Jak dostat Sephora Gold?
Po nasbírání 650 bodů (7 Kč; = 1 bod) nebo po4 nákupech získáte kartu Sephora Black a slevu 10 % na další nákup.Za každých 250 nasbíraných bodů za 12 po sobě jdoucích měsíců získáte odměnu. Vybrat si můžete ze 3 odměn: kosmetický produkt z katalogu, voucher na 10% slevu nebo můžete přeměnit vaši odměnu v dar pro charitativní organizaci. Získat odměnu lze v prodejně, v aplikaci i na sephora.cz.Jako člen Sephora UNLIMITED můžete získat mnoho odměn, překvapení, dárků, slev a dalších výhod. Za každý nákup v našich prodejnách Sephora, na sephora.cz nebo v aplikaci získáváte body (10 Kč = 1 bod). Za každých 250 nasbíraných bodů za 12 po sobě jdoucích měsíců získáte odměnu.

Kolik mám na darkove karte Sephora : Pro ověření platnosti dárkové karty, nebo zjištění aktuálního zůstatku, nás kontaktujte: +420 800 200 111.

Odkud je Sephora

Sephoru, jedno z nejznámějších jmen ve světě kosmetiky a vůní, založil v roce 1970 Dominique Mandonnaud. Tento přední obchodní řetězec ve Francii prodávající luxusní kosmetické produkty, parfémy a kolínskou má více jak 1300 prodejen ve 27 zemích.

Jak zadat dárkovou kartu do Sephory : Při nákupu na sephora.cz je možné uplatnit pouze jednu dárkovou kartu na nákup. Kartu není možné použít na nákup jiné dárkové karty. Pokud platíte dárkovou kartou Sephora, zadejte číslo karty a kód ze zadní strany karty.

Sephora je jedním z největších distribučních řetězců kosmetických produktů v Evropě. Po usídlení ve Spojených státech od roku 1998 pokračuje ve svém vývoji zejména v Asii. Vydejte se objevovat naši společnost, naše hodnoty a náš inovativní přístup ke kráse.

Při vložení finančních prostředků na dm dárkovou kartu nebudou držiteli dm active beauty karty připsány dm active beauty body. Aktuální zůstatek na dm dárkové kartě může její držitel zjistit v kterékoli prodejně dm v České republice na pokladně nebo zde.

Kde najdu kód na darkove karte Sephora

Pokud platíte dárkovou kartou Sephora, zadejte číslo karty a kód ze zadní strany karty.Sephora, která je v současné době ve vlastnictví LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy), jedné z předních skupin s luxusními produkty na světě, je vaší zastávkou pro všechny vaše potřeby v oblasti luxusní kosmetiky. Nechte se hýčkat a zamiřte do Sephory ještě dnes!HISTORIE SEPHORA. V roce 1969 otevírá Dominique Mandonnaud ve francouzském městě Limoges svoji první parfumerii s názvem Shop 8, se zcela jedinečnou koncepcí prodeje. Jeho filozofie Konečně umožnit zákazníkům, aby se produktů dotýkali, mohli si k nim přivonět a svobodně je vyzkoušet.

Dárkovou kartu lze použít v kterékoli prodejně ROSSMANN v České republice. Seznam prodejen ZDE. Aktivace karty je možná pouze v obchodech ROSSMANN v České republice. Dárkovou kartu lze nabít částkou v rozmezí od 200 Kč do 5 000 Kč.

Co je dárková karta : Dárková karta je elektronická platební karta s nabitým kreditem. Dárkové karty slouží jako ekvivalent fyzických peněz a dárkovou kartu lze uplatnit zpravidla pouze u prodejce, který jí vydal.

Kdo vlastní Sephoru : Sephora, která je v současné době ve vlastnictví LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy), jedné z předních skupin s luxusními produkty na světě, je vaší zastávkou pro všechny vaše potřeby v oblasti luxusní kosmetiky.

Co je Clean Beauty

Clean beauty se liší od tzv. přírodní kosmetiky tím, že v sobě nemá žádné dráždivé látky. Tato kosmetika neobsahuje parabeny, ftaláty, PEG, chemické UV filtry, umělou parfemaci, BHT, BHA, ethanolamin, SLS (sodium lauryl sulfát), mikrogranule.

Překvapte je dárkovou poukázkou na nákup v Kauflandu, kterou můžete zakoupit na pokladnách ve všech prodejnách Kaufland. Dárkové poukázky na nákup v našich prodejnách si můžete vybrat z nominálních hodnot 10 Kč až 3000 Kč.Na dárkovou kartu Albert lze vložit libovolnou částku v rozmezí 200,- až 3 000,- Kč (včetně). Dárkové karty jsou jednorázově dobíjitelné, tzn. kredit na ně nelze dobíjet opakovaně (platby dárkovou kartou lze provádět opakovaně až do úplného vyčerpání kreditu).

Kde žádat dárkovou kartu Sephora : Kartu je možné uplatnit online nebo v jakékoliv z našich prodejen Sephora v České republice. K dispozici e-mailem nebo k tisku. * mimo objednávky Click&Collect (vyzvednutí na prodejně). Dárkovou e-kartu nelze použít na nákup další dárkové nebo dárkové e-karty.