Jak navázat spolupráci s Influencerem?
Vymezení cílů vám pomůže lépe vyhodnotit úspěch spolupráce. Prozkoumejte influencery, kteří se pohybují ve vašem odvětví. Sledujte jejich sociální sítě, blogy, YouTube kanály a další platformy, abyste zjistili, jaký obsah produkují a jaký má dosah. Zaměřte se na influencery, kteří mají aktivní a angažovanou komunitu.Cena za tisíc zobrazení vás u mikro influencerů může vyjít na průměrných 1 000 Kč a cena za interakci pak vychází na něco přes 40 Kč. Makro influenceři oproti tomu vychází ve výsledcích levněji. Kolem 400 Kč za CPM a do 20 Kč za CPE.Pro spolupráci se značkami potřebuješ minimálně 3000 followerů na aspoň jedné sociální síti, kde jsi aktivní. Přestože si uvědomujeme, že čísla nejsou všechno, stanovili jsme po konzultaci se značkami tuto hranici jako minimální. Potřebuji živnost Živnost (nebo firma) je k fakturaci nutná.

Jak označit spolupráci na IG : Přidání štítku placeného partnerství do reelů

 1. Až vyberete fotku nebo video a přidáte popisek, efekty a filtry, klepněte na Další.
 2. Klepněte na Pokročilá nastavení.
 3. Zapněte možnost Přidat štítek placeného partnerství.
 4. Klepněte na Přidat partnera pro značku a přidejte až 2 značky.

Jak sehnat spolupráci

Sociální sítě – na Facebooku, Instagramu, LinkedIn také najdete partnery ke spolupráci. Na Facebooku hledejte třeba ve skupinách pro blogery, ve skupinách týkajících se oboru vašeho podnikání. Youtube – rozhodně ho nezavrhujte. Dají se najít zajímavé kanály, které se věnují vašeho tématu.

Proč spolupracovat s influencery : Pokud začnete spolupracovat s influencery, můžete díky tomu oslovit široké spektrum potenciálních zákazníků. Influenceři mají často vysoký počet sledujících, kterým mohou vaši značku představit. Tímto způsobem se vaše produkty nebo služby dostanou k lidem, kteří by o nich možná jinak nevěděli.

Stejně jako každý umělec si říká za svoje dílo jinou částku, tak stejným způsobem fungují influenceři. Každý člověk je jiný a každý influencer tedy přistupuje k tvorbě a spolupráci jinak. Cena za jeden příspěvek by se měla odvíjet cca 5-30 % z počtu sledujících. Ale to není zdaleka jediné kritérium.

Čeští influenceři vydělávají 100 až 300 tisíc měsíčně.

Proč spolupracovat s Influencery

Pokud začnete spolupracovat s influencery, můžete díky tomu oslovit široké spektrum potenciálních zákazníků. Influenceři mají často vysoký počet sledujících, kterým mohou vaši značku představit. Tímto způsobem se vaše produkty nebo služby dostanou k lidem, kteří by o nich možná jinak nevěděli.1. Před zveřejněním reelu klepněte na Označit lidi. 2. Klepněte na Pozvat spolupracovníka.Jak někoho označit na fotce nebo ve videu, které jste už sdíleli:

 1. Vpravo dole klepněte na nebo na svůj profilový obrázek a přejděte na profil.
 2. Přejděte na příspěvek a vpravo nahoře klepněte na .
 3. Klepněte na Upravit.
 4. Klepněte na Označit lidi a pak na někoho v příspěvku.


Spolupráce

 1. Kdo je provozovatelem projektu
 2. Jaké formy spolupráce jsou možné
 3. Jsem vázán/a exkluzivně Vaší agentuře
 4. Jsem odkázán na vozíček, je v tom problém
 5. Jsem zdravotně hendikepovaný jiným způsobem, najdu u vás uplatnění
 6. Mám talentované děti, mají také možnost uplatnění

Jak oslovit ke spolupráci : dovolte mi Vás oslovit jakožto [pozice osoby ve firmě], abych Vám představil náš návrh na spolupráci, který podle našeho názoru může přinést významný přínos [Jménu cílové firmy]. Jsem [Vaše jméno] a pracuji jako [vaše pozice] ve firmě [Jméno vaší firmy], která se specializuje na [vaše oblast podnikání].

Kolik si vydelavaji Influenceři : Čeští influenceři vydělávají 100 až 300 tisíc měsíčně.

Kdo platí influencery

Kdo platí influencery

Influencery platí značky, které s nimi navazují spolupráci. Spolupráce s influencery může probíhat formou placené spolupráce nebo barterové spolupráce. Influencera můžete také pozvat na vámi pořádanou akci, ze které bude reportovat svým sledujícím (tj. také barter).

Zahraniční to mají za jednu fotku.Kdo platí influencery

Influencery platí značky, které s nimi navazují spolupráci. Spolupráce s influencery může probíhat formou placené spolupráce nebo barterové spolupráce. Influencera můžete také pozvat na vámi pořádanou akci, ze které bude reportovat svým sledujícím (tj. také barter).

Co je to Collab : Colab je hostovaná služba pro sešity Jupyter, která nevyžaduje žádnou instalaci a nabízí bezplatný přístup k výpočetním zdrojům, včetně GPU a TPU. Je vhodná zejména pro strojové učení, analýzy dat a vzdělávání. Ano. Službu Colab lze používat bez dalších poplatků.