Jak nastavit na IG kdo si prohlíží váš profil?
Změna instagramového účtu na soukromý

 1. Vpravo dole klepněte na nebo na svůj profilový obrázek a přejděte na profil.
 2. Vpravo nahoře klepněte na .
 3. V oddílu Kdo uvidí váš obsah klepněte na Soukromí účtu.
 4. Pokud chcete účet nastavit jako soukromý, u možnosti Soukromý účet klepněte na .

Otevřete Instagram a klepněte na ikonu IG Story v levém horním rohu. V levém dolním rohu se zobrazí “ikona profilu” s nápisem “Aktivita”. To znamená, že si váš příběh na IG prohlédla alespoň jedna osoba. Klepnutím na ikonu zobrazíte všechny uživatele, kteří si prohlédli váš obsah.Facebook neumožňuje uživatelům sledovat, kdo si prohlíží jejich profil. Ani aplikace jiných výrobců takovou funkci nabízet nemůžou.

Jak zjistit kdo mě přestal sledovat na IG : Oblíbenou je pro zjištění toho, kdo vás přestal na Instagramu sledovat, aplikace Followers Track for Instagram (Google Play, App Store). Do aplikace se přihlásíte pomocí svého instagramového účtu a pak si v ní jednoduše zobrazíte přehled o tom, kdo vás sleduje a koho sledujete vy.

Jak zjistit komu patří profil na Instagramu

Instagram může poskytnout přiměřeně dostupné základní informace o odběrateli (ne obsah), a to jen při osobním doručení platného předvolání nebo soudního příkazu a po oznámení dotyčným držitelům účtu. Musí jít o informace nezbytné k vyšetřování, které nejsou ve vlastnictví některé ze stran.

Jak být neviditelný na Instagramu : Jak si nastavit soukromý profil na Instagramu

 1. Klikni na “Nastavení” – ozubené kolečko.
 2. Jdi do “Soukromí” a do “Účet a soukromí”.
 3. Nastav si soukromý účet kliknutím na přepínací tlačítko.

Na Instagramu nijak nezjistíte, jestli si někdo uložil (stáhl) vaši fotografii. Instagram sice stahování fotografií brání, ale je to jen zbytečná komplikace.

Jak zjistit, kdo viděl váš instagramový příběh

 1. Pokud se chcete podívat, kdo viděl váš příběh, otevřete si ho a přejeďte prstem nahoru.
 2. Informaci o tom, kdo váš příběh viděl, si můžete zobrazit jen vy.
 3. Na to, kdo si zobrazil váš příběh, se můžete podívat maximálně do 48 hodin od zveřejnění.

Kdo se dívá na můj profil WhatsApp

Kdo se díval na váš WhatsApp není možné nijak zjistit. Zopakujme si to, není to možné zjistit. Jediné co je možné zjistit je, kdo viděl váš stav (status) – měli byste navíc vědět, že viditelnost vaší stavové informace je možné (a velmi vhodné) omezit.Na Instagramu nijak nezjistíte, jestli si někdo uložil (stáhl) vaši fotografii.Jak zjistit, kdo si prohlédl jeden z vašich příběhů na Instagramu

 1. Klepněte na Váš příběh – ikonu s profilovým obrázkem – v levém horním rohu.
 2. Klepněte na položku Aktivita v levém dolním rohu.
 3. Zobrazí se vyskakovací okno s počtem diváků a seznamem lidí, kteří si video prohlédli.


Jak poznat fake followers

 1. Má uživatelské jméno, za kterým následuje hodně čísel (např. marie248843692) nebo obsahuje jen čísla.
 2. Nemá profilovou fotku, a nebo má na profilu jen jednu fotku, která je zároveň profilová a přidaná před pár minutami nebo hodinami.
 3. Sleduje tisíce profilů

Jak se podívat na Instagram Anonymě : Chrome IG Story funguje velmi jednoduše – jakmile otevřete instagram.com, můžete kliknout na jeho ikonku a používat jednotlivé funkce. Anonymní zobrazení zajišťuje ikonka přeškrtnutého oka, která se stará zkrátka o to, aby se vaše profilová fotka nezobrazila u Příběhů.

Jak nastavit tmavý profil na Instagramu : Zapnutí tmavého režimu Instagramu v systému Android

 1. Spuštění služby Instagram.
 2. Klepnutím na svůj profilový obrázek vpravo dole přejděte na svůj profil.
 3. Vyberte hamburgerové menu vpravo nahoře.
 4. Klepněte na možnost Nastavení a poté vyberte možnost Motiv.
 5. Vyberte možnost Tmavé.

Kdo sleduje moje Stories

Nahoře v kanálu v oddílu Příběhy klepněte na Váš příběh. 2. Klepnutím na v levém dolním rohu fotky nebo videa v příběhu zobrazíte lidi, kteří si příběh prohlédli. Pokud možnost nevidíte, nikdo si váš příběh zatím nezobrazil.

Pokud máte problémy s nalezením správného obrázku nebo Instagramového profilu, můžete použít specializovaný vyhledávač FaceCheck.ID. FaceCheck.ID používá pokročilou technologii rozpoznávání obličejů pro nalezení Instagramových profilů na základě nahráté fotografie. Stačí nahrát obrázek a počkat na výsledky.Pokud máte účet soukromý, reel se bude zobrazovat jen vašim sledujícím. Pokud máte veřejný účet, může vaše reely přehrávat a sdílet každý na Instagramu a Facebooku. Když délka reelu nepřesáhne 90 sekund, má možnost dostat se mezi doporučené a na Instagramu ho tak uvidí víc lidí.

Kdo vidí můj stav na WhatsApp : Ve výchozím nastavení soukromí aplikace WhatsApp platí následující: Vaše profilová fotografie, oznámení o přečtení a stav online se budou zobrazovat všem uživatelům. Aktualizace stavu, profilová informace a čas vaší poslední aktivity se zobrazí pouze vašim kontaktům.