapnutý off-line režim. Zkuste restartovat tiskárnu i počítač, odinstalovat a opětovně nainstalovat zařízení a ovladače. Pokud je tiskárna připojena přes USB kabel, zkontrolujte, zda je dobře zastrčený.

Proč nejde připojit tiskárna k Wi-Fi

Zkontrolujte připojení, a ujistěte se, že je tiskárna i zařízení využívaly stejnou síť. Počítač nebo mobilní zařízení: Otevřete seznam dostupných sítí a ujistěte se, že je připojena ke správné síti. Tiskárna: Zkontrolujte kontrolku bezdrátové sítě na ovládacím panelu. Pokud je modromodrá, je tiskárna připojena.

Digitální svět je plný nebezpečí, která mohou ohrozit vaše osobní informace a důvěrnost. Zneužití vašich dat může mít dalekosáhlé důsledky, včetně krádeže identity, podvodu, úniku citlivých informací a dalších problémů. Proto je důležité chránit svá data a šifrovat je, aby se minimalizovalo riziko zneužití.Ke službám poskytovaným prostřednictvím internetu patří World Wide Web zpřístupňující obsah na webových stránkách, internetové vysílání (streaming, podcasting), sociální sítě, výměna zpráv, e-mail (elektronická pošta) nebo konferenční hovory. Používání internetu se rozšířilo koncem 20. století.

Jak funguje offline navigace : Používání offline map

Po stažení oblasti můžete aplikaci Mapy Google používat stejně, jako když jste připojeni. Pokud máte pomalé připojení k internetu nebo nejste připojeni vůbec, offline mapy vás budou navigovat do cíle, pokud se na offline mapě nachází celá trasa.