Jak na Instagramu skryt aktivni stav?
Vypni možnost zobrazení stavu aktivity.

 1. Jdi do Nastavení → “Soukromí”.
 2. Vyber “Stav aktivity”.
 3. Kliknutím na tlačítko vedle nápisu “Zobrazit stav aktivity” můžeš stav své aktivity vypnout.

V případě, že si přejete skrýt poslední aktivitu ve zpravách na Instagramu, stačí tuto funkci vypnout v nastavení Instagramu. V nastavení tuto možnost naleznete v kategorii Soukromí a zabezpečení pod záložkou Stav aktivity (Activity Status).Vedle profilových obrázků lidí, které sledujete nebo s kterými vedete přímou konverzaci, uvidíte symbol nebo časovou značku. V doručených zprávách Directu uvidíte nejnovější aktivní stav uživatele (třeba Aktivní před 25 min, Aktivní včera, Zobrazeno, Píše…).

Jak vypnout aktivní stav : Aktualizované prostředí mobilního prohlížeče

 1. Vpravo nahoře na Facebooku klepněte na .
 2. Klepněte na Nastavení.
 3. Klepněte na Aktivní stav.
 4. Klepněte na u možnosti Ukázat, že jste aktivní.
 5. Pokud se vám zobrazí výzva, klepnutím na Vypnout volbu potvrďte.

Jak zjistit kdo se dívá na můj profil na Instagram

Nemůžete vidět, kdo si prohlíží váš profil na Instagramu, ale můžete vidět, kdo si prohlíží příběhy a videa. U příběhů na Instagramu můžete přesně vidět, kdo si váš příběh prohlížel, dokud je ještě živý. U videopříspěvků můžete vidět pouze celkový počet zobrazení a uživatele, kterým se příspěvek líbil.

Jak skrýt chat na IG : 1. Přihlaste se k instagramovému účtu. 2. Přejděte na komentář, který chcete skrýt, a klepněte pod ním na Skrýt.

V nastavení soukromí jste se rozhodli čas své poslední aktivity nesdílet. Pokud se rozhodnete čas své poslední aktivity nesdílet, nebude se vám zobrazovat ani čas poslední aktivity ostatních kontaktů. S uživatelem jste dosud nechatovali nebo ho nemáte uložený jako kontakt. Uživatel si vás zablokoval.

V pravé liště, kde se vám zobrazují přátelé, kteří jsou právě online, klikněte na ozubené kolečko "Možnosti". Zvolte "Vypnout aktivní stav" a vyberte si, jestli budete neviditelní pro všechny přátele nebo jen pro konkrétní osoby.

Jak skryt že jsem online

1) Vypněte stav aktivity na Facebooku ve webovém prohlížeči

 1. Klikněte na ozubené kolo vpravo dole v chatu.
 2. Vyberte první možnost „Vypnout aktivní stav pro všechny kontakty“ a klikněte na „OK“
 3. Panel chatu můžete skrýt kliknutím na ozubené kolo a vybráním položky „Skrýt postranní panel“

Facebook neumožňuje uživatelům sledovat, kdo si prohlíží jejich profil. Ani aplikace jiných výrobců takovou funkci nabízet nemůžou.Na Instagramu nijak nezjistíte, jestli si někdo uložil (stáhl) vaši fotografii. Instagram sice stahování fotografií brání, ale je to jen zbytečná komplikace.

Klepnutím na vedle možnosti Skrýt komentáře funkci vypnout. Klepnutím na vedle možnosti Pokročilé filtrování komentářů funkci zapnout. Klepnutím na vedle možnosti Skrýt žádosti o zprávu funkci zapnout. Pamatujte, že nastavení skrytých žádostí o zprávy se dá spravovat jen v aplikaci Instagram pro Android a iPhone.

Proč se mi nezobrazuje aktivita na Instagramu : Podmínkou je tedy nejen vzájemné sledování, ale také komunikace skrze Instagram. Pokud jste si tedy s někým přes Instagram nepsali, jeho aktivitu neuvidíte. Samotná aktivita je sdělována tradičním způsobem, který můžete znát například z Facebook Messengeru.

Jak zjistit kdy byl naposledy aktivní : Zobrazení podrobností o aktivitě

Pokud chcete zjistit podrobnosti o položce: V dolní části položky klepněte na Podrobnosti. Zobrazí se datum a čas, kdy aktivita proběhla, a důvod, proč byla uložena. Můžete si také prohlédnout údaje o poloze, zařízení a aplikaci.

Jak být neviditelný na WhatsApp

Funkce Naposledy a Online

 1. Klepněte na ikonu. > Nastavení > Soukromí.
 2. Klepněte na Naposledy a online.
 3. Vyberte Všichni, Moje kontakty, Moje kontakty kromě… nebo Nikdo.


Otevřete Instagram v mobilním zařízení.

 1. Klepněte na Váš příběh – ikonu s profilovým obrázkem – v levém horním rohu.
 2. Klepněte na položku Aktivita v levém dolním rohu.
 3. Zobrazí se vyskakovací okno s počtem diváků a seznamem lidí, kteří si video prohlédli.

Oblíbenou je pro zjištění toho, kdo vás přestal na Instagramu sledovat, aplikace Followers Track for Instagram (Google Play, App Store). Do aplikace se přihlásíte pomocí svého instagramového účtu a pak si v ní jednoduše zobrazíte přehled o tom, kdo vás sleduje a koho sledujete vy.

Jak zjistit kdo si prohlíží můj profil na Instagramu : Jak zjistit, kdo si prohlédl jeden z vašich příběhů na Instagramu

 1. Klepněte na Váš příběh – ikonu s profilovým obrázkem – v levém horním rohu.
 2. Klepněte na položku Aktivita v levém dolním rohu.
 3. Zobrazí se vyskakovací okno s počtem diváků a seznamem lidí, kteří si video prohlédli.