Jak přepnout účet na IG na osobni?
Jak si nastavit soukromý profil na Instagramu

 1. Klikni na “Nastavení” – ozubené kolečko.
 2. Jdi do “Soukromí” a do “Účet a soukromí”.
 3. Nastav si soukromý účet kliknutím na přepínací tlačítko.

Přejděte na svůj profil a klepněte na v pravém horním rohu. Klepněte na Nastavení a soukromí, potom na Typ a nástroje účtu a na Přepnout na profesionální účet. Zvolte kategorii, která nejlíp vystihuje vaši firmu, a pak vyberte Firma. Firemní instagramový účet máte založený.Klikněte nahoře vpravo na nastavení v podobě tří čárek. Vyberte možnost "Nastavení". Sjeďte v menu úplně dolů až na možnost "Přihlášení k různým účtům". Zde jednoduše vyberte nebo vyplňte účty, ke kterým se chcete přihlašovat.

Jak prepnout účet tvurce na soukromy : Nastavení účtu tvůrce na Instagramu

 1. Přejděte do svého profilu a v pravém horním rohu klepněte na .
 2. Vyberte Typ a nástroje účtu.
 3. Vyberte Přepnout na profesionální účet.
 4. Vyberte kategorii. Nejlíp takovou, která vystihuje, co děláte. Klepněte na Hotovo.

Jak přepnout na osobní účet

Vyberte Start , vyberte a podržte ikonu názvu účtu (nebo obrázek) (nebo na ni klikněte pravým tlačítkem) a pak vyberte Přepnout uživatele.

Jak přepnout Instagram :

 1. Vpravo dole klepněte na nebo na svůj profilový obrázek a přejděte na profil.
 2. Nahoře na obrazovce klepněte na svoje uživatelské jméno.
 3. Klepněte na účet, na který se chcete přepnout.

Klepněte na svůj profilový obrázek v pravém dolním rohu. Klepněte na v pravém horním rohu. Vyberte Správa účtu. Klepněte na možnost Převést na osobní účet.

Profesionální účty na Instagramu můžou být nastavené buď jako firemní účty, nebo jako účty tvůrce. Účty tvůrce jsou ideální volbou pro veřejně známé osobnosti, tvůrce obsahu, umělce a influencery, firemní účty zase pro firmy, které mají ambici se rozvíjet a oslovovat další zákazníky.

Jak si nastavit Soukromí na Instagramu

Ve svém profilu klikni na ikonu „Nastavení“ a zvol možnost „Soukromí a zabezpečení“. Hned v první části obrazovky je nabídka „Účet a soukromí“, kde zaškrtni políčko „Soukromý účet“. Lidé, které máš přidané mezi followery, mohou také dál sdílet i tvoje Instastories.Ve svém profilu klikni na ikonu „Nastavení“ a zvol možnost „Soukromí a zabezpečení“. Hned v první části obrazovky je nabídka „Účet a soukromí“, kde zaškrtni políčko „Soukromý účet“. Lidé, které máš přidané mezi followery, mohou také dál sdílet i tvoje Instastories.Přidat můžete nejvýš 5 účtů.

Vyberte Start , vyberte a podržte ikonu názvu účtu (nebo obrázek) (nebo na ni klikněte pravým tlačítkem) a pak vyberte Přepnout uživatele.

Co je to uživatelský profil : Uživatelský profil je v informatice souhrn dat, které reprezentují uživatele (v počítači, na sociální síti a podobně).

Jak mít 2 účty na Instagramu : V aplikaci jděte do svého profilu a nahoře v místě, kde vidíte název svého profilu, uvidíte také šipku nahoru, klikněte na jméno svého profilu a vyběhne vám menu s volbou “+ Přidat účet”. Pak už jen stačí zadat přihlašovací údaje k účtu, který chcete přidat a je to.

Kdy je nejlepší čas dát fotku na Instagram

Nejvhodnější doba pro publikování příspěvků na Instagramu je podle studie rovněž pondělí až pátek. Nejsilnější časy jsou 17:00 až 20:00 hodin večer. Na Instagramu je nejsilnějším dnem úterý a středa. Narozdíl od Facebooku je dobrá i sobota odpoledne.

Přepnutí zařízení s Windows 10 na místní účet

 1. Vyberte Start , vyberte Nastavení > Účty > Vaše údaje.
 2. Vyberte Přihlásit se místo toho místním účtem.
 3. Zadejte uživatelské jméno, heslo a nápovědu pro heslo pro nový účet.
 4. Vyberte Další a pak vyberte Odhlásit se a dokončit.

Přidání a aktualizace uživatelů

 1. V zařízení přejděte do aplikace Nastavení.
 2. Klepněte na Systém. Více uživatelů. Pokud toto nastavení není k dispozici, zkuste najít nastavení Uživatelé .
 3. Klepněte na Přidat uživatele. OK.
 4. Zadejte jméno nového uživatele.

Jak odstranit uzivatelsky účet : Odstranění účtu Google nebo jiného účtu z telefonu

V zařízení otevřete aplikaci Nastavení. Klepněte na Hesla a účty. Pokud možnost Účty nevidíte, klepněte na Uživatelé a účty. Odstranit účet.